S3'ten Iphone 5C'ye Geçmek İstiyorum Sizce Nasıl Olur ?

Bu konuyu okuyanlar

Reychen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S3'ten Iphone 5C'ye geçmek istiyorum androidden sıkıldım. Artık ıphoneye geçmeyi dusunuyorum. Sizce gereksiz bir şey mi olur yoksa gerçekten dogru bir karar mı şimdiden teşekkurler :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yorum Yok Mu Beyler ??

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
5c yerine 5 alabilirsin kasası bakımından plastikden plastiğe geçme plastikden metalvari bir telefona geçersin

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Küçük ekranı sorun etmeyecekseniz geçin.

Reychen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5c biraz daha ucuz oldugundan tercih etmiştim ama babamda 5 var onun kasası iyi gerçekten ama fiyatlar malum :/

Buyuk ekran olması benim için avantajdan daha çok dezavantaj kucuk ekran seviyorum ama 5 ile 5c arasında kaldım gerçekten.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
5c bi' ara düşündüm güzel telefon fakat androidin özgür yanları varken biraz zor geliyor bana.

Reychen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Androidin ozgur yanları telofonu formatlık yapmaktan başka bir şey yapmıyor valla benim deneyimlerim bunu soylememi gerektiriyor. Bir daha android telefon almayı dusunmuyorum.

Sizce ıphone 5c ye geçsem ne kazanırım ne kaybederim yarın sınavım var sabah biraz hızlı yorumlar :)

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
iPhone' a geçmekle bence bir şey kaybetmezsin, aksine bir çok şey kazanırsın. Her uygulamanın apk sini internetten bulayım korsan yükleyeyim gibi bir derdin yoksa kesinlikle iPhone' a geç derim.

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Android den neden sıkıldın :) ios geçince biraz özgürlüğün kısıtlanır ama onu da denemek lazım :) imkanı olan geçsin :) ben ios sevmem ama merak ediyorum

Reaksiyon puanı
16,118
S3'ten Iphone 5C'ye geçmek istiyorum androidden sıkıldım. Artık ıphoneye geçmeyi dusunuyorum. Sizce gereksiz bir şey mi olur yoksa gerçekten dogru bir karar mı şimdiden teşekkurler :)

Yorum Yok Mu Beyler ??
geç zaten iphone5'i bulamıcaksın iphone5c iphone5s ayarında sadece parmak izi okuyucusu yok plastik değil polikarbonat.

Reaksiyon puanı
16,118
istanbulbilişim'in sabıkası kabarık eline veren kolunu kaptırır garantide sorunlu.

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Neden öyle dediniz bilmiyorum ama ben İstanbul Bilişim'den birşey alınca çok memnun kalıyorum. ÇOK İLGİLİLER

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=384216]Reychen[/MENTION] Kardeşim S3 ten 5C ye geçmek istiyosun oda plastik buda plastik olucak malzeme bakımından eşit görüyorum fakat 5'e bütçen yetiyorsa onu almanı tavsiye ederim neyse Android den sıkıldım demişsin iOS sana küçük ekran sorun olmayacaksa sana çok iyi gelecektir.

Reychen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@Reychen Kardeşim S3 ten 5C ye geçmek istiyosun oda plastik buda plastik olucak malzeme bakımından eşit görüyorum fakat 5'e bütçen yetiyorsa onu almanı tavsiye ederim neyse Android den sıkıldım demişsin iOS sana küçük ekran sorun olmayacaksa sana çok iyi gelecektir.

İlk önce yorumunuz için tesekkur ederim :) Ama bir konuya değinmek istiyorum. İphone 5c'nin plastiği ile S3 ün plastiği aynı değil. İphone 5c polikarbon kasası var aynı lumia 920 deki gibi. Bu yüzden sorun olmayacağını sanıyorum zaten androidden de sıkıldım alabileceğim en yakın zamanda İphone 5c'ye geçmeyi dusunuyorum.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Apple ürünü alacaksan AppStore den al kafan çook rahat olur :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sakın geçme delikanlı adam iPhone almaz delikanlı adam Apple almaz...

Reaksiyon puanı
16,118
hala iphone5c plastik diyen var o plastik değil polikarbon samsung s serisinden daha sağlam.

TARIK KFY

Asistan
Reaksiyon puanı
1
features
arkadaş apple'ın kendi sitesinde bile plastik yazıyor zaten polikarbon plastıgın bır turu

Reaksiyon puanı
16,118
leğen plastiği değil daha kaliteli diyorum s serisinden sağlam.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yanlış anlama da birader, plastik plastiktir. polikarbonmuş falan hikaye. biraz samsung galaxy s serisini araştırırsan anlarsın ne demek istediğimi.

arkadaşım yaşın daha genç boşuna platiğe paranı verip ziyan etme. kol saati almıyorsun sonuçta

Reaksiyon puanı
16,118
ios için alınır ios android'ten daha mantıklı belli cihazlara göre yapılıyor anroid herşeye.

TARIK KFY

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aynı fiayata iphone 5 var hemde beyaz rengı cok cool ;) ben olsam onu alırdım