S3 Vakası gelişen olaylar ve durumun ciddiyeti

Bu konuyu okuyanlar

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar yeni başlık olarak devam etmek istedim burdan önceki konumu okuyanlar bilir kankamın s3ünü klozete düşürmüştüm
bazı arkadaşlar sormuş s3le tuvalette ne işin vardı diye cevap verim telefon çalmıştı ve bende o an çok sıkışmıştım :) telefonla tuvalete girdim neyse sonuç şu arakadaşlar yazmışlar bayağıda fikirler vermişler yenisini almayı düşündüm başka başka bahaneler bulmuştum ve yalan söylemeyi sevmeyen bi insan olduğum için hep içimde bi uhde olarak kalıcaktı ve arkadaşımla bugün buluştum bana telefonu sordu nasıl manyak telefon güzel demi diye sorunca ben içimden nasıl söylerim ben telefonu tuvalete düşürdüm diye düşünürken o hala şu özelliğine baktınmı bu özelliğine baktınmı deyip dururken lafını kesip birden söyledim (kanka telefonu klozote düşürdüm dedim pat diye) telefonda cebimdeydi kankam nasıl yani şakamı derken yoo şaka değil dedim ve telefonu gösterdim sana o kadar mahcubum ne desen ne söylesen haklısın dedim ben çok üzgünüm dedim cidden çok üzüldüm
kankam bana dediki kanki bu telefonu sen bile bile tuvalete düşürmezsin bu 1 2 bi kazadır olmuş hiç canını sıkma şu elimdeki telefon 1700 tl bizim dostluğumuz ise paha biçilemez s...... telefonunu diyerek attı yere sevinci ve hüznü aynı anda yaşadım ağladım yaa öyle diyince allah herkese böyle dostluklar böyle kankalıklar nasip etsin amin............​

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Bence para biriktirmeye başla. S3 olmasa da para birikince iyi bir telefon ya da o zaman ihtiyacı olabilecek başka bir şey alırsın.

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8

:( 2 gündür böyle geziyodum şimdi bende böyleyim artık :) hatta böyle geziyorum :) :) :) :)

Bence para biriktirmeye başla. S3 olmasa da para birikince iyi bir telefon ya da o zaman ihtiyacı olabilecek başka bir şey alırsın.
laptopa itiyacı var doğum günü yaklaşıyor 800 900 tlilik lap top işini görür şimdi telefon alırsam unutmadığımı düşünür hediyeyide kabul etmez çünkü

e|2hNx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
güzel bir örnek açıkcası :)

execute

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dürüst insan hiçbir zaman kaybetmez. Bu davranışından dolayı seni tebrik ediyorum. Yalan söyleseydin; yalan peşinden yalan getirecekti ve arkadaşlık , dostluk namına birşey kalmayacaktı. Eğer kalsa bile hep "acaba" ? sorusu akıllarda olacaktı.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
valla 10 yıllık dostum var, galaxy s3 ünü tuvalete düşürsem çıkacarağı yaygarayı ben biliyorum :D sen richie riche falan denk gelmişsindir :D

RichieRich.jpeg

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
delikanlı çocuk ..

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Arkadaşın bence şokta olduğu için bişey yapamamıştır :D

Shockxx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O 1700 TL ile 2 yıl geçinen insanlar var ama.Ben bu kadar anlayışlı olmazdım.Eğer anlayışlı olursan bir daha yapar bir daha yapar.Her zaman gülüp geçecek haliniz yok.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Aslında mutsuz sonla bitmesi gerekirken senarist müdahalesiyle mutlu sonla bitmiş.

tapuli75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
valla helal olsun.Hem size (doğru söylediğiniz için ),hemde arkadaşınız gerçekten dost'muş :)

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Yanlış anlaşılmasın sadece benim fikrim. İki konuyu da gerçekçi bulmadım. :)

ben gerçeği yazdım itiraf ettim sonuç ne olursa olsun onuda yazıcaktım 10 yıldır tanıdığım bi dostumdu ama insanoğlu işte ne olacağı hiç belli olmaz gerçekçi bulun veya bulmayın saygı duyarım

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Millette inanıp helal felan yazıyor güzel hikaye uydurmuş eleman tebrik ediyorum varsa daha yaz da okuyalım:D

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben gerçeği yazdım itiraf ettim sonuç ne olursa olsun onuda yazıcaktım 10 yıldır tanıdığım bi dostumdu ama insanoğlu işte ne olacağı hiç belli olmaz gerçekçi bulun veya bulmayın saygı duyarım

kendi adıma konuşuyorum.
malım her ne kadar kıymetli olsada olmasada bir arkadaşım kazara tam eline oturtamadı avuçlayamadı yere düşürdü...
2 sefer sekti asfallta biraz 2 köşede de çöküklük var kalbini kırdım sonuçta 2 bin lira verdim bana lağa luğa uyapacak olsaydı ver madem 2 bin lira atayım senın kini derdim ...

ki sen o adamın cihazını düşürmüssün yalan olmuş yok bide bibtir et telefonu deyip yere atmalar felan :D
güzel miş beğendim tam bir Türk filmlerinde olacak seneryo. yazmaya devam etmelisin bence

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Işin içinde insan olunca her şey olur bazıları hikaye bazıları yalan diyor ben daha fazlasını gördüm .

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
iyimiş benim 11 senelik arkadaşım beni 3 kuruşa sattı :D değerini bil derim :)

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
S3 atılırmı ben olsam hemen atardım cebime :D
yazıkla boru değil s3 yani :D

Conficker

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefon dedigin nedir 1700 TL arkadaş dedigin kardeştir.. size soru sorsalar annenizmi 1700 tlmi diye ? tabiki annem derdiniz buda öyle 1700 tl için dostunuza yüz yapmazsınız utanırsınız bencede böyle olmalı arkadaşlık dostluk budur.

buraqq

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bir ay önce 1700 lira değildi telefonun fiyatı ve su testlerine soktular telefonu su bile etkilemedi. Test mi sıkıyor sen mi :)

enrooy

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Varsa başka hikayelerin onları da dinlemek isteriz. :)

thepope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeişm arkadaşın yapması gerekeni yapmış burda önemli olan senin yapmandır ben olsam gidip telefonun aynısını alır verirdim yada bir şekilde onu ikna ederdim belki telini değiştirmeyi düşünüyodur yani o bende kalmazdı

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Vallaha arkadaşımla doğdumuzdan beri arkadaşız, bir kez gözlüğünü kırdım diye kafama tekme atmıştı :D Demekki böyle arkadaşlarda var, helal olsun, sakın ayrılmayın siz :)

Son mesajlar