S3 telefonumun on cami kirildi... akil verirmisiniz arkadaslar ??

Bu konuyu okuyanlar

zynpcvsqlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugun 1 aylik telefonumun on cami kirildi dokunmatik gayet iyicalisiyor ama ekran gitti :-( samsung sanirim 500 tl falan istiyor. Bugun bi telefoncuya sordum 150 tl ye yaparım dedi. Sadece on cami degistircek sanirim. Servis disi degistirenler var mi ayni mi orjinali gibi olsun istiyorum. Herkes ayni problemi yasiyor sanırım :-/

sahinyilmaz52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimde iç cam kırılmıştı önde bişey yoktu dışardan değiştireyim dedim sonradan vaz geçtim ufak düşmelerde bile kırıldığını okudum doğrumu bilmiyorum samsung servise verdinm 400 tl ye değiştirdim iç ve dış camıda değiştiriliyor galiba benim değişti diye hatırlıyorum iki camında

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Telefon 1 aylık 2 sene garantisi var, servise ver derim. İki nedenle:
1. Cihazı başka birinin açmış olması ve servisin ilerideki arızalarda bunu bahane kullanması riski var. Cihaz yeni 1-1.5 senelik olsa bu maddeyi es geçebilirdin.
2. Telefoncunun çözümünün servisin çözümü ile aynı olmama ihtimali var. Bu da sonuçta yeni cihazı eski kılar.

S3'ün camı nasıl değişir, tam olarak önerilen ne, nasıl yapılır bilmiyorum, ama kendi telefonumda ben bunları gözönüne alırdım.

Geçmiş olsun, cana geleceğine mala gelsin...

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
istanbuldaysan kırıkekran.com 100 lira olması lazım. adam herşeye garanti veriyor en azından git bak derim

zynpcvsqlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haklisiniz bende servisin degistirmesini istiyorum ben cok dikkatliyim telefon konusunda bugun erkek arkm dusurdu ve kirildi daha bi kere bile dusurmemistim icim yandi ya resmen ben yaptircam dedi ama iste ona kalirsa telefoncu ama ben pek taraftari degilim yeni aldim telefonu :) bu sekilde kullanmak dahi istemiyorum. Sahinyilmaz 400 tl ye mi değiştiriyor samsung servisi ?? Ve ekran orjinali gibi oluyor demi farkeden bisi olmuyor ??

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Istanbul da degil izmirdeyim. Garanti veriyoda iciden parca almalarindanda korkuyorum bi arıza olur giderim adam bana der bunun ekranla alakasi yok bu arizaya su kadar para alırım der mecburen o parayi vermek zorunda kalırsın dogal olarak. Bu sebepten cikmazdayim

Telefonun eskisi gibi mi ekrani bi görüntü kalitesinde degisme var mi ?? Orjinaldir taktiklari eminim ama telefon daha yeni tereddütte kaliyor insan. Samsung 500 tl die duydum 400 ise iyimis fiyati en azindan :)

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
telefoncuya değiştirtirsen garanti dışı kalır diye biliyorum.Benim şu ana kadar hiç garantiyle bi sorunum olmadı hiçbir cihazda ama en güvenlisi ve tuzlusu garanti :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3 kuruş için telefoncuya vermeyin. iyide olsa kötüde olsa içinde ukte kalır. nolur nolmaz. resmi samsung servisine vermeni tavsiye ederim.
ayrıca dokunmatiği çalışıyorsa çokta kırık yoksa kullan öyle. tabi takıntılı değilsen.

zynpcvsqlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Baya bi kirik ya sol alt komple catlak gordukce sinirim bozuluyor ne dandikmis ya 3 karış lik yerden dustu saka gibi ya walla

sahinyilmaz52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haklisiniz bende servisin degistirmesini istiyorum ben cok dikkatliyim telefon konusunda bugun erkek arkm dusurdu ve kirildi daha bi kere bile dusurmemistim icim yandi ya resmen ben yaptircam dedi ama iste ona kalirsa telefoncu ama ben pek taraftari degilim yeni aldim telefonu :) bu sekilde kullanmak dahi istemiyorum. Sahinyilmaz 400 tl ye mi değiştiriyor samsung servisi ?? Ve ekran orjinali gibi oluyor demi farkeden bisi olmuyor ??

Evet 400 tl ye değiştirdim ben samsung servis de yeni sayılır aralık ayında değiştirdim camını herhangi bir sorun temazsızlık dokunmat sorunu yaşamadım eskisi nasılsa buda öle orjinal sonuçta ..

zynpcvsqlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilginiz icin tesekkur ederim en garantisi servis o zaman yapcak bisiyimiz yok. Ekranin ici falan kirilsa yine iyi cama bu kadar para vermek biraz koycak. Simdi kasko yaptirma sansim yk demi

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
sadece ön cam değişecekse piyasada çok var biraz el becerisi varsa yapılabilir. int. de değişimle ilgili bilgiler bulunmakta. açıkçası 500 lira tamir parası vermek hiç hoşuma gitmezdi

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
500 lira ona verecegime gider bi disco alırım kullanırım daha ıyı :)
saglam telefoncular mevcut mesela arkadaısn onerdıgı kırık ekran.comda güvenilirdir.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Cinden orijinal canını getirt tir telefonuna taktir çok daha ucuza mal olur bir daha da erkek arkadaşına tel verme :D

Erol.k

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Muadil dokunmatik 150-200 tl arasında değiştiriliyor. Ayrıca samsung servisleri dahil çinde bile kullanılan parçalar orijinal değildir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nereden biliyorsun Emarat kartalı? uydurmadığın ne malum?

zynpcvsqlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Forumlarda disarida taktiranlarda goruntu kalitesinde fark oluyo yazmislar ekrana toz falan giriyomus dokunmatigi biraz kotu oluyomus oyle okudum yani

Zaten o parayi verdikten sonra bidaha dokunacagini sanmıyorum :) :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Forumlarda disarida taktiranlarda goruntu kalitesinde fark oluyo yazmislar ekrana toz falan giriyomus dokunmatigi biraz kotu oluyomus oyle okudum yani

Zaten o parayi verdikten sonra bidaha dokunacagini sanmıyorum :) :)

Telefonun 2. Eli 600-700 değmez o kadar para verirsen bence gene de sen bilirsin

vfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s4 ün kırılmıştı götürdüm bi telefoncuya 550 lira aldı komple değiştiriyolar ön cam ekran zaten bir sadece ön camı değiştiririm diyenler çok ince bir işçilik gerektiriyor türkiye şartlarını göz önüne alırsam kaliteli iş yapan insan yok gibi bişey

zynpcvsqlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen oyle guven yok telefonculara. alıp parçalarını değiştirmedikleri ne malum hem garantiden cıkcak daha 1 aylık telefon. kasko yaptırmamanın cezası dyelim buna :wink::wink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefonun ekranı kırıldı, görüntü komple yok full üst kasa değişcek size sorum samsung garanti servisinde bekleme zamanı ne kadar çok sürüyomu

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonculardan uzak dur derim sana degil herkese. Onceki Nokiamin ekranini degistirdiler dokunmatik 1 hafta sonra kullanilamaz oldu. Bunlarin cogunun bir halttan anladigi yok ve bence kaskoya da gerek yok 5-10 liraya yumusak silikon bi kilif en azindan hasari azaltir diye dusunuyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim s3 n üst camı 3 saat önce düştü kırldı bende ön cam sipariş verdim 25 tl cuma günü gelecek ben takıcam burda yazarım sizlere sonucu satıcıyla alanlarla konustum hepsi aynı camlarınçinde üretiliyo malzemede fark olabilir fakat biz buunu hissederek görerek anlayamayız. yumurtanın bile yapayı var.

truyka8383

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum vestel venüs ve 3 ay oldu alalı ic cam kırıldı degıstırmek ıstesem ne kadara mal olur