S3 mü alayım S4 mü?

Bu konuyu okuyanlar

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
s3 sanki geçiş süreci gibi geliyor.s4 de daha az sorun var gibi....

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
o problemli dediğiniz S3'ün satışları nerdeyse 55 milyona dayandı. sanırım bu cep telefon tarihinin de rekoru oluyor.
ve o benim için hala lider.

çünkü ben onu kullanıyorum ve S5 çıkana kadar da öyle devam edecek! :D

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
S3 eski model olduğu için s4 diyorum sana kardeşim. Bu konu hakkında hiçbir teknik bilgim yok bunuda ekleyeyim :) Benimki sadece görüş

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
s4 derdim ! fakat s3 diyorum.çünkü s4 de ısınma sorunu mevcut ve 16 gb versiyonlarında kullanılabilir alan programların boyutundan dolayı 8 gb gibi birşey kalıyor zaten.[tabi 32 gb alacağını var saymazsak].bu bakımdan s3 diyorum bence s3 ile devam et s5 i bekle.hem s3 neyinize yetmiyor kardeş zaten 4.2.2 güncellemesiyle birlikte s4 'ün yazılımları s3 'ede uğrayacak.geriye sensörler ve donanım farkı kalıyor.sensörlerde kullanışsız diyorlar zaten geliştirilmesi gerekiyor diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum.hem sensörleri kullanabilmek içinde s4 cihazınızın şarjı tam dolu olması lazımmış galiba öyle birşeyler duydum.donanım olarakta zaten s3 ün kaldıramadığı bir oyun yok tabi şimdilik.ileride olurmu bilemem orası meçhul.fakat s4 gta vice city de falan kasıyor diyorlar öyle şeyler duyuyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4e para vereceğine s3 al bendede s3 var play stordaki çoğu oyunu oynadım hiç birinde kasma olmadı ama okadar para verceksen htc one al

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Fİyat yükselbiliyorsan tabiki S4 eline alınca S3 ten ck daha kaliteli. Yeni bir telefon. Androidde yeni telefon herzaman iyidir :)

mekolac44

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Nick-konu uyuşmazlığı. Hiçbirşey bilmeyen "Bilge" adam mı olur :) Neredeyse akşam ne yiyeceğini bile bize soracak, açtığı konu listesine bir göz gezdirin!!
sen bu uyuşmazlıklara baya bakıyon ben hiç dikkat etmedim

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Galaxy S4 ün GTA gibi dandik oyunlarda kasma yaptığını duymuştum. O bile böyleyse S3 kim bilir nasıldır.
Aslında normal bir program için 10 tane program çalıştırıyor Android yani ram,işlemci vs.. ne kadar iyi olursa olsun Android cihazlar her zaman kasma yapacaktır.
Sorunun asıl cevabına gelince, Galaxy S serisini zaten beğeniyorsun S3 ile S4 arasında pergormans bakımından fark var ama öyle uçurum kadar bir fark yok.Zengin değilsen S3 al :)
gta dandık oyunmu şağşik ayrıca oyun full hd ye uyumlu değil

Yanı telefon çok iyi oldugundna dolayı açmıyor bilip bilmeden araştırmadan yorum yapma saçma sapan

umut erdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Benim s3 minim var gayet memmunum s3 minideki seyleri s4 miniye yapip sadece parayi cogaltmislar s3 mini al bisey kaybetmezsin sen s3 un buyugunu alacakmissin simdi gordum ☺

burak_ekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Temiz bir ikinci el s4 bul al derim. Alirkende batarya tukenme suresine bak. Isinma sorunu yasayacaksin ama bu durum 8 cekirdekli bu tarz makinelerin hepsinde var. Mesela note 3 de de var ama hacimsel olarak s4e gore daha genis oldugu icin bu denli buyutulmuyor. Sonuc olarak s4 derim (lollipop 5.0.1 surumde desteklemekte).