S3 Mini mi General Mobile Discovery mi?

Konusu 'Telefon Önerileri' forumundadır ve Joker12 tarafından 6 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. windows8

windows8 Profesör

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Millet GM s3 le karşılaştırıyo sen s3 mini diyosun :D

2. sevket_19

sevket_19 Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu soru lg g2 mi s3 mü gibi bişi oldu bence.Mini bir kere discovery segmentinde değil asla da rakibi olamaz.Gel discoveryde 720p film izle bide minide minide oyun oyna bide discoveryde vs vs sayarımda sayarım sana mini boş bir telefon.Hatta biraz daha iddalı konuşayım telefonsuz kalacağımı bilsem de 1100ımı kullanırım gene de gidip s3 mini almam.Açık ve net fikrim budur milyonlarca kişi tersini iddaa etsede benim genede düşüncem budur.

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ya iyice kafam karıştı hangisi daha iyi? Galaxy s3 mini samsung olduğu için daha kaliteli olur diyorlar, general mobile'a güven olmaz diyorlar. Bişey anlamadım. :/

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

S3 Mini Kesinlikle . çünkü samsung marka kalitesi var discovery i bukadar ucuz yapıyorlarsa bi nedeni vardır mutlaka ben s3 mini tavsiye ediyorum discovery'de bi sorun yaşarsan dımdızlak kalırsın

5. silmaril sahibi

silmaril sahibi Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    "xperia l" kliksa.com'da 799 tl.

6. erhan49

erhan49 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Discovery al ve 1-2-3 ay sonra google maps den telpa garantinin adresini araştırmaya başla.nokta...

7. _X_

_X_ Asistan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Tabiki Gözü Kapalı GM Discovery.
    Ayrıca S3 İle Kıyaslamak Varken
    S3'ün Dandik Minisiyle Kıyaslamak Akıl Karı Değil.

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

S3 Mini Alırsan rahat edersin fanboyculara dikkat et discovery'de ertesi gün başın ağrırsa anlarsın nedemek istediğimi samsung çok kaliteli marka General Mobile'nın Markasına güvenemıyor bence s3 mini al kafan rahat etsin. Dışarıda telefonuna bakayım derse arkadaşın markasını sorarsa GM demek bile utanç verici. Sözün kısası s3 mini alın keyfinize bakın!

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

discovery

10. promidal

promidal Profesör

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    BEN bir haftadır deneme şansım oldu şu kadarını söyleyeyim bırak s3 miniyi s3 bile yarışamaz bu telefonla. bi kere telefonun ram kullanımı çok düşük..

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaş marka satan pahalı nneden mi bunun reklam pazarı var şusu var sponsor masrafları var vs vs fakat discovery parçaları amerikan malı sadece montaj çin neden mi işçilik ucuz bu gün bmw gibi dev markalar bile montajı çinde yaptırıo şimdii bmw de çin malımı oldu

12. yusuf111

yusuf111 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şaka gibi gelicek ama discoveryi 700 liraya aldım özelliklerine göre cok ucuz.Aldıktan 2 hafta sonra telefonu düşürdüm ve arızalandı şu anda serviste daha önceden cok telefon kullandım s3-iphone-nokia o kadar düşürmeme rağmen onlarda hiç böyle bir sıkıntı olmamıştı özelliklerine göre fiyatı cok uygun ama çok dandik bir telefon şu anda servisin yolunu gözlüyorum yapsalarda kurtulsam. tavsiyem özelliklerine güvenmeyin lütfen. Çok pişmanım isterse hiç olmuyacak kadar özellikli olsun ama o fiyat bile etmez o telefon araştırdım discovery i ABD markasıymış ama çin malı

13. kadirirdem

kadirirdem Profesör

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    ankara
    her yönden ve kesinlikle general mobile discovery.

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

sanki s3 ü başka bir yer üretiyor

15. yusuf111

yusuf111 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet made in korea sıkıntı mı madein china yazmasindan bile iyidir

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bende GM Discovery var gayet iyi bir telefon ama kulaklığı biraz kötü onuda başka kulaklık alarak çözebilirsin.

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

beyler sizi yonlendirmek gibi olmasın ama telefon çok harika s3 le aynı performansa sahip yani bu özellikte bir telefonun bu fiyata zor .general mobilenin telefonları dandik olur genelde 10 kişiye sor 1 kişi anca bilir hemde türkiyede parçası zor bulunur bende almayı düşünüyorum ama s3mini daha çok basıyor çünkü s3minide sorun olursa rahatlıkla parçası bulunabilir ama gm de şüpheciyim eğer kullanan varsa ve bozuk çıkan varsa parça durumu nedir bilgilendirirmisiniz ?birde gmden bir sorun sarj soketi bozulunca 100 tlmi ne alıyorlarmış yaptırmaya yönlendirirseniz sevinirim

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kesinlikle general mobile discovery al çook iyi S3 miniden

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

s3 mini daha iyi bence ben samsungdan şaşmam

20. mr_rain

mr_rain Guru

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    83
    Şu anda kurcalıyorum ve kesinlikle Discovery derim. Nexus'tan soğutacak beni nerdeyse :D

Sayfayı Paylaş