S10e Teknomarket fiyatı

Bu konuyu okuyanlar

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
S10e MediaMarkt ve Teknosa gibi mağazalarda 4699 TL ye düşmüş.Daha düşmesi muhtemelmidir sizce,yakalamışken alınmalı mı?(Hepsiburada’da hala 4299 TL)

Rdmsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Eski telefonunuzu varsa mediamarkt a götürün buyback kampanyası ile geri alıyorlar ben 5s i verip aldım s10e yi

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Hepsiburadadan falan samsung tr garantilisi ile alın, aman hocam niye fazla para vereseniz.

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Hepsiburadadan neden almıyorsunuz 400 tl gibi bir fark varmış arada.
İnternet ortamı olduğu İçin...Hepsiburada’nın güvenli olduğunu biliyorum ancak gönül el vermiyor :D Teknomarketler pahalı ama daha sağlıklı.En azından parayı verdiğin gibi elinde oluyor cihaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eski telefonunuzu varsa mediamarkt a götürün buyback kampanyası ile geri alıyorlar ben 5s i verip aldım s10e yi
Bu arada eski bir telefonum yok varsa da tuşlu var.Bu alacağım ilk olacak.

Son düzenleme:

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
İnternet ortamı olduğu İçin...Hepsiburada’nın güvenli olduğunu biliyorum ancak gönül el vermiyor :D Teknomarketler pahalı ama daha sağlıklı.En azından parayı verdiğin gibi elinde oluyor cihaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada eski bir telefonum yok varsa da tuşlu var.Bu alacağım ilk olacak.
Hocam ithalatçı garantili güvenliri olmuyor ama samsung garantili falan teknomarketlerle aynı işi görüyor. Bilindik sitelerden alırsanız hiçbir sorun olmaz.

drift19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Samsung Türkiye garantili olarak bilindik kurumsal sitelerden alırsanız bir sorun çıkacağını sanmıyorum.