s10e alınır mı parasına değer mi ya da ona eş değer ne alınabilir

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

@ardagrbz

Doçent
Firmalar son zamanlarda iki amiral gemisine ek bir de daha ucuz bir amiral gemisi üretmeye başladılar ve bence bu konuda S10e lider diyebiliriz. Gayet güzel bir cihaz fiyatı da bu aralar uygun almalısın bence. Batarya konusunda sıkıntı yapma abartılan kadar kötü değil çok oyun oynazsan bir günü rahatça çıkarır.
Bu fiyata önerilebilecek mi 9 var ama arayüz açısında şahsen Miui hoş değil, Oneui çok daha iyi. O yüzden S10e en mantıklısı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arada 1000 TL fark var, o zaman S10'a 5300 TL vereceğine, S10+ alsın onun da aradaki farka değer
Adamın bütçesi o kadar belki şöyle şu kadar ver şunu al demek çok saçma. Sana sorduğu şeye cevap ver olsun bitsin.

Leand

Profesör
Şerefsizler 9T Pro'nun olması gereken fiyatlara düzünü satıyor. Xiaomi Türkiye yüzünden Xiaomi'den gittikçe soğuyorum.
Ben nefret etmeye başladım :/ sonuçta yazılımı, ses ve kamera kalitesi belli aletin tek gideri işlemci, batarya harbi akıl mantık işi değil almak.

Erkam376

Doçent
Aman kardeşim S10e den uzak dur. Ben S10e aldım 10 günlük telefonu servise verdim telefon cayır cayır yanıyor patlayacak gibi üretim hatası dediler samsung servisindeki yetkili bir kişi ve diğerleri de sorunu bile bile cihazınızda sorun yok diyorlar test edildi sıkıntı yok diyorlar. 2. Kez test edilmesini istedim ve orada yetkili bir başka kişi cihaz ısınıyor evet dedi ve değişim yapmıyorlar ürünün, tüketicinin arkasında durmuyorlar. Isındığını kendileri de gördüler orada kaç kişi gördü ama değişim yapmıyorlar, onarım istemiyorum değişim istiyorum dedim ve sözde onarılmış halini elime aldım çatır çatır yanıyor telefon. Ne gerekiyorsa yapıcam sonuna kadar gidicem, bir daha asla samsung almayacam, huawei mate 20 pro alıcam. 1000 tl fazla ver git huawei mate 20 pro al.

EmreGndmr

Üyecik
Mi9 ile ikisi arasında kaldım ne yapmalıyım
Mi 9 bence alınmaz(şahsi fikrim)hem pahalı da senin bütçen 4.300 değil miydi?.S10e üstte söylediğim gibi fiyatı daha da düşmüş düşünebilirsin.Onun dışında LG G7 düşünebilirsin 2.792 TL'ye var internette.LG alırsan geri kalan parayla yanına aksesuar falanda alırsın havandan geçilmez :D

Drogba39

Doçent
Peki bütçe yeterli mi sordun mu adam 4000 tl lik s10 e alacakkenn bütçeyi 6500 e yükselttin ben alternatif olarak sundum s10 u
Sen sordun mu peki adama 5300 TL'lik S10'u sunarken ? Ben sana ithafen yazdım zaten, S10+'ı önerirken ciddi değildim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adamın bütçesi o kadar belki şöyle şu kadar ver şunu al demek çok saçma. Sana sorduğu şeye cevap ver olsun bitsin.
Bi arkadaş S10e yerine 1000 TL ekle S10 al demiş, ben de o yüzden yazdım ironi olarak, 1000 TL az para değil.

stinghardyzz

Profesör
bence s10e çok güzel bir cihaz hele küçük boyutlu telefon istiyenlerin bayilacagi bir cihaz

stat counter