S10 Pubg Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Snoplex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar,
Yaklaşık 1 haftadır S10e kullanmaktayım ve birkaç araştırma sonucu Samsung S9 ve üstü Exynos telefonlarda Pubgde anlık fps düşüklüğü ve takılma gibi sorunlar varmış. Arkadaşlar ben de bunu yaşamaya başladım yüksek grafiklerde de oynasam düşük grafiklerde bile oynasam 60fps oynayabiliyorum ancak anlık takilmalar yüzünden oyun performansımı etkiliyor lütfen yardımcı olur musunuz?

Snoplex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyunda qualcom işlemci gerisi yalan
Ben de moyo z var çok akıcı oynatıyor
Kardeşim sıkıntı akıcılık değil en yüksek ayarlarda bile 60fps oynayabiliyorum ancak 0.2 sn falan takıldığı için çok fazla oynanış zevkini bozuyor.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Kardeşim sıkıntı akıcılık değil en yüksek ayarlarda bile 60fps oynayabiliyorum ancak 0.2 sn falan takıldığı için çok fazla oynanış zevkini bozuyor.
Optimizasyon sorunu var. Düzelmesini bekle derim. Ben de stutterlarla oynayamam

Exynos işlemcileri snapdragona göre daha sık optimizasyon sorunlarıyla karşılaşıyor. Snapdragon 855’te de bazı sorunlar var

Snoplex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Optimizasyon sorunu var. Düzelmesini bekle derim. Ben de stutterlarla oynayamam

Exynos işlemcileri snapdragona göre daha sık optimizasyon sorunlarıyla karşılaşıyor. Snapdragon 855’te de bazı sorunlar var
Sizce bu sorun telefon kaynaklı mıdır pubg mi? Sadece pubg de oluyor bu sorun inşallah yakın zamanda çözümü saglanir.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Sizce bu sorun telefon kaynaklı mıdır pubg mi? Sadece pubg de oluyor bu sorun inşallah yakın zamanda çözümü saglanir.
Hata biraz daha pubgye yakın. Pubg,exynos modellere iyi optimize etmedi. Bundan dolayı o performans sorunu çıkıyor. Bu daha önce exynos s/note 8’de de olmuştu.

Pubg başka cihazlarda da optimizeli olmayabiliyor ama exynos cihazlar daha çok etkileniyor

Snoplex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hata biraz daha pubgye yakın. Pubg,exynos modellere iyi optimize etmedi. Bundan dolayı o performans sorunu çıkıyor. Bu daha önce exynos s/note 8’de de olmuştu.

Pubg başka cihazlarda da optimizeli olmayabiliyor ama exynos cihazlar daha çok etkileniyor
Tesekkür ederim cevabınız ve ilginiz için iyi forumlar :)

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,169
Ben Samsung Galaxy S9+ kullanıyorum Pubg de kasma donma vs herhangi bir sorun yok.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,169
İyi hayırlı olsun, s9+'da güzel takılmalık kral cihaz.

Evet eskisi kadar çok kullanmıyorum artık zamanım da olmuyor o yüzden S9+ ile devam ediyorum, Yetkili servisten de ayrıldım 2 iş zor geliyordu.
Doğruyu söylemek gerekirse Samsung Galaxy S9+ ile çok mutluyum :)
( Teşekkür ederim bu arada @Leand )

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Evet eskisi kadar çok kullanmıyorum artık zamanım da olmuyor o yüzden S9+ ile devam ediyorum, Yetkili servisten de ayrıldım 2 iş zor geliyordu.
Doğruyu söylemek gerekirse Samsung Galaxy S9+ ile çok mutluyum :)
( Teşekkür ederim bu arada @Leand )

Rica ederim hayırlısı olsun öteki işiniz nedir?

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Merhabalar,
Yaklaşık 1 haftadır S10e kullanmaktayım ve birkaç araştırma sonucu Samsung S9 ve üstü Exynos telefonlarda Pubgde anlık fps düşüklüğü ve takılma gibi sorunlar varmış. Arkadaşlar ben de bunu yaşamaya başladım yüksek grafiklerde de oynasam düşük grafiklerde bile oynasam 60fps oynayabiliyorum ancak anlık takilmalar yüzünden oyun performansımı etkiliyor lütfen yardımcı olur musunuz?
s10 plus kullanıyorum boyle bir sorunum yok pingden olabilirmi sizin sorununuz acaba ?

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Merhabalar,
Normal galaxy s10 da Hdr aşırı yüksekte akıcı şekilde oynuyorum

Snoplex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aynen bende

kötüymüş bence yazilimsaldir bu sorun
Yazılımsal zaten optimizasyon sorunu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cihazı Samsung Destekden Garantiye göndersem çözülebilir mi?

Son düzenleme:

bonusman

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Merhabalar,
bende de soru var sizde düzeldi mi nasıl düzelttiniz

Yazılımsal zaten optimizasyon sorunu

Cihazı Samsung Destekden Garantiye göndersem çözülebilir mi?
Garantiye mi gonderdiniz

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
İnanamıyorum yahu bu sorun düzeldi sandım meğer sorun hala devam ediyormuş...çözümü bir videoda görmüştüm ama onu şimdi bulamıyorum. Bulduğumda eklerim.

disiteknoloji

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Sen kalk telefona o kadar para ver, o telefon pubg bile oynayamasın :D :D