S10 plus mu iPhone xs max mi p30 pro mu

Bu konuyu okuyanlar

Sevimli bebek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar yeni bir telefon almak istiyorum p30 pro s1p+ ve iPhone xs max arasında gidip geliyorum alan ve kullanan varsa sizce hangisini alam not hiç iPhone kullanmadım ve uzun süre dayanacak dayanıklı sistemi daha iyi oyunlarda daha güzel prefromans gösteren hangisi şimdiden teşekkürler

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Huawei P30 Pro öneririm
İPhone'a hiç bulaşma tamam 2.el piyasası değerli satarken zarara uğramazsın ama bir araba fiyatına telefon alınmaz XS Max'ten daha üstün telefonlar var bunlardan biri de P30 Pro'dur (bunu İPhone 5s kullanıcısı olarak söylüyorum)
S10 Plus ise Hardware Plus'ta sizin yorumunuz oynatma listesine girip S10 Plus kullanıcısının deneyim videosunu izleyebilirsin

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
P30 pro tam bir şişirilmiş balon adı altında tanıtılan sözde amiral gemisi ve şaka gibi fahiş fiyattan tanıtıldı ve arka kameradaki 50x zoom ve pildeki bikaç saatlik artısı dışında bu cihazların yanına yaklaşamaz gerek erkan gerek işlemci gerek ses kalitesi gerek video kayıt kalitesi olsun bu iki cihazın yanına yaklaşamaz hadi xs max ı geçtim 10.000 tlden satılıyo ama el insaf p30 proya o fiyatı veripte almak şahsen benim içim acırdı daha uygun fiyata ve çok daha iyi olan s10+ gibi bi cihaz varken p30 pro almak için hiçbir neden göremiyorum

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
5000 civarı mate20pro alabiliyorsunuz bence o modele bir göz atın.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar yeni bir telefon almak istiyorum p30 pro s1p+ ve iPhone xs max arasında gidip geliyorum alan ve kullanan varsa sizce hangisini alam not hiç iPhone kullanmadım ve uzun süre dayanacak dayanıklı sistemi daha iyi oyunlarda daha güzel prefromans gösteren hangisi şimdiden teşekkürler

Xs Max ve P30 Pro fiyat olarak fazlasıyla şişirilmiş modeller olduğu için önermem. S10+ ise 6.5K verdikten sonra açıkçası ekranda delik olmamalı. 5000tl civarında Mate 20 Pro var. Ona bakmanızı öneririm.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Telefonlara bu seviyede para verilmesine karşıyım ? alsam Pro alırdım

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,212

Ben Samsung Galaxy S10+ almanızı tavsiye ederim :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Ne alırsan al, ama çürük "elma"dan uzak dur kardeşim. Aslında senin yerinde olsaydım hiç tereddüt etmeden S10+ alırdım ya, ille de iki şık arasında kararlıysan P30 pro.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Galaxy S10 Plus öneririm.

007MertBond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
xs max o listedeki en pahalı ÇÖP ederi max 5 bin diğer taraftan düşük ışık fotoğraf çekiminde ve zoom olayında p30 pro s10dan üstün ama konu video olunca daha 4k 60 fps yok low light videoda karıncalanıyor vs kısaca kamera=p30 pro>10>xs max işlemci = xs max >s10>p30 pro video stabilize = xs max / s10> p30 pro 3 telefondada su toz dayanıklılığı var ama samsung hariç diğer 2 telde arttırılabilir hafıza yok.

Son mesajlar