S10 plus ile sorularım

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
45
Arkadaşlar bilenlere komik gele bilir ama uzun süre ios kullanınca denizden çıkmış balık gibi oldum
1, sorum ekranda filim gibi birşey var bu normal jilatin mı yoksa bunun üstüne mı ekran koruyucu takayım internetten sipariş verecem
2. Pil yüzde gösterimini nasıl açarım
3. Eskiden note de görmüştüm ekran kapalı olunca saat falan çıkıyordu o varmı nasıl ayarlarım
4. Son olarak whatsapp bildirimleri gelmiyor geç geliyor ios da öyle sorun yoktu aynı hat aynı konum
Son olarak öneriniz nedir şunu aç şunu kapat diyecek olduğunuz ilk android deneyimim

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Pil yüzdesini Ayarlar -> Pil kısmından ayarlayabilirsiniz olmadı erişilebilirlik kısmındadır. Always-on Display yani Ortam ekranı açmanız lazım ayarlardan büyük ihtimalle ekran kısmındadır.

Reaksiyon puanı
45
Pil yüzdesini Ayarlar -> Pil kısmından ayarlayabilirsiniz olmadı erişilebilirlik kısmındadır. Always-on Display yani Ortam ekranı açmanız lazım ayarlardan büyük ihtimalle ekran kısmındadır.
Kısalsın hocam sağol birde bu cihazda ekran filmimi var kaldırmak istemiyorum da

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Fab ın uyguladığı film olabilir kırılmaz geldiğinde bunu sökersiniz

Reaksiyon puanı
45
Son düzenleme:

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Arkadaşlar bilenlere komik gele bilir ama uzun süre ios kullanınca denizden çıkmış balık gibi oldum
1, sorum ekranda filim gibi birşey var bu normal jilatin mı yoksa bunun üstüne mı ekran koruyucu takayım internetten sipariş verecem
2. Pil yüzde gösterimini nasıl açarım
3. Eskiden note de görmüştüm ekran kapalı olunca saat falan çıkıyordu o varmı nasıl ayarlarım
4. Son olarak whatsapp bildirimleri gelmiyor geç geliyor ios da öyle sorun yoktu aynı hat aynı konum
Son olarak öneriniz nedir şunu aç şunu kapat diyecek olduğunuz ilk android deneyimim
ekran filmi buff marka oneririm ben samsung bayinde taktirdim5 ay oluyor taktirali kafisli benim koruyucum ve atma baloncuk yok çok cizik doldu ekran koruyucum ama çok dikkatli bakmadım sürece gözükmüyor