s10+ alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

talha.c54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar 7000tl lik bir bütcem var s10+ almayı düşünüyorum ama bazıları çok kötü sotunları var diyorlar doğrumu ama bir okadar da övüyolar yada onu önermiyorsanız başka bir öneriniz varmı şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,565
arkadaşlar 7000tl lik bir bütcem var s10+ almayı düşünüyorum ama bazıları çok kötü sotunları var diyorlar doğrumu ama bir okadar da övüyolar yada onu önermiyorsanız başka bir öneriniz varmı şimdiden teşekkür ederim
7000 TL'ye S10+ dışında bir telefon yokki Huawei P30 Pro var onu önerirdim ama ban yüzünden öneremiyorum
S10+ güzel telefondur zaten Samsung alacaksan S ve Note serisinden şaşmayacaksın orta segment cihazları berbat ve sadece S ve Note serisi verdiğin paranın karşılığını veriyor

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Paran varsa al.
Kısa ve net.
Sorunları varsa da geçicidir. Amiral gemilerinde kullanışını etkileyecek çok ciddi sorunlarla karşılaşmazsın olursa da yazılımsal yollar ile halledilir.

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
S10 plus ile yaklaşık iki haftalık bir sürecim oldu şuana kadar.Daha önce note2 mate 10 mi 6 6s plus kullanmış birisi olarak samsungtan aldığım hazzı diğer markalarda alamıyorum.Fanboyluk değil yanlış anlamayın daha önce diğer markalarıda tecrübe edindim.S10 plusa gelecek olursak batarya kamera donanım hızı oyun performansı sesleri gerçekten güzel.Şiddetle tavsiye ederim.Şu telefona olumsuz yorum yazan net ya kullanmamıştır ya karalama ilkesi taşıyordur.

Webhead

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,565
S10 plus ile yaklaşık iki haftalık bir sürecim oldu şuana kadar.Daha önce note2 mate 10 mi 6 6s plus kullanmış birisi olarak samsungtan aldığım hazzı diğer markalarda alamıyorum.Fanboyluk değil yanlış anlamayın daha önce diğer markalarıda tecrübe edindim.S10 plusa gelecek olursak batarya kamera donanım hızı oyun performansı sesleri gerçekten güzel.Şiddetle tavsiye ederim.Şu telefona olumsuz yorum yazan net ya kullanmamıştır ya karalama ilkesi taşıyordur.
estagfurullah samsung markasını kendine daha yakın hissediyorsun sana hitap ediyor buna fanboyluk denmez zevk renk meselesi denir şahsen bende xiaomi markasını kendime yakın hissediyorum samsung da bana hitap etmiyor
S10 Plus'a benim tek bir olumsuz yorumum var o da fiyatı onun dışında telefon ile ilgili bir sorunum yok ama dediğim gibi Samsung bana hitap etmiyor ama bir Xiaomi hayranı olarak Samsung'un en çok S9 Plus ve S10 modellerini beğendiğimi söyleyebilirim

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
kullandım kullanıyorum da sıkıntı yaşatmadı taş gibi telefon mutlu eder paran varsa

Webhead

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,565
umarım uygun fiyata düşer bekleyen çok çünkü ben de mi band 4 için bekliyorum bakacağız
bende mi band 4 istiyorum ama önceliğim telefon çünkü 5 yıldır 5s kullanıyorum ve artık bana cinnet geçirtiyor bir de sıkıldım bir çok yönden yetersiz geliyor
açık konuşmak gerekirse Mİ9T 2600-2700 tl'ye düşerse benim işime gelir bende ailemi ikna etmeye çalışıyorum

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
bende mi band 4 istiyorum ama önceliğim telefon çünkü 5 yıldır 5s kullanıyorum ve artık bana cinnet geçirtiyor bir de sıkıldım bir çok yönden yetersiz geliyor
açık konuşmak gerekirse Mİ9T 2600-2700 tl'ye düşerse benim işime gelir bende ailemi ikna etmeye çalışıyorum
hayırlısı

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,046

Samsung Galaxy S10+ alır ama ben senin yerinde olsam İphone 11 alırdım :)

MuhammedAli07

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Alınır ama s11 i beklemende fayda var telefon acil gerekmiyorsa

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,046
Arada çok ciddi gpu farkı var, optimizasyon farkı var iphone 11 lehine, ekranı her ne kadar daha düşük seviye olsada ve tasarım olarak s10+ daha güzel olsada benim için önce iç güzellik gelir. :))

Haklısın :)

Laçin4

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
23
Alınır hatta o fiyata başka telofon yok.

The Cyclist

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,906

Ben olsam İphone 11 alırdım. S10+ da güzel cihaz ama performansta geride. 11’i alınca en azından 3-4 sene rahat kullanabileceğini biliyorsun.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Son çıkan amiral gemilerinin fiyatlarına bakınca kesinlikle alınır. 5 aydır kullanıyorum tavsiye ederim.