S-Pen için iPhone bırakılır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Batubenn

Asistan
Bir iPhone 7 kullanıcısı olarak çok merak ediyorum. Note kullananlar kalem şöyle iyi böyle süper kalemsiz telefon kullanamam diyor ama o kalemle ne yapıyorsunuz hayatınızı değiştirecek kadar merak ediyorum.

Note toplu bir cihaz. Sadece S-Pen için değil. Piyasanın en iyi serisi olduğu için geçilir ama Note 8'e geçilmez fiyatı çok yüksk S9 Plus dha iyi bir seçenek.

Administraktör

Profesör
Bir iPhone 7 kullanıcısı olarak çok merak ediyorum. Note kullananlar kalem şöyle iyi böyle süper kalemsiz telefon kullanamam diyor ama o kalemle ne yapıyorsunuz hayatınızı değiştirecek kadar merak ediyorum.
Bu soruyu note 4/5/8kullanıcıları kulübüne sormalıydın mesela murat ömründe hiç note kullanmadı:D

Note 4 kullandım.Şimdi de Note 8 kullanıyorum gerçekten kalemi çok güzel bazen kalemi çıkartıp şekiller felan çiziyorum hoşuma gidiyor.Bazen de ders çalışırken telefona da notlar vs alıyorum güzel yani..

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Onursal Üye
Bence kalem için bırakılmaz ama perofrmansı ve kalitesi için elbette bırakabilirsiniz

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Söz konusu Galaxy Note 8 olunca geçmemek hata oluyor diyebilirim. .D
Şaka bir yana ikisi arasında çok büyük donanım, işlevsellik ve kamera performansı farkları var.

Blue Stack

Doçent
Ben note serisi kullandım zamanında ama kalemini kullanmıyordum. Sırf o kalem orda diye bazen çıkarıp elim yerine onla tıklıyordum hepsi bu. :D
Kişiden kişiye değişir tabii.

Sucrofe

Profesör
Bence bir anlık heves, S-Pen'in işlevsel olduğunu düşünmüyorum.

Jubei

Doçent
Bence bir anlık heves, S-Pen'in işlevsel olduğunu düşünmüyorum.
Telefonumu bir haftalığına size vereyim kullanın ve bir hafta sonra elinize piyasanın en baba en amiral telefonlarını alın, ilk arayacağınız şey S-Pen olacaktır. :)

Batubenn

Asistan
Söz konusu Galaxy Note 8 olunca geçmemek hata oluyor diyebilirim. .D
Şaka bir yana ikisi arasında çok büyük donanım, işlevsellik ve kamera performansı farkları var.
Ona bir şry demiyorum. Olabilir. İllaki olumlu olumsuz vardır. Sorun kalem. Çok abartılıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben note serisi kullandım zamanında ama kalemini kullanmıyordum. Sırf o kalem orda diye bazen çıkarıp elim yerine onla tıklıyordum hepsi bu. :D
Kişiden kişiye değişir tabii.
İşte beklediğim cevap çok teşekkür ederim

Son düzenleme:

lgsever

Profesör
Eğer kalemi çok kullanacağını düşünüyorsan geçilir misal benim öğretmen tanıdıklarım var toplantılara giren tanıdıklarımda var öğretmenlerim falanda var hepsi note dışında telefon kullanmam diyor çünkü hepsi kalemi aktif kullanıyorlar .Eger kulanmayacaksan bir anlamı yok s9 al geć ama kullanacaksan çok memnun kalırsın.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mesela matematik hocası soruları atıyoruz ona note 4 var çözüyor bize çok iyi ve çok kullanışlı birisi öğretmenler gününde note 8 verse ağlar herhalde sevinçten

Son düzenleme:
stat counter