S-Pen için iPhone bırakılır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Bir iPhone 7 kullanıcısı olarak çok merak ediyorum. Note kullananlar kalem şöyle iyi böyle süper kalemsiz telefon kullanamam diyor ama o kalemle ne yapıyorsunuz hayatınızı değiştirecek kadar merak ediyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note toplu bir cihaz. Sadece S-Pen için değil. Piyasanın en iyi serisi olduğu için geçilir ama Note 8'e geçilmez fiyatı çok yüksk S9 Plus dha iyi bir seçenek.

Reaksiyon puanı
5,172
Bir iPhone 7 kullanıcısı olarak çok merak ediyorum. Note kullananlar kalem şöyle iyi böyle süper kalemsiz telefon kullanamam diyor ama o kalemle ne yapıyorsunuz hayatınızı değiştirecek kadar merak ediyorum.
Bu soruyu note 4/5/8kullanıcıları kulübüne sormalıydın mesela murat ömründe hiç note kullanmadı:D

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
? sohbet çok hoş

Reaksiyon puanı
258
Note 4 kullandım.Şimdi de Note 8 kullanıyorum gerçekten kalemi çok güzel bazen kalemi çıkartıp şekiller felan çiziyorum hoşuma gidiyor.Bazen de ders çalışırken telefona da notlar vs alıyorum güzel yani..

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bence kalem için bırakılmaz ama perofrmansı ve kalitesi için elbette bırakabilirsiniz

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Söz konusu Galaxy Note 8 olunca geçmemek hata oluyor diyebilirim. .D
Şaka bir yana ikisi arasında çok büyük donanım, işlevsellik ve kamera performansı farkları var.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Ben note serisi kullandım zamanında ama kalemini kullanmıyordum. Sırf o kalem orda diye bazen çıkarıp elim yerine onla tıklıyordum hepsi bu. :D
Kişiden kişiye değişir tabii.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Bence bir anlık heves, S-Pen'in işlevsel olduğunu düşünmüyorum.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
480
Bence bir anlık heves, S-Pen'in işlevsel olduğunu düşünmüyorum.
Telefonumu bir haftalığına size vereyim kullanın ve bir hafta sonra elinize piyasanın en baba en amiral telefonlarını alın, ilk arayacağınız şey S-Pen olacaktır. :)

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Bence kalem için bırakılmaz ama perofrmansı ve kalitesi için elbette bırakabilirsiniz
Konuyu açmamdaki amaç kime sorsam “ya abi kalemi var bir kere. O kadar fark ediyor ki.” Diyor. Ben de merak ediyorum ne farkı var

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Söz konusu Galaxy Note 8 olunca geçmemek hata oluyor diyebilirim. .D
Şaka bir yana ikisi arasında çok büyük donanım, işlevsellik ve kamera performansı farkları var.
Ona bir şry demiyorum. Olabilir. İllaki olumlu olumsuz vardır. Sorun kalem. Çok abartılıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben note serisi kullandım zamanında ama kalemini kullanmıyordum. Sırf o kalem orda diye bazen çıkarıp elim yerine onla tıklıyordum hepsi bu. :D
İşte beklediğim cevap çok teşekkür ederim

Son düzenleme:

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Telefonumu bir haftalığına size vereyim kullanın ve bir hafta sonra elinize piyasanın en baba en amiral telefonlarını alın, ilk arayacağınız şey S-Pen olacaktır. :)
İ7 ile 1 hafta değişmeye varım

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
? sohbet çok hoş
Eğer kalemi çok kullanacağını düşünüyorsan geçilir misal benim öğretmen tanıdıklarım var toplantılara giren tanıdıklarımda var öğretmenlerim falanda var hepsi note dışında telefon kullanmam diyor çünkü hepsi kalemi aktif kullanıyorlar .Eger kulanmayacaksan bir anlamı yok s9 al geć ama kullanacaksan çok memnun kalırsın.

Mesela matematik hocası soruları atıyoruz ona note 4 var çözüyor bize çok iyi ve çok kullanışlı birisi öğretmenler gününde note 8 verse ağlar herhalde sevinçten

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,172
İşte beklediğim cevap çok teşekkür ederim[/QUOTE]

Sizde cımbızla mesaj çekiyorsunuz ama:D

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bir ara
1 hafta kullandım S7'ye geri döndüm.
Note 5 le note 8 i bir tutmamak lazım ama arada uçurum var.

Sen iphone 7 kullanıyosun sanırım o cihazdan note 8 geçersen aradaki gözle görülür farkı hissedersin ben daha önce 6 7 ay kadar note 5 de kullandım çok memnundum sonra 1 yıl s7 edge kullandım s7 edge daha iyiydi haliyle ama bi elim hep s pen aradı.Segment olarak note serisinin kapışabileceği bi telefon henüz yok bazıları Note 8 çok pahalı s9 plus al demiş ben aynı görüşte değilim en basit örneği yeni çıkan orta segment telefonu a6 ve a6 plusın kamera dizilimi s9 la s9 plusla aynı madem orta segment bi telefon yapıyosun hiçbir özelliğini üst segment bi telefondan almaman lazım böyle olunca s9 gibi bi telefondan insan ister istemez soğuyo işin içine bide s pen girince işler tamamen değişiyo benim gözümde s9 plusın en büyük avantajı dolby atmos ses desteğine sahip olması kamerasıda çok yetenekli ama hali hazırda note 8 'in kamerası var çok acayip fotoğraflar çekmeyeceksen fazlasıyla işini görecektir.

Son düzenleme:

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Eğer kalemi çok kullanacağını düşünüyorsan geçilir misal benim öğretmen tanıdıklarım var toplantılara giren tanıdıklarımda var öğretmenlerim falanda var hepsi note dışında telefon kullanmam diyor çünkü hepsi kalemi aktif kullanıyorlar .Eger kulanmayacaksan bir anlamı yok s9 al geć ama kullanacaksan çok memnun kalırsın.

Mesela matematik hocası soruları atıyoruz ona note 4 var çözüyor bize çok iyi ve çok kullanışlı birisi öğretmenler gününde note 8 verse ağlar herhalde sevinçten
Galiba en tatmin edici cevap. Benim birkaç öğretmenim de öyle.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Galiba en tatmin edici cevap. Benim birkaç öğretmenim de öyle.
Saolasın aynrn dediğim gibi note serisinin başka üstün ve güzel özelliği var ama bana göre en ağır basanı kalemi onuda kullanıp kullanmamak senin gündelik hayatına bağlı kararını ona göre ver.En önemlisi ne alırsan al mutlu ol.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Note 4 de kalem kullandım fakat tabi benim şahsi görüşüm yeri geldiğinde çok işlevsel hata fazlası ile işe yarasada kalem için note serisi bakmam

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Note 8 kullaniyorum s pen cok kullanışlı evet sürekli yazı yazanın hayatını kolaylaştırır ama benim gibi not almayanlar icin öyle dururuyor

AlwaysFair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Note 8 kullanıyorum. Kısa bir süre p20 pro'ya geçmiştim. Sürekli matematik ve geometri soruları çözdüğüm için kalemin eksikliğini hissettim. Onun dışında kalemi aktif kullanmıyorum. Kaleme ihtiyacın yoksa note serisine geçmeyebilirsin.