S.D.N Rock Kültür Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

UndyingDarkness

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Benide ekleyip listeyi bir daha gözden geçirsen ve bir şeyler yapılsa yani... Çok istekliyim bu konuda..

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Selam UndyingDarkness Kulübe Hoşgeldin :) Yavaş Yavaş Canlandırıcaz Ama Sende Bişiler Yap Kulüp İçin ;) İsmini Listeye Ekledim..

Şuan Listede İsmi Gözüken Arkadaşlarım, Hanginizin Forumda Yada Kulübümüzde Faal Olup Olmadığını Bilemiyorum Bir El Sallayın El Sallamayanları Listeyi Güncelleştirmek Adına Sileceğiz..

UndyingDarkness

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Özel mesajına cevap verdim. Tabiki de uğraşıcaz burası için herkese iyi geceler bu arada D:

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
:p Aktif 2 üyeleri var :) Bizim bile daha fazla üyemiz var :D

ugurhanuslu

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
seni tekrar görmek güzel :) benide ekleyiver :D ölümüne rammstein :D memleket sinop

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Selam UndyingDarkness Kulübe Hoşgeldin :) Yavaş Yavaş Canlandırıcaz Ama Sende Bişiler Yap Kulüp İçin ;) İsmini Listeye Ekledim..

Şuan Listede İsmi Gözüken Arkadaşlarım, Hanginizin Forumda Yada Kulübümüzde Faal Olup Olmadığını Bilemiyorum Bir El Sallayın El Sallamayanları Listeyi Güncelleştirmek Adına Sileceğiz..

OmerCagatay'mış o zamanlar kullanıcı adım. Güncellersen güzel olur.

Rqn Ltntp

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Tüm Rock dinleyen ve Rock'ı bir hayat felsefesi olrak yaşayan dostlara selam olsun..

warkortali, ekle beni de, yer istanbul..

Bu arada Kasdav Liseler arası müzik yarışmasına gidecek olan var mı?

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
:p Aktif 2 üyeleri var :) Bizim bile daha fazla üyemiz var :D
Mai Nai Bir Şey Mi Dediniz Brokoli Yiğiyordumda Duymadım :4:
bende varım ......... :D
x_large Sen Nerde Varsın ? :blink:
OmerCagatay'mış o zamanlar kullanıcı adım. Güncellersen güzel olur.
OmerCagatay - hellmarch Oldu :thumbup1:
Tüm Rock dinleyen ve Rock'ı bir hayat felsefesi olrak yaşayan dostlara selam olsun..

warkortali, ekle beni de, yer istanbul..

Bu arada Kasdav Liseler arası müzik yarışmasına gidecek olan var mı?
Rqn Ltntp Eklendin :thumbup:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Not : Rock Kültür Kulüp Üyesi Olup Bir Hafta İçinde Kendini Belli Etmeyen Arkadaşlar Güncelleme Nedeniyle Kara Listeden Silinecek.

UndyingDarkness

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Warko etkin olmayanları silelim ama şöyle bir durumda var. Ben bir kere 20 gün falan değil Sdn'e internete bile girememiştim. Yani öyle durumda olup ses çıkaramayanların silinmesi bizim için kan kaybı olabilir. İlk önce yasaklı üyelerin çıkarılması daha mantıklı.

Ve ayrıca Sdn Lastfm kardeşliği yapılabilir. Ben müzik kültürümü orada geliştirdim :) Hem buraya hem oraya üye olan arkadaşlarımız varsa güzel müzik aktiviteleri olabilir..

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Ben 2 Yıldır Yoktum İyiki Beni Silen Olmadı :lol: Undying, Benim O Yüzden Kimin Ne Durumda Olduğundan Zerre Haberim Yok :D Ben Yinede Silicem.. Olduki warko Ben Burdaydım Silmişsin Dedi Arkadaşın Biri O Zaman Tekrar Eklerim Sorun Olmaz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şimdi Arkadaşlar Ben Söylediğim Gibi 2 Yıldır SDN'de Yoktum Forum'da ki Hiç Bir Yenilikten Haberdar Değilim O Yüzden Forumu Tanıyan Beni Yönlendirecek Kulübümüzün ivme Kazanmasında Katkıda Bulunacak Arkadaşlara İhtiyacım Var.

1. Sayfamız'da ''KULÜP İCRAAT BİRLİĞİ İçin Takım Arkadaşları Aranıyor'' İş İlanı Gibi Oldu Yanlış Anlamayın Maaş Vermiyorum :D İster Bana Diyinki Şöyle Bişi Yaparım Bende O Kısma Şöyle İşler Sorumlusu Yazarım Ama Şuan O Kısımda Mevcut Bulunan (Önerilerilerde Bulunup Destek Olanlar) Sorumluluk Alanına Talip Olacak Arkadaşlar Arıyorum..

firefox4ever

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Burdayız undying :D ben talip olmak isterdim ama okul-dersane-ev üçgeni fazla zman ayırmama izin vermiyor

UndyingDarkness

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Evden kaç okulu bırak dersaneyi salla.
Gelin sonisphere'a gidelim \m/

firefox4ever

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
O tarihte İstanbul'da olursam kaçırırmıyım :D \m/ bu arada ücretler 5 martta açıklanacak

UndyingDarkness

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Açıklanmış la :D

(La kelimesine gıcık olurum ama kullanırım böyle :glare:)

12307_332914627005_536907005_3497403_2555165_n.jpg

Felagund

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
tek günlük sahne önünün alınırı var. hayatımda kaç kere Mustaine i görecem. ayrıca tamam ramms.. falan anladım da haykoyla manga ne oluyor onu anlayamadım.

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Hayko Neyse'de Manga Hafif Kalmış Aralarında.. Manga Bence 23 Nisan Gurubu Biraz Ağır Olabilir Söylediğim Ama Öyle. Manga Sevenler Alınmasın :)

UndyingDarkness

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Rammstein çok dandik değil ama Big four varken headliner olabilecek bir grup da değil.

Mastodon iğrenç ya. Albümleri dinlenmeli ama konserlerine gidilmemeli.

Volbeat'in listeden çıkması çok kötü oldu.

Manga ve Hayko ise değerli sanatçılarımız ama bu festivaldeki grupların altında ezilmeleri kaçınılmaz.

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Bu Arada Manga'ya 23 Nisan Gurubu Dediğim İçin Kusura Bakmayın Sözümü Geri Alıyorum. Eurovision'da Ki Şarkılarını İse Beğendiğimi Söylemiştim Forumda'ki Bir Konuda. Onları Destekliyorum Ve Başarılı Olacaklarını Düşünüyorum..

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Mastodon'a laf yok. Ulan o tarihte LYS var. Şansıma :Z

hakanm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de varım. rock forever :clap: sadece rock değil hard rock, metal...vs türleri de kapsasın forum.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Yeni mi görülür be? :D

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Hayatımda büyük bir evrim geçirdiğimden dolayı kendimi mevlana gibi hissediyorum. Bu sebeple birlikte oluşturduğumuz güzelim S.D.N Rock kültür kulübü'nü pek güncelliyemiyorum. Söylediğim gibi birlikte oluştuğumuz bir guruptu bu; Benim başta veya sonda olmam mühim değil, sizler bu gurup altında sohbetlerinizi gerçekleştirmeye devam edin ;) size sonkez şunu söylemek isterim ; Her enstrüman kutsaldır.

Kendinize iyi bakın..

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Hayatımda büyük bir evrim geçirdiğimden dolayı kendimi mevlana gibi hissediyorum. Bu sebeple birlikte oluşturduğumuz güzelim S.D.N Rock kültür kulübü'nü pek güncelliyemiyorum. Söylediğim gibi birlikte oluştuğumuz bir guruptu bu; Benim başta veya sonda olmam mühim değil, sizler bu gurup altında sohbetlerinizi gerçekleştirmeye devam edin ;) size sonkez şunu söylemek isterim ; Her enstrüman kutsaldır.

Kendinize iyi bakın..

Ne demek istediğini anlıyorum, bir aralar Headbang'a aralık vermeyen adam şimdi olgunlaşıp diğer türlere yöneliyor. (Yada Rock dinlemiyor.) Maalesef kaçınılmaz son bu. :)