S.D.N Rock Kültür Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

leroy

Asistan
Zaten rock tan anlayan bir insanın yazınızdaki bu kişiler ile içli dışlı olması gerek ramstein değil :) Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath, Ten Years After, Cream, Pink Floyd, Uriah Heep, Jethro Tull, AC/DC, Rainbow, Queen, gibi gruplar döneme damgasını vurmuştu.

Fantoma

Profesör
Zaten rock tan anlayan bir insanın yazınızdaki bu kişiler ile içli dışlı olması gerek ramstein değil :) Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath, Ten Years After, Cream, Pink Floyd, Uriah Heep, Jethro Tull, AC/DC, Rainbow, Queen, gibi gruplar döneme damgasını vurmuştu.
Çok haklısın dostum, mamafih o günleri bizzat yaşayan biri olarak günümüz Rock sever gençlere o dönem gruplarının uygulamalarını hem tanıtmak, hem de kulakta bir hoş seda bırakacağını umduğum için buraya ekledim.
Özellikle 1970'li yıllarada listeleri o denli fazla sallayan grup vardı ki, inan 45'liklerini almaya harçlığımız yetmiyordu.

Bu günkü video teknolojilerinin olmadığı o günler kimin kim olduğunu bilmeden, sadece grubun adı ile tanıdığımız o listeleri alt üst edenleri gençlere sunmak ve anımsatmak benim için çok mutluluk verici.
Ayrıca olay saydığın o baba gruplarla da sınırlı değil. :)

Yıl 1974. A.B.D.
California Jam konserinde Rare Earth ve Hey Big Brother.
http://www.youtube.com/watch?v=Wne6z05rWH4&feature=related

Kanada'lı grup Guess Who ve American Woman.
http://www.youtube.com/watch?v=gkqfpkTTy2w

Fantoma

Profesör

vaas

Asistan
evet babalar az hareketlenelim nedir bu zincirlikuyu'ya dönmüş konu

vuhuu forumda rocker lar varmış tabi en son 2 yıl önce uğramışlar buralara ama neyse neredesiniz yahu hadi bugun benden bi Led Zeppelin - Rock and Roll dinleyelim !!

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Güzel konuymuş:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım foruma yanlış zamanda geldik.

stat counter