S.D.N Rock Kültür Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

UndyingDarkness

Profesör
Benide ekleyip listeyi bir daha gözden geçirsen ve bir şeyler yapılsa yani... Çok istekliyim bu konuda..

warkortali

Profesör
Onursal Üye
Selam UndyingDarkness Kulübe Hoşgeldin :) Yavaş Yavaş Canlandırıcaz Ama Sende Bişiler Yap Kulüp İçin ;) İsmini Listeye Ekledim..

Şuan Listede İsmi Gözüken Arkadaşlarım, Hanginizin Forumda Yada Kulübümüzde Faal Olup Olmadığını Bilemiyorum Bir El Sallayın El Sallamayanları Listeyi Güncelleştirmek Adına Sileceğiz..

UndyingDarkness

Profesör
Özel mesajına cevap verdim. Tabiki de uğraşıcaz burası için herkese iyi geceler bu arada D:

Mai Nai

Merhaba Dünyalı!
Onursal Üye
:p Aktif 2 üyeleri var :) Bizim bile daha fazla üyemiz var :D

ugurhanuslu

Profesör
seni tekrar görmek güzel :) benide ekleyiver :D ölümüne rammstein :D memleket sinop

hellmarch

Profesör
Selam UndyingDarkness Kulübe Hoşgeldin :) Yavaş Yavaş Canlandırıcaz Ama Sende Bişiler Yap Kulüp İçin ;) İsmini Listeye Ekledim..

Şuan Listede İsmi Gözüken Arkadaşlarım, Hanginizin Forumda Yada Kulübümüzde Faal Olup Olmadığını Bilemiyorum Bir El Sallayın El Sallamayanları Listeyi Güncelleştirmek Adına Sileceğiz..
OmerCagatay'mış o zamanlar kullanıcı adım. Güncellersen güzel olur.

Rqn Ltntp

Asistan
Tüm Rock dinleyen ve Rock'ı bir hayat felsefesi olrak yaşayan dostlara selam olsun..

warkortali, ekle beni de, yer istanbul..

Bu arada Kasdav Liseler arası müzik yarışmasına gidecek olan var mı?

warkortali

Profesör
Onursal Üye
:p Aktif 2 üyeleri var :) Bizim bile daha fazla üyemiz var :D
Mai Nai Bir Şey Mi Dediniz Brokoli Yiğiyordumda Duymadım :4:
bende varım ......... :D
x_large Sen Nerde Varsın ? :blink:
OmerCagatay'mış o zamanlar kullanıcı adım. Güncellersen güzel olur.
OmerCagatay - hellmarch Oldu :thumbup1:
Tüm Rock dinleyen ve Rock'ı bir hayat felsefesi olrak yaşayan dostlara selam olsun..

warkortali, ekle beni de, yer istanbul..

Bu arada Kasdav Liseler arası müzik yarışmasına gidecek olan var mı?
Rqn Ltntp Eklendin :thumbup:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Not : Rock Kültür Kulüp Üyesi Olup Bir Hafta İçinde Kendini Belli Etmeyen Arkadaşlar Güncelleme Nedeniyle Kara Listeden Silinecek.

UndyingDarkness

Profesör
Warko etkin olmayanları silelim ama şöyle bir durumda var. Ben bir kere 20 gün falan değil Sdn'e internete bile girememiştim. Yani öyle durumda olup ses çıkaramayanların silinmesi bizim için kan kaybı olabilir. İlk önce yasaklı üyelerin çıkarılması daha mantıklı.

Ve ayrıca Sdn Lastfm kardeşliği yapılabilir. Ben müzik kültürümü orada geliştirdim :) Hem buraya hem oraya üye olan arkadaşlarımız varsa güzel müzik aktiviteleri olabilir..

warkortali

Profesör
Onursal Üye
Ben 2 Yıldır Yoktum İyiki Beni Silen Olmadı :lol: Undying, Benim O Yüzden Kimin Ne Durumda Olduğundan Zerre Haberim Yok :D Ben Yinede Silicem.. Olduki warko Ben Burdaydım Silmişsin Dedi Arkadaşın Biri O Zaman Tekrar Eklerim Sorun Olmaz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şimdi Arkadaşlar Ben Söylediğim Gibi 2 Yıldır SDN'de Yoktum Forum'da ki Hiç Bir Yenilikten Haberdar Değilim O Yüzden Forumu Tanıyan Beni Yönlendirecek Kulübümüzün ivme Kazanmasında Katkıda Bulunacak Arkadaşlara İhtiyacım Var.

1. Sayfamız'da ''KULÜP İCRAAT BİRLİĞİ İçin Takım Arkadaşları Aranıyor'' İş İlanı Gibi Oldu Yanlış Anlamayın Maaş Vermiyorum :D İster Bana Diyinki Şöyle Bişi Yaparım Bende O Kısma Şöyle İşler Sorumlusu Yazarım Ama Şuan O Kısımda Mevcut Bulunan (Önerilerilerde Bulunup Destek Olanlar) Sorumluluk Alanına Talip Olacak Arkadaşlar Arıyorum..

firefox4ever

Profesör
Burdayız undying :D ben talip olmak isterdim ama okul-dersane-ev üçgeni fazla zman ayırmama izin vermiyor

firefox4ever

Profesör
O tarihte İstanbul'da olursam kaçırırmıyım :D \m/ bu arada ücretler 5 martta açıklanacak

Felagund

Profesör
tek günlük sahne önünün alınırı var. hayatımda kaç kere Mustaine i görecem. ayrıca tamam ramms.. falan anladım da haykoyla manga ne oluyor onu anlayamadım.

stat counter