Rx 570 pin ve dönüştürücü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

bnnygod

Üyecik
Selamlar rx 570 4gb almak istiyorum hangi modelini alacağım konusunda kararsız kaldım sizce hangisini almalıyım ve benim monitörüm VGA hangi dönüştürücü ile kullanmalıyım sorun yaşar mıyım?

Ve fotoğraftaki güç kablosu var rx570 e uyar mı olur mu yani

Ekli dosyalar

met 35

Dekan
Yeni nesil ekran kartlarının dVI çıkışları artık ekseriye DVI-D . Böyle olunca VGA monitörlere ,ucuz dönüştürücüler ile olmuyor. Aktif dönüştürücülerdende tam verim alınamıyor. Size VGA çıkışı olan bir RX 570 bulabilirsek iyi olur. Bi bakınayım. Powerin tam modeli nedir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsi DVI -D . Bu durumda ,şu yorumlara göre ,bu aktif adaptör başarılı imiş.
Platoon Dvı - D (24+1) To Vga Aktif Dönüştürücü Kablo (Dvı-D Fiyatı

Son düzenleme:

bnnygod

Üyecik
Yeni nesil ekran kartlarının dVI çıkışları artık ekseriye DVI-D . Böyle olunca VGA monitörlere ,ucuz dönüştürücüler ile olmuyor. Aktif dönüştürücülerdende tam verim alınamıyor. Size VGA çıkışı olan bir RX 570 bulabilirsek iyi olur. Bi bakınayım. Powerin tam modeli nedir.

Hepsi DVI -D . Bu durumda ,şu yorumlara göre ,bu aktif adaptör başarılı imiş.
Platoon Dvı - D (24+1) To Vga Aktif Dönüştürücü Kablo (Dvı-D Fiyatı
Bende çok VGA aradım ama bulamadım yok sanırım güç kaynağım modelini tam hatırlamıyorum 700w bir power ama tam modelini akşam atarım

met 35

Dekan
Ucuz olan sapphire PULSE ıtx modelini al geç o zaman. Tek 8 pin beslemeli. ITX olmayan pulsede ,8 pin. Nitro, 8pin+6 pin.

700 WATT bi powerde, en kötü, bi tane 8 pin besleme, kesin vardır.

BilgisayarUzmani

Profesör
HDMİ Dönüştürücü Kullanmanız Önerim. Elimizde sıfır HDMİ dönüştürücü hediyeli msi armor rx 570 8gb gayet makul fiyata bırakacağım. Özelden mesaj atarsanız yardımcı olabilirim. İndirimli fiyattan 1 Adet Kaldı

bnnygod

Üyecik
Ucuz olan sapphire PULSE ıtx modelini al geç o zaman. Tek 8 pin beslemeli. ITX olmayan pulsede ,8 pin. Nitro, 8pin+6 pin.

700 WATT bi powerde, en kötü, bi tane 8 pin besleme, kesin vardır.
Sapphire 4gb nitro+ düşünüyordum 8 pin ile kullanamaz mıyım?

met 35

Dekan
Kesinlikle olur. Diğer 6 pin ,overclock ve furmark gibi ağır testleri zırt-pırt yapanlar için ,emniyet payı olarak konuyor. Tek 8 PİN ,150Watt besler. Anakarttın PCI-EX slotu da 75 watt verir. Ettimi, 225 watt. Bu e.Kartı ,oyunda en çok en çok 170 watt harcar.

Diğer ,tek 6 pin ise ,75 wattır. Ona gerek kalmıyor yani.🤠

bnnygod

Üyecik
Kesinlikle olur. Diğer 6 pin ,overclock ve furmark gibi ağır testleri zırt-pırt yapanlar için ,emniyet payı olarak konuyor. Tek 8 PİN ,150Watt besler. Anakarttın PCI-EX slotu da 75 watt verir. Ettimi, 225 watt. Bu e.Kartı ,oyunda en çok en çok 170 watt harcar.

Diğer ,tek 6 pin ise ,75 wattır. Ona gerek kalmıyor yani.🤠
Teşekkürler aklımdaki soruları baya cevapladınız dönüştürücü olarak da dvi-d to vga alıyorum o zaman en saglıklısı o sanırım

met 35

Dekan
Aktif alacaksınız. Dark için yorumlar iyi Ama yinede konuyu iyice araştırın isterseniz. :)

stat counter