Ruyamda olanlwr gercekte oluyor

Bu konuyu okuyanlar

Hz.Koios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 3 4 yil önce bi esyami kaybetmistim ve 2 haftaya yakin arayip bulamamistim. Ruyamda eşya mi montumun ic cebinde gördüm sabah kalkip baktigimda gercektende montumun cebindeydi. Ufacık aklimdan geçmiyordu orda olduğu. Bunun gibi bir iki kez daha olay yaşadım. Extra olarak günlük hayatımda çoğu yasanmamis seyi yasanmis gibi hatirliyorum. Ve cidden adim kadar emin olduğum şeyi 10 kişi olmadi diyor ve yalanda soylemiyorlar. Bir degil en az 20 30 defa bu olayı yaşadım ve yaşıyorum da. Neden olabilir sizce yardımcı olursaniz sevinirin.

muzlu süt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bazen oluyor hocam öyle şeyler.Tam anladım ama bilemiyorum.

emreozkn78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Allah HAKKINDA Hayırlısını Vesile Etsin Kardeşim Merak Etme Takma Kafaya Böyle Şeyleri... İyi Ya İşte Allah Sana Bulamadığın Şeyleri Bulduruyor Sende Rabbine Yönel Namaz Kıl Kuran Okumanı Arttır Rabbin Seni Çağırıyor ALLAH HER ŞEYİN EN İYİSİNİ BİLİR

Mimelses

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar 3 4 yil önce bi esyami kaybetmistim ve 2 haftaya yakin arayip bulamamistim. Ruyamda eşya mi montumun ic cebinde gördüm sabah kalkip baktigimda gercektende montumun cebindeydi. Ufacık aklimdan geçmiyordu orda olduğu. Bunun gibi bir iki kez daha olay yaşadım. Extra olarak günlük hayatımda çoğu yasanmamis seyi yasanmis gibi hatirliyorum. Ve cidden adim kadar emin olduğum şeyi 10 kişi olmadi diyor ve yalanda soylemiyorlar. Bir degil en az 20 30 defa bu olayı yaşadım ve yaşıyorum da. Neden olabilir sizce yardımcı olursaniz sevinirin.
Rüyalar beynimizin yaşadıklarını hayal ile karıştırarak dışa vurumudur. Beynimiz uyurkende çalıştığı için o arada aklına gelmiyen şey uykuda aklına gelince böyle bir şey olabilir.