Rtx 2060 Driver kuramama sorunu ve Win10 donma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Lyrina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle sistemimi yazayım :
intel i3 6098p işlemci (biliyorum darboğaz felan olur fakat yakın zamanda işlemcimi değiştriceğim)
asus z170-k anakart
rtx 2060 ekran kartı
8gb 2400mhz ram
600w 80+ bronze psu

Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz Cumartesi yani ayın 9'unda Asus Rog Strix RTX 2060 ekran kartı aldım. Pazar günü ekran kartını bilgisayara taktım ve driverini falan yükledim. Sorunsuz çalışıyordu fakat pazartesi akşamına doğru ara sıra bilgisayarımda takılmalar oluyordu, oyunlarda falan masaüstünde de takılıyordu. Salı sabahı ekran kartını hiç görmemeye başladı. Driverini kurmaya çalışıyorum Nvidia Experince üzerinde fakat onu da kurmuyordu. Dedim formatlayayım 0'Dan kurayım sistemi. Fakat yine aynı sorunla karşılaştım. Ve Bilgisayarım > Aygıt Yöneticisi'nden ekran kartımı otomatik internetten driver indir dedim. Sıkıntım halloldu fakat yine dün akşam Apex Legends oynarken oyunum ve PC bir anda dondu, restart atmak zorunda kaldım. Gece de Steam üzerinden indirmeye bırakmıştım onda da bir süre sonra aynı şekil PC donmuş. Sizce sorun nerede? Ddu ile driveri kaldırıp tekrar kurdum olmadı ve şu hatayı alıyorum.
66369

Ne yaptıysam yapayım böyle oyunlarda donuyor pc ve o zaman res atmak zorunda kalıyorum res atınca da driveri görmüyor ve yukarıdaki resimdeki gibi diyor , driveri kaldırıp tekrar kuruyorum yok olmuyor sorun hayla aynı . Lütfen yardımcı olur musunuz ?

Lyrina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kartı garantiye verin derim.

Yani darboğaz ve sistemsel bir hata değildir değil mi ? Yani darboğaz felan fps düşüşleri olacağını biliyordum idare ederim diyordum fakat böyel pc donup restart atmak durumunda kalıp üstüne bu kod 43 hatasını alıp driver kuramama sorunuyla karşılaşacağımı hiç bilmiyordum.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Kartı bi kerede olsa söküp, tekrar takın. Bağlantılarda ,sokette, bi sorunda olabilir.

qnack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam aynı problem aynı ekran kartı ile bendede oldu sorunu halledebildin mi ? Neler yaptın?

Son mesajlar