Rosetti'nin annesi Hırvat çıktı

Bu konuyu okuyanlar

maxxdump

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Haydaaaa Al Bide Buradan Yak..... :}

Milli Takım’ın Hırvatistan ile yapacağı çeyrek final maçını, İtalyan hakem Roberto Rosetti yönetecek. Rosetti’nin annesinin Hırvat olduğu belirtilirken, Hırvat index.hr adlı internet sitesinde "Türkiye’ye karşı 12. futbolcumuz Rosetti mi olacak?" başlığı kullanıldı.

Akşam'daki habere göre 24 Sata gazetesinde de "Hırvatistan’ın çeyrek final maçını Hırvat çocuğu yönetecek" denildi. 41 yaşındaki Roberto Rosetti’nin annesinin Hırvatistan’ın Pula şehri yakınındaki Vodnjan kasabasında doğduğu; İtalyan hakemin bir seminer dolayısıyla geldiği ülkede annesinin doğduğu toprakları ve burada bulunan kiliseyi ziyaret ettiği belirtildi. Rosetti Hırvatlar’ın uğurlu hakemi sayılıyor.

kaynak: http://www.ligtv.com.tr/Euro_2008.aspx?r=1&hid=40156

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ah nerelerdesin be Pierluigi Collina

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Desenize bu maçıda hakeme karşı oynayacağız. Tamam artık hakem senin kulaklarını çok çınlatırım ben....

maxxdump

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Modum kusura bakma senin mesaj karıştırdım yanlışlıkla alıntı yapacam diye :D

hakem maçı adaletli yönetsinde isterse annesi Türk oslun fark etmez , ben UEFA'nın hakem atamalarında tarafsız davrandığına inanmıyorum açıkcası...

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
maxxdump dedi ki:
Modum kusura bakma senin mesaj karıştırdım yanlışlıkla alıntı yapacam diye :D

hakem maçı adaletli yönetsinde isterse annesi Türk oslun fark etmez , ben UEFA'nın hakem atamalarında tarafsız davrandığına inanmıyorum açıkcası...
İlk kez mod oluyorsun galiba :)

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bence hiç sorun olmaz maçtan sonrada ebesinin türk olduğunu görecek ;)