root kaldırmak için ne yapılır ?

Bu konuyu okuyanlar

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
telefon işlerinde pek anlamam rehberi geri getirmeye çalışmak için usb ayıklamayı vsvs actım fone programı ile birseyler yaptım. şimdi telefon güncelleme yaptım cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi diye uyarı veriyor ve bildirimler kısmından yetkisiz eylemler algılandı tüm yetkisiz değişiklikleri geri almak için yeniden başlatın yazıyor ben bunlardan nasıl kurtulacağım TELEFONU FABRİKA AYARLARINA ALSAM İLK GÜNKÜ GİBİ OLUR MU ????? yani telefonum eskisi gibi olsun yardım edin ???

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Supersu uygulamasını var mı sizde?
Yok o uygulama abi lütfen yardimcinol yaa bilgin varsa eskisi gibi olsun telefon yeter simdi bile üstte yazi yaziyor yetkisiz eylemler algilandi tüm.herseyi geri almak icin yeniden baslatin yaziyo kac kere yaptim duzelmedi guncelleme denetle yapiyor isletim sistemi yetkisiz yolla degistirildi yaziyor bundan onc3 boyle birsey yoktu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonum yeni almistim 3 yil oldu alalı önceden guncellemede aliyordu ama rehber de silinen kisiyi geri getirmek icin dr fone programini kullandim keske hic kullanmasaydim gelistirici seceneklerini actim usb hata ayiklama hepsini actim telefon kapandi yeniden basladi baktim olmadi rehberide kurtaramadim söktüm telefonu boyle oldu uyari hata verdi iste yazilar duruyor hala böyle ben simdi eskisi gibi olsun istiyorum telefon rootlama nasil yapilir onuda bilmem hic
simdi böyle oldu garantisi zaten bitti telefonun.ben sadece eskisi gibi olsum yeter.

Son düzenleme:

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Yok o uygulama abi lütfen yardimcinol yaa bilgin varsa eskisi gibi olsun telefon yeter simdi bile üstte yazi yaziyor yetkisiz eylemler algilandi tüm.herseyi geri almak icin yeniden baslatin yaziyo kac kere yaptim duzelmedi guncelleme denetle yapiyor isletim sistemi yetkisiz yolla degistirildi yaziyor bundan onc3 boyle birsey yoktu.

Telefonum yeni almistim 3 yil oldu alalı önceden guncellemede aliyordu ama rehber de silinen kisiyi geri getirmek icin dr fone programini kullandim keske hic kullanmasaydim gelistirici seceneklerini actim usb hata ayiklama hepsini actim telefon kapandi yeniden basladi baktim olmadi rehberide kurtaramadim söktüm telefonu boyle olsu uyari hata verdi iste yazlarim duruyor hala böyld ben simdi eskisi gibi olsun istiyorum telefon rootlama nasil yapilir onuda bilmem hic simdi böyle oldu garantisi zaten bitti telefonun.ben sadece eskisi gibi olsum yeter.

stock rom yükleyerek root kaldırabilirsiniz

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Fabrika ayarlarına döndürmem işi çözer mi ?

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Stock rom yükleyemem imei işi.vsvsv vardir unroot olmaz mi sadece

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Kingo root programi varmis. Yönergeleri uygulasam olur mu ? Yani eskisi gibi olsun yeter.

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
yaa olmadı unroot yapamadım. artık sadece üstteki bu bildirim gitsin diye uğraşıyorum "yetkisiz eylemler algılandı tüm yetkisiz değişiklikleri geri almak için" eskisi gibi olmayacak galiba wipe resette attım yine olmadı.

cpu z ile baktım root acces no yazıyor şimdi bu telefonda root yok değilmi root checkker ile de baktım kırmızı yazıyla kök erişimi cihaza düzgün bir şekilde yüklü değil yazıyor şimdi benim şu telefon güncelleme denetlemiyor bildirimlerde bu hatayı veriyor ne yapacam ben ?

Son düzenleme:

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
yaa olmadı unroot yapamadım. artık sadece üstteki bu bildirim gitsin diye uğraşıyorum "yetkisiz eylemler algılandı tüm yetkisiz değişiklikleri geri almak için" eskisi gibi olmayacak galiba wipe resette attım yine olmadı.

cpu z ile baktım root acces no yazıyor şimdi bu telefonda root yok değilmi root checkker ile de baktım kırmızı yazıyla kök erişimi cihaza düzgün bir şekilde yüklü değil yazıyor şimdi benim şu telefon güncelleme denetlemiyor bildirimlerde bu hatayı veriyor ne yapacam ben ?
Stock rom yükleyin

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
cpu z sizce doğru sonuç veriyor değil mi güvenilir bir program mı

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Root'u kaldırsan da orjinal rom'u da kursan bir kere sayacı arttırmışsın her güncelleme denetlemede aynı hatayı alacaksın maalesef.