[Root][C690x] Sony Xperia Z1 Android 4.4.4 KitKat Root Yapma

Bu konuyu okuyanlar

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Sony Xperia Z1 (C690x) android 4.4.4 Kitkat (14.4.A.0.108) için root yapma.

QhuDHft.jpg

VRoot uygulaması nerdeyse bütün cihazları desteklemekte ve çok kolay bir şekilde root yapmaktadır.

USB Hata ayıklama etkin şekilde telefonu bilgisayara bağlayın ve uygulamayı çalıştırın.

İndirmek için: Mgyun.com

kadrisercanoguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hata veriyor kaç kere denedim bunu yükledikden sonra özellikle yapılması gereken birşey varmı açıklarsan sevinirim

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Eline sağlık adamım sonunda benim solayı kilidi açmadan rootlayabildim, her yöntemi denemiştim işe yaramamıştı bu tek denemede oldu.

kadrisercanoguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu hata ayıklama modunda pc ye bagladım ve birkaç bişiler yükledi pc de windows xp var ve normal sony in kendi programıda yüklü daha açıklamalı anlatırmısınız lütfen çok sevinirim daha önceden samsung s3 vardı bende onda gayet rahat root yapabiliyordum ama sony de gerçekden zor yada ben baya zamandır ilgilenmedigim için bu konularla yabancı kaldım sanırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardes hersey tamam en son root a bastımmı çarpı işareti çıkıo olmadı diyor herhalde ilgili sorun var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi günler ben deniyorum ama olmuyor geri yükleme flan çıkıyor şifre istiyor yardımcı olur musunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sony telefonlarında Android 4.3 sonra bu tür uygulamar ile telefonu rootlamak imkansız oldu. root yapabilmek için bootloder kilidini kaldırmak gerekiyor yoksa olmuyor. uğraşmayın şimdilik imkansız. benim denemediğim Program kalmadı ve başaramadım. en güzeli bootloder kilidini kaldırmadan root yapmak. bunu başaran bir babayiğit daha cıkmadı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamun Aleyküm Hocam internette buna benzer bi video var ama o 4.3 için yalnız ordaki kişi flashtool driveri yüküyor siz burda öyle bişeyden bahsetmemişsiniz driver dediğiniz omu yani flashtool driveri mı yükleyeceğiz ve hangilerine tik atacağız cevap veririmisiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şöyle bi şey var: techchomps. com/root-14-4-a-0-157-android-4-4-4-kitkat-on-xperia-z1-z1-compact-and-z-ultra/

ama ben yapamadım

orhankral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güvenlik ayarların dan Bilinmeyen Kaynaklar ı aktifleştirin oluyor arkadaşlar.