Ronaldo'nun yeni saçı 'ameliyat izi' mi?

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Ünlü Portekizli futbolcu Ronaldo'nun Dünya Kupası'nda merak uyandıran yeni saç stilinin beyin ameliyatı geçiren küçük bir çocuğa jest olduğu iddia edildi. Saçlarını küçük çocuğun yaralarıyla aynı biçimde kestiren futbolcunun ameliyat parasını da ödediği belirtildi. Ronaldo ise iddiaları ne doğruladı ne de yalanladı.

Bqzs4brCUAISwCI.jpg:large

ABD -Portekiz maçına yeni bir saç stili ile çıkan Cristiano Ronaldo’nun bu değişikliği beyin ameliyatı olan Erik Ortiz Cruz adlı küçük bir çocuk için yaptığı iddia edildi. 2-2lik beraberlikle sonuçlanan Portekiz –ABD maçında forma giyen Portekizli Cristiano Ronaldo, zikzak desenli yeni saç kesimi ile uluslararası basında merak uyandırdı.

İnternette dolaşan bilgiler, Ronaldo’nun saçındaki zikzak deseninin basit bir stil değişikliği olmadığı yönünde. Ünlü futbolcunun kafasının sağ tarafında bulunan bu desenin, Erik Ortiz Cruz adlı küçük bir çocuk için yapılan bir jest olduğu söyleniyor.

fft16_mf2246975.Jpeg

Geçtiğimiz Şubat ayında Ronaldo, beynindeki tümörün alınması için ameliyat olan Erik’in 63 bin euroluk hastane masraflarını üstlenmişti. Ronaldo’nun dünya kupasında dikkat çeken yeni saç stilini de Erik’in kafasındaki ameliyat izine ithafen değiştirdi iddia ediliyor.

İddialara henüz yanıt vermeyen ünlü futbolcu, yaptığı yardım ve hayır işleri hakkında genel olarak açıklama yapmayı sevmeyen biri olarak da biliniyor. (Daily Mail)

Radikal

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben içimden artist diye geçirmedim değil ama eğer böyleyse helal olsun.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Haber gerçek ise harika bir jest olmuş.

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ronaldo'nun herzamanki işi,garip gelmedi