Ronaldo Madrid'e veda ediyor

Bu konuyu okuyanlar

olympuskiller

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Barcelona alır mı acaba , yok asla almaz demeden önce düşünelim Ron Dennis gibi bir profesyonel de Alonso ile çalışamaz deniliyordu bundan yıllar önce ama nihayetinde Alonso Mclaren'e gitmişti orda mutlu olamadı ayrı konu .

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Mutsuz olduğunu belli ediyordu zaten. Bu da bahanesi oldu işin. Tekrar İngiltere' ye dönebilir.

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Barcelona alır mı acaba , yok asla almaz demeden önce düşünelim Ron Dennis gibi bir profesyonel de Alonso ile çalışamaz deniliyordu bundan yıllar önce ama nihayetinde Alonso Mclaren'e gitmişti orda mutlu olamadı ayrı konu .

Aslında orada mutlu olabilirdi ama bir ipte iki cambaz oynamadı (ikinci cambaz Hamilton) Mclaren'de tercihini Hamilton'dan yana kullandı,sonrasında Hamilton'da tercihini paradan yana kullanıp Mercedes'e gitti. :)

Baya dolmuşum ben yahu :D

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Real Madrid milyon dolarlar kazanıyor 1-2 milyon euro daha artırsa Ne olur sanki, Ronaldo haklı takımın %60 dan fazlasını o gol atıyor şimdiden kararını verıyor 35 yaşında isteyecek hali yok bu parayı :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Bizim tüpçü olaydı alırdı bunu kesin :D Zaten ortaklar.

olympuskiller

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Aslında orada mutlu olabilirdi ama bir ipte iki cambaz oynamadı (ikinci cambaz Hamilton) Mclaren'de tercihini Hamilton'dan yana kullandı,sonrasında Hamilton'da tercihini paradan yana kullanıp Mercedes'e gitti. :)

Baya dolmuşum ben yahu :D

İki cambaz meselesi doğru, uzun uzadıya yazmak istemedim konu dışına pek çıkmamak adına.

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
vay be çok acayip ben bu ikisini özdeşleştirmiştim

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Manchester United 7 numarasını özlüyor olmalı. Eric Cantona, David Beckham, Cristiano Ronaldo'dan sonra Antonio Valencia dikiş tutturamadı orada.

Ronaldo'nun yeri United'tır.

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ManU, City, PSG... seçenek çok herhangi birine gidebilir. Ama ManU nun ihtiyacı var sanki kendisine. ManU bu kadar para verir mi acaba?