Roket download veya arama içinde arattıran siteler

Bu konuyu okuyanlar

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
yorumlarınızı bekliyorum :)

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
ben Roket download tan nefret ediyorum girince ortalık karışıyo ne aradığımı bile unutuyorum

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Açıklama yapmamıştım şimdi yapıyorum...Arkadaşlar roket download sanki içine kainatı sığdırmış gibi neyi arasam pat karşıma çıkıyor hemde ilk sıralarda üstelik aradığınız sonuç bulunamamıştır diyo ben o sitenin adını sazan download diye değiştiriyorum varmı katılan.. haa birde google zaten arama motoru aramayı yapmışız program saati adlı site burada ara diyo sonrada yok diyo küçük küçük yazılar yan tarafında penisi büyüt yazıları.. o sitenin adınıda duvar saati diye değiştiriyorum... !!!

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
han838 dedi ki:
Açıklama yapmamıştım şimdi yapıyorum...Arkadaşlar roket download sanki içine kainatı sığdırmış gibi neyi arasam pat karşıma çıkıyor hemde ilk sıralarda üstelik aradığınız sonuç bulunamamıştır diyo ben o sitenin adını sazan download diye değiştiriyorum varmı katılan.. haa birde google zaten arama motoru aramayı yapmışız program saati adlı site burada ara diyo sonrada yok diyo küçük küçük yazılar yan tarafında penisi büyüt yazıları.. o sitenin adınıda duvar saati diye değiştiriyorum... !!!

arama motorunda üst sıralara çıkabilmek için meta tagları giriyolar öle oluncada sonuç çıkmıyo.

Program saatine de fazla takılma :)

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Evet bende sevmiyorum örn;
Bilmemne Programı nı arıyorum Google amcadan
En yukarda RoketDownload çıkıyor tıklıyoruz
Sayfada yazan şu: :L

Bilmemne Programı ile ilgili sitemizdeki dosyaların listesi
Sitemizde "Bilmemne Programı" ile ilgili 0(sıfır) dosya bulunmaktadır

işin ilgincı Google böyle şey yapan siteleri arama moturunda geriye atar ama RoketDownload hala en üstte duruyor... :mad:

kokyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
roket download berbat bi site. bi de realist.com var ayy baydılar adamı ya. Bi şey aratıyorum google den tam karşılığı yazıo die giriyorum bakıyorum realist yine arama... :mad: