Rock Zircon Kulaklık İncelemem

Bu konuyu okuyanlar

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Öncelikle ilk defa bir kulaklık incelemesi yazıyorum hatam olursa affola. Daha önce çok kulaklık kullandım ancak inceleme yazmak bugüne nasipmiş. Ürünü birkaç ay önce Çin'den araştırmalarım sonucu 10$'a aldım. Yaklaşık 10-13 dolara bulunabiliyor kargo ise yaklaşık 15-20 gün sürüyor. Bu fiyata bulunmaz bir nimet olduğunu belirteyim.

TASARIM VE KUTU İÇERİĞİ
J34MQY.jpg
vZLlPz.jpg

Kulaklık çok şık jaktan Y ayrımına kadar olan kısım kablo kumaşla kaplı. Jak metal ve L tipinde mikrofon ve çağrı sonlandırma tuşu mevcut. Paket içeriği 2'şer tane küçük orta ve büyük boyutlarda kulaklık uçlarıyla ve kullanım kılavuzlarıyla geliyor. Ben beyazını aldım kulaklık çok şık ancak kumaşla kaplı olan kısım kirlenebilir. Bende henüz bir sıkıntı olmadı temiz kullanmaya çalışıyorum ancak hor kullanırım diyorsanız siyah model daha iyi olacaktır.

SES
Heh işte en önemli konuya geldik. Ses olarak çok derin bir bası var rap trap dubstep elektronik müzikler için bu fiyata rakip bulamıyorum. Bassın midleri örtmemesi de çok hoş. Tizler olması gerektiği gibi ortalamanın üstünde bir performans veriyor. Burn-in yapmadım ancak kulaklık git gide daha güzel ses veriyor özellikle baslar daha tok çıkmaya başladı.

Kulaklık her türlü müziğe uyacak cinste bir sesi var. Bass konusunda başarılı olduğu gibi mid ve tiz performansı hiç fena değil. Alın deneyin pişman olmayacaksınız.

Aldığım site link

erdem bey

Asistan
Reaksiyon puanı
17
öncelikle hayırlı olsun türkiyeden satın alabileceğimiz bir yer var mı

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Sanmıyorum ama belki dh de bulunabilir.