Rn8 Pro Google lisanslı mı?

Bu konuyu okuyanlar

Emre ESKİİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2500TL civarı telefon almak istiyorum. Önerilerinizi yazar mısınız?
Birde Hepsiburada'da dan Rn8 Pro alsam Google lisanlı olur mu ?

Son düzenleyen moderatör:

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
25000TL CİVARI TELLEFON ALAMK İSTİYORUM HEM CİHAZ ÖNERİLERİNİZİ YAZIN HEMDE XİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO GOOGLE LİSANSLI MI OLUR ALIRSAM(HEPSİBURADA DAN)?

Cihaz Google lisanslı. Kendim 1.5 aydır kullanıyorum gayet memnunum. F/P bir cihaz istiyorsanız RN8 Pro, bütçemi sonuna kadar harcarım diyorsanız Mi 9T öneririm. Aralarında az fark yok, neredeyse 500 lira:)

Emre ESKİİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihaz Google lisanslı. Kendim 1.5 aydır kullanıyorum gayet memnunum. F/P bir cihaz istiyorsanız RN8 Pro, bütçemi sonuna kadar harcarım diyorsanız Mi 9T öneririm. Aralarında az fark yok, neredeyse 500 lira:)
İkisi arasın mi9t daha mı iyi?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
İkisi arasın mi9t daha mı iyi?

Kriterlerine göre değişir.

Mi 9T amoled ekran, ekrandan parmak izi ve çentiksiz ekrana ve daha iyi video performansına sahip.

RN8 Pro ise daha iyi işlemci ve batarya ve fotoğraf performansına sahip, ayriyeten Pop-up kamera bulundurmadığı için şahsen daha güvenli buluyorum.

Bazı arkadaşlar MIUI 11 öncesi Mi 9T'nin pil performansı daha iyiydi diye yazabilir ama bizim soruyu cevaplarken şuanki koşullara bakmamız gerekli. Şuan için RN8 Pro biraz daha önde.

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Kriterlerine göre değişir.

Mi 9T amoled ekran, ekrandan parmak izi ve çentiksiz ekrana ve daha iyi video performansına sahip.

RN8 Pro ise daha iyi işlemci ve batarya ve fotoğraf performansına sahip, ayriyeten Pop-up kamera bulundurmadığı için şahsen daha güvenli buluyorum.

Bazı arkadaşlar MIUI 11 öncesi Mi 9T'nin pil performansı daha iyiydi diye yazabilir ama bizim soruyu cevaplarken şuanki koşullara bakmamız gerekli. Şuan için RN8 Pro biraz daha önde.
Kamerada mi9t alır

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
2500TL civarı telefon almak istiyorum. Önerilerinizi yazar mısınız?
Birde Hepsiburada'da dan Rn8 Pro alsam Google lisanlı olur mu ?
Redmi Note 8 Pro veya Mi 9T almanızı öneririm
Google servisleri sorunu 12 Aralık'tan sonra çıkmış olan telefonlarda geçerli yani bir sorun olmaz

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Mi 9T'ye Gcam yüklenirse kamerada daha iyi hale geliyor özellikle gece çekimlerinde. Amoled ekran olduğu için bütçe varsa 9T derim. Ancak RN8 Pro'da kendi fiyatında en iyisi bunu unutmamak lazım. Her şey bütçeye kalıyor.