RM44 Ağır Çıktı, 150TL RGB/HAFİF/KÜÇÜK EL Mouse Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Resimlerde orta boyutlarda şık bir mouse gibiydi Rush RM44, ama mouse beklediğimden ağır çıktı yani o kadar ağır ki mouse u kaldır bırak yapamıyorum ve ağırlık ayarı da yok, çok hoş rgb modları ve makro yazılımı vardı ama :( Bu yüzden bütçemi iki katına çıkarıp yakın özelliklerde hafif bir mouse arıyorum.
Bu mouse u iade etmek için talep oluşturdum sonuçta hiç bir sitede mouse un ağırlığı ile ilgili bir bilgi bulamadım çünkü yok belirtilmemiş bu benim hatam değil umarım iademi kabul ederler.
150TL ye kadar RGB renk ayarlayabileceğim , makro olmasa da olur ama bu tür mouselarda genelde oluyor, küçük el için hafif bir mouse önerebilecek var mı
(DPI değerlerini önemsemiyorum genelde 1000 kullanıyorum ama bu RM44 mouseun 1000Dpi i çok aşırı yavaştı 4800de kullanmıştım evde bir de şarjlı gxt 117 model mouse bulunuyor onu da 1400dpi da kullanıyorum RM44ün 4800ünden daha hızlı. E o zaman gxt 117 niye kullanmıyosun diyecek olursanız tepki süresi FPS oyunları için yeterli değil laptopumda kullanmak için aldım lol falan oynarken sorun olmuyor o yönden memnunum öneririm)
not: Eski kablolu mouse'um 100G dan hafif 9cm uzunluğunda çok rahat idi buna yakın değerler olursa sevinirim (palm tipi soldan basık olursa tadından yenmez)

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Annem'e hediye olarak aldim fareyi. 6 aydir sorunsuz kullaniyor.
Son bişey daha soracağım bugün mouse u iade için kargoladım. Mouse sadece 1 gün kullandım ama kullanmadan da ağırlığı hakkında bir bilgiye sahip olma imkanım yok , bu ürün açılmış diyip iade almama hakları var mı

Son mesajlar