Rise of the Tomb Raider %100 cpu kullanımı

Bu konuyu okuyanlar

memo0652

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Herkese iyi forumlar öncelikle. Steamden satın aldığım orjinal rottr ı açtığım zaman böyle bir sorunla karşılaşıyorum ve oyunun menüsü bile acaip kasıyor. İşlemci i7 8750h ekran kartı 1050ti daha önce böyle bir sorun yoktu türkçe yama kurayım öyle oynamaya başlayayım dedim. Oyun açılmamaya hata vermeye başladı ben de türkçe yamayı kaldırdım. Böyle bir sorun karşıma gelince oyunu tamamen kaldırıp kurdum ama hala aynı sorunla karşılaşıyorum. Sizce sorun nedir nasıl çözülür ?

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Yamayı nereden indirdin bilmiyorum ama ya versiyon uyumsuzluğu olabilir, bir de belki minning için arka plan uygulamalarını da kurmuş olabilir. (=

memo0652

Asistan
Reaksiyon puanı
30
buradan indirdim başka bir tane daha denemiştim ama onu şuan bulamadım. tamamen sildim oyunu tekrar yükledim hala aynı mining için uygulama kurduysa nasıl bulabilirim ?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Bende eskiden MW3 e dublaj kurmuştum. Oyunu birdaha kurup dublaj kurduğumda. Oyun kasıp eror veriyordu.Sonra kasmayan oyunlar kasmaya başladı.CS:16 bile kasıyodu.Format attım 8.1 Pro dan 10 Pro ya geçtim

memo0652

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Bende eskiden MW3 e dublaj kurmuştum. Oyunu birdaha kurup dublaj kurduğumda. Oyun kasıp eror veriyordu.Sonra kasmayan oyunlar kasmaya başladı.CS:16 bile kasıyodu.Format attım 8.1 Pro dan 10 Pro ya geçtim
Format atıcam ama bu geçici bir çözüm olur. Sebebini merak ettim

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983

memo0652

Asistan
Reaksiyon puanı
30
ingilizce de oynarım dostum onda sorun yok. Sadece daha iyi olur diye denedim. Hata aldım. Şuanda sildim zaten oyunu. Başka oyunlarda herhangi bir sıkıntı yok rottr %100 cpu kullanıyor ve kasıyor sadece. Format atıcam birkaç haftaya

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
ingilizce de oynarım dostum onda sorun yok. Sadece daha iyi olur diye denedim. Hata aldım. Şuanda sildim zaten oyunu. Başka oyunlarda herhangi bir sıkıntı yok rottr %100 cpu kullanıyor ve kasıyor sadece. Format atıcam birkaç haftaya
Dostum format at düzelir ben şu anda Dublajlı Oyunuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşte format kasmayı engelliyor.