Rıdvan Dilmen Meireles'e patladı!

Bu konuyu okuyanlar

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
ridvan.jpg

NTVSpor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin BATE Borisov ile karşı karşıya geldiği mücadelenin ardından açıklamada bulundu.

NTVSPOR yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe-BATE Borisov maçının ardından %100 Futbol programında maçla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Öncelikle maçla ilgili genel bir değerlendirme yapan Dilmen, Meireles'in maçın hemen başında kırmızı kartla oyun dışında kalmasından dolayı şartların maçı 0-0'a götürdüğünü belirterek Portekizli yıldızı eleştirdi.

DİLMEN'DEN BATE DEĞERLENDİRMESİ

BATE Borisov'un ayağa çok iyi pas yapan bir takım olduğunu ve Fenerbahçe'nin ikinci maçta buna izin vermemesi gerektiğini söyleyen Rıdvan Dilmen, "Fenerbahçe ikinci maçta 0-0 cepte oynamalı, gol yememeli, oyun disiplininden kopmamalı, olabildiğince basit oynamalı, 3 pasta ileriye gideyim dersen olmaz" diyerek rövanş maçı öncesi uyarılarda bulundu.

"MEIRELES HERKESE AYIP EDİYOR"

Mücadelenin 4. dakikasında Hleb'e yaptığı sert hareketten sonra takımını 10 kişi bırakan Meireles'le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Rıdvan Dilmen, "Kendisi Galatasaray müsabakasından sonra daha önce krımızı kart yemediğini söyledi ama daha önceki kulüplerinde böyle bir ortam bulamadığı için görmedi. Chelsea'de Liverpool'da yapamıyorsun. Burada yapıyorsun. Olmaz. Meireles, takım arkadaşlarına, hocasına, kulübe ve taraftarına ayıp ediyor. Meirelse dua etsin. Arkadaşarı bugün onun yerine de mücadele etti. Burası çiftlik değil" ifadelerini kullanarak Portekizli oyuncuya ağır eleştirilerde bulundu.

"YOBO NEDEN YOK?"

Nijerya milli takımından henüz dönmeyen Yobo'yuda eleştiren Dilmen final maçının bitmesinin ardından çok zaman geçtiğini ve hala Yobo'nun dönmediğini, Fenerbahçe kulübünün bu tip olaylara izin vermemesi gerektiğini belirtti. Ayrıca savunmanın ortasında görev yapan Egemen ve Bekir'i beğendiğini de sözlerine ekledi.

Rıdvan Dilmen son olarak, Fenerbahçe'nin ligde şampiyonluk mücadelesi yaptığını kupada ciddi rakiplerinin elenmesinin ardından iddialı bir durumda olduğunu ve Avrupa'da da ciddi sonuçlar alarak yoluna devam ettiğini ama bazı oyuncuların (Meireles'i işaret ederek) kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini ve bunun devam etmesi durumunda diğer oyuncuların bu durumdan etkilenebileceğini sözlerine ekledi.

Sporx

kade38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yobo konusunda katılmamak elde değil. meireles'i de trasfer sezonunda göndermeliydiler

leonfrt

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Meireles 4-5 maç ceza alır. çünkü bilerek ve çok sert bir şekilde vurdu rakip oyuncuya

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Ben bile acayip uyuz oldum tv başında. Bu ayıp değil resmen terbiyesizlik. Belki tura malolacak.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Giydiği takım formasının renkleri önemli değil. Bu oyuncu o hareketi nasıl açıklayacak merak ediyorum.

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
mierelesin yaptığını kesinlikle onaylamıyorum ama 4. dakka birinci pozisyon ve adamların yarı sahası direkt kırmızı biraz ağır oldu kanısındayım.

ayrıca miereles denen dallamayıda sezon sonu göndermeleri lazım.

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Maçı hatırlamıyorum ama son lig maçında da çok sert bir hareket yapmıştı, direkt kırmızı görmesi gerekirken sarıyla yırttı.

hidoriumen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beşiktaş'lıyım ama maçı seyrederken bende sinir oldum.Yapılacak iş değil.Kırmızı kartta nizami bence,haraket kasti istersen sahada değil yolda yap,hakem değil polis bile kırmızı kartı çıkartır.Aslında şu Miereles yolda yapsaya bu haraketi,kırmızı kart hafif bile...Şimdi düşündümde...:)

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
mierelesin yaptığını kesinlikle onaylamıyorum ama 4. dakka birinci pozisyon ve adamların yarı sahası direkt kırmızı biraz ağır oldu kanısındayım.

ayrıca miereles denen dallamayıda sezon sonu göndermeleri lazım.

Seninde dediğin gibi 4. dakikada birinci pozisyonda böyle bir harekete inisiyatif gösterilmesi daha ağır olurdu. :)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Adam hiç kırmızı kart görmemiş bir topçu, bizde 2 oldu kırmızı kart görünüyor.. Neden ? Türkiye de gece hayatı bomba... yiyor kırmızıyı akıyor ortama :D artık herkes kırmızı peşinde..

Vodafone reklamı gibi oldu bea :)

Tamam bu yurt dışındaki maçtı ama olsun kadıköyde oynanacağında yatış halinde olacak eleman :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

böyle bir hareket derken neyi kastettin anlamadım? sanırsam böyle bir pozisyonla karıştırdın
http://www.youtube.com/watch?v=34vCijiSL6Y

Oha bu ne yaw :S

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bence iki konuda da haklı.Mierelesin yaptığı yediği kaba tükürmektir. Yobo'yu da getiremeyenlere yazıklar olsun.

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
rıdvanda artık iyice cıvıttı tamam aykut arkadaşın eşin dostun ama devrecilikte biryere kadar ya yorumculuk yapma yada hakkını ver aykuttan başka herkese giydiriyor ama aykut ne yaparsa yapsın illaki görmezden geliyor yada çok yumuşak geçiş yapıyor şuanda takımın başında başkası olsa bu duruma aynı yorumları yaparmıydı acaba artık dinlemiyorum hatta dinleyemiyorum rıdvanı eskisi gibi objektif değil tamamen taraflı yorumları

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Adamın karıyerinde kırmızı kartı yok geleli 5 ay mı ne oldu 2 kırmızı yedi :) mutsuzmu acaba ?