Reynmen Muhabire Saldırdı! Reynmen'den Şok Kavga!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626
Youtube üzerinden yayınladığı videolar ile kısa sürede geniş bir kitleye ulaşan Reymen, bir mekan çıkışı kendisiyle röportaj yapmak isteyen muhabiri darp etti. Reynmen'in saldırısına maruz kalan muhabir, olayla ilgili şikayetçi oldu.

Reynmen'in saldırdığı Show Tv muhabiri Mehmet Akif Yaman, İstinye Devlet Hastanesine giderek darp raporu aldı.
Yaklaşık 2 saat ifade veren Reymen, çıkışta basın mensuplarının darp olayı ile ilgili soruları karşısında gülerek arabasına binerek uzaklaştı.
MGD'DEN AÇIKLAMA
Yaşanan olay sonrası Magazin Gazetecileri Derneği yazılı bir açıklama yayınladı.
1568387999190.png

’Ela’ şarkısıyla adından söz ettiren Reynmen (Yusuf Aktaş) kız arkadaşı Miss Turkey 2013 Güzellik yarışmasında ikinci olan Berrin Keklikler ile yakalanınca kendisini görüntüleyen habercilere saldırdı.
Reynmen olarak ünlenen Yusuf Aktaş önceki gece Berrin Keklikler ile bir AVM'deydi..

Kız arkadaşı ile görüntülenmesinden rahatsız olan Reynmen, Show Tv kameranı Volkan Özdemir ve Uçankuş Tv’nin muhabiri İsmail Şen’in cep telefonlarını elinden alarak gasp etti.
Reynmen'in tokat attığı Mehmet Akif Yaman'ın kaşı patladı.
AVM güvenliklerinin güçlükle zapt ettiği Reynmen, ‘O makineyi alırım. Kırarım! İsimleriniz söyleyin sizi aldıracağım” diyerek tehditler savurdu.
Basın mensuplarının yaşadığı gasp olayı sonrası olay yerine polis çağırması üzerine, Reynmen habercilerin telefonlarındaki görüntüleri silerek geri verdi.
Olay yerine gelen polis ekipleri basın mensuplarının şikayeti üzerine Reynmen, ekip otosuna bindirilerek İstinye Karakolu'na götürüldü. Taraflar birbirinden karşılıklı olarak şikayetçi oldular.

Kaynak: Hürriyet

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Eskiden 90-2010 arası ekran daki magazin yüzleri gündeme gelmek için bir kaç yılda bir şebeklik yapar, birini tokatlardı, hem reyting hem de gündem de kalmak için. YouTube da hayat bulan özgün içerik üreterek bir yere gelemeyecek olan bu gençler, insanlar bir iki şarkı ile zirveye çıkıyor. Üretip ortaya birşey sunamadıklarında her gün yeni şebeklik peşinde kosacaklar. Bu canlı da nitekim onlardan biri.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Reymenin yaptığı doğru değil ama muhabirler de yapıştıkça yapışıyor. Çekme demekten anlamıyorlar görüyoruz. İki tarafta suçlu.

Reaksiyon puanı
5,171
Bu devirde müzikten hiç anlamayan biri rap gibi popüler tarzda müzik yapıyorsa bana göre bunun tek amacı cebini doldurdmaktır.

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,850
lemurun da evini basıp çöpünü karıştırmışlardı bir ara. :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Para kazanmak için müzik yapılmaz. Aynı şekilde siyaset içinde... Müzik bir sanattır. Zaten her önüne gelende bu sanatı yapamaz. Yaparlarsa ortaya çıkan müzikte insan faktöründen daha çok bilgisayar faktörü bulunur.

Günümüzde klondan öteye geçemeyen modern(!) Türkçe müzik yapan hiç kimseyi anlayışa karşılamıyorum kusura bakma.
Çocukları, Gençliği çalıyorlar bundan daha büyük hırsızlık var mı...

Şimdi birşey derdim de çok ağır siyaset kaçabilir. Açık konuşmak gerekirse biraz fırsatını bulsam biraz da arsız olsam(reymene arsız dediğim düşünülmesin) bu ülkede para kazanmak için herşeyi yapardım.

Çünkü bu ülkede şerefsiz para kazanır ve bu ülkede rezil olunmaz.

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,850
O kelimeyi ben söyeleseydim şuna süresiz ban yerdim bu arada xD

Reaksiyon puanı
626
Söylenecek söz şudur ki ne kadar haklı olursan ol o gazetecide ekmeği için uğraşıyor vurmaya hakkın yok.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Söylenecek söz şudur ki ne kadar haklı olursan ol o gazetecide ekmeği için uğraşıyor vurmaya hakkın yok.
Özel hayatın gizliliği var kanunla korunuyor.
O zaman hırsız da ekmeği için uğraşıyor deriz. Kiralık katil de ekmek için adam öldürüyor deriz.

Ben reymenin yaptığı doğru demiyorum ama muhabir kesinlikle yanlış

Reaksiyon puanı
16,118
İki tarafta öküzlük yapmış aynı oranda alınganlik yapmislar.

Reaksiyon puanı
5,171
Ülkemizde şarkıcı çokda sanatçı var mı tamamen ayrı mevzu...