Resident Evil serisi yeniden çekilecek!

Bu konuyu okuyanlar

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Bu sefer düzgün bir şey çıkarsınlar.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Bir değişiklik yapıp ana karakteri erkek yapsınlar bari. Jesse Eisenberg olsun hatta. :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
olmaz o kafalar supergril'ü yedi...
p13004278_b_v8_ab.jpg

olumcul-deney-6-turkce-dublaj-hd-izle-848.jpg

yakışan Milla...

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Milla yakışıyor yalan değil. Zaten dişe dokunur başka filmi yok. :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
ultraviolet:
p159164_p_v8_ap.jpg

.45 var da onun konusu pek genel izleyiciye göre değil...

Metin Barış

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Resident Evil 7 çıkacak mı film çok güzel bitmesini istemeyiz

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
son 2 seride baya kopukluk vardi ve kimse begenmemisti bakalim bu defa nolacak.

Melisjilly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kısaca anlatıcak olursam ana karakterleri ve ana kötüyü (albert wesker) 5 paralık etmesinler. Oyunun aynısının filmini çekseler razıyım yeminlen. Ama alice olmasın çıkartın onu filmi bozuyor onun yerine chris kahramanlık yapsın daha güzel. Benim gibi büyük resident evil fanlarının kalbini kırmasınlar. O zaman güzel bir film olabilir yani umarım...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Kısaca anlatıcak olursam ana karakterleri ve ana kötüyü (albert wesker) 5 paralık etmesinler. Oyunun aynısının filmini çekseler razıyım yeminlen. Ama alice olmasın çıkartın onu filmi bozuyor onun yerine chris kahramanlık yapsın daha güzel. Benim gibi büyük resident evil fanlarının kalbini kırmasınlar. O zaman güzel bir film olabilir yani umarım...
hadi ordan senin gibiler yüzünden süperkız dizisi bile battı Alice olmasa film olmaz.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
nesi başarılı değil ki?
Milla Jovovich
döktürüyor...
beğenmeyen izlemesin...
Sıkıntı da o. Resident Evil bir korku filmi olmalıydı. Alice'e bildiğin süper insan güçleri verdiler, yok alice 1. bölümden beri klonmuş falan. Leon Kenedy nerede ? Chris ? Jill Valentine ? Urobosos zombileri yada bir sürü mutasyon zombi var serinin orjinalinde.

Bunu izlersen serinin asıl nasıl bir şey olduğunu daha yakından anlarsın :D Şimdi sana batmıyor ama bir Biohazard fanı olarak bana batıyor filmin bu kadar alakasız ve ucuz olması şimdi :D Sadece Milla Jovovic'i izlemek için izledi insanlar.

Misal Degeneration
--- Gönderi Güncellendi ---

Wesker'ı o kadar ucuza harcadılar ki çıldıracaktım :mad: Oyun dünyasındaki en havalı kötülerden birisini 5 paralık ettiler. Sorun şu ki film için bütçeydi, sahneydi falan adamlar yapamıyor. Harbi diyorum, animasyonu bin basar filme. Kanıt, yeni animasyon filmi yolda.

Chris/Ada'nın gizli aşkları, G virüsü, hiçbiri Resident Evil filminde yoktu yada ben farkedemedim ?

Melisjilly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hadi ordan senin gibiler yüzünden süperkız dizisi bile battı Alice olmasa film olmaz.

Milla'yı kötülemek istemedim ama konuyu çok sapıtılar. Ben zaten milla kim bilmiyorum soyadını bile unuttum tanımadan kötülemem ben sadece filmde olmasaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum onun yerine chris olsaydı mesela,wesker'ı da böyle hemen harcamasalardı daha güzel olurdu.
Sıkıntı da o. Resident Evil bir korku filmi olmalıydı. Alice'e bildiğin süper insan güçleri verdiler, yok alice 1. bölümden beri klonmuş falan. Leon Kenedy nerede ? Chris ? Jill Valentine ? Urobosos zombileri yada bir sürü mutasyon zombi var serinin orjinalinde.

Bunu izlersen serinin asıl nasıl bir şey olduğunu daha yakından anlarsın :D Şimdi sana batmıyor ama bir Biohazard fanı olarak bana batıyor filmin bu kadar alakasız ve ucuz olması şimdi :D Sadece Milla Jovovic'i izlemek için izledi insanlar.

Misal Degeneration

Wesker'ı o kadar ucuza harcadılar ki çıldıracaktım :mad: Oyun dünyasındaki en havalı kötülerden birisini 5 paralık ettiler. Sorun şu ki film için bütçeydi, sahneydi falan adamlar yapamıyor. Harbi diyorum, animasyonu bin basar filme. Kanıt, yeni animasyon filmi yolda.

Chris/Ada'nın gizli aşkları, G virüsü, hiçbiri Resident Evil filminde yoktu yada ben farkedemedim ?

Katılıyorum banada çok batıyor ben neredeyse 6-7 yıldır çok büyük bir fanıyım ve böyle olması beni çok üzdü umarım yeni film böyle olmaz

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
oyundan uzaklaşma var? oyunla paralel gitmesi onlara daha masraflı oluyordu onlarda ucuza kaçıyorlar ondan.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
oyundan uzaklaşma var? oyunla paralel gitmesi onlara daha masraflı oluyordu onlarda ucuza kaçıyorlar ondan.
İşte o yüzden animasyon her zaman filmden daha kaliteli bir hikaye ve sahneler verir. Çünkü filmde her sahne masraf, animasyonda ise adamların tek masrafı kalem ve hayal gücü :D Bir seti hazırlamalarına gerek yok. Seslendirme ve çizimler vs kolay iş, masrafsız iş demiyorum. Oldukça masraflılar ama bir film kadar masraflı değiller. Anime'lerin filmlerine bakın misal kabuğun içindeki hayalete ? Animesini ve filmini izleyin ? Tamamen Scarlet Johnson oynadı diye izlendi. Halbuki bu Ghost in Shell serisini insanlar hikaye için izliyorlardı. Sinema salonu emekli amcalarla doluydu en öne almışlar biletleri hep :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
bu filimciler çok getiri yoksa hikayenin içine turp suyu sıkmaktan çekinmezler o yüzden ne salak hatalar yaptıkları filmler çok...
cehennem melekleri rpg7 mermisini vuran adam sahnesi o gerçekte imkansız rpg7 mermisi namludan ses ötesi hızda çıkıyor kullandığı tabancanın mermisi ondan yavaş vuramaz.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bugünlerde filmin kendisinden çok filmde kimin oynadığı ve filmde +18 sahne olup olmaması filmin değerini belirliyor. Hata izleyicide de var. Hele ki hikaye bitti artık, güzel hikayeleri sırf daha fazla izlenme almak için mahvediyorlar. Resident Evil'ın, Elektra'nın çok izlenmesinin tek nedeni Milla Jovovic'in kamera karşısında çok fazla şey göstermeten rahatsızlık duymaması ve bunu seyirci görmek istiyor. Bu yüzden onun bütün bu filmleri bu kadar popüler. Harika dövüş sahneleri için değil zaten RE serisini dövüş sahneleri berbattı. En büyük aksiyon sahnesi koştukları sahneler çünkü dövüş yok :D Tek aksiyon ekran başında kaç diye bağırdığımız sahneler oluyor :D İzleyici önce sanata sanat olarak bakmayı öğrensin, sonra film yapımcıları ona göre film üretmeye başlarlar. Genelde başarılı filmler iyi bir hikaye ile izleyiciyi düşündüren, arkasında güzel bir felsefeye dayalı filmlerdir. Başarılı filmlerin arkasında mutlaka bir felsefe, güzel sözler vardır.

Bir yüzüklerin efendisi, bir dövüş kulübü, bir matrix, bir karayip korsanları serisi böyle doğdu...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
ne göstermiş ki gördün? tvde sansürlü tv+'da sansürlü filtv'de sansürlü...

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
ne göstermiş ki gördün? tvde sansürlü tv+'da sansürlü filtv'de sansürlü...
Örnek verirdim de burada çocuklar da var :D RE serisini tamamen izledin mi ama ? .45'i ?
@ConfickerBelasi üstelik farkındaysan Milla Jovovich film dünyasında aşırı seksüelize edilmiş bir isim. Sadece google'da Milla Jovovich diye yaz, görsellere gir ne demek istediğimi anlarsın :D

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
yokya tvde izleyince sansürlü diye dedim tivibu da sansürlüdür...
Siz onları mı diyorsunuz ? :D İnternette sansürlü mü ? Sinema salonlarında da sansür yok diye biliyorum. Sansürsüz izlemek isteyen kolaylıkla izliyor. Bazen sansürü tabi TV'de çok abartıyorlar dolayısıyla TV izlemiyorum. Sahne koparmaları, alakasız yerde biplemeleri, reklamları saymıyorum bile.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Siz onları mı diyorsunuz ? :D İnternette sansürlü mü ? Sinema salonlarında da sansür yok diye biliyorum. Sansürsüz izlemek isteyen kolaylıkla izliyor. Bazen sansürü tabi TV'de çok abartıyorlar dolayısıyla TV izlemiyorum. Sahne koparmaları, alakasız yerde biplemeleri, reklamları saymıyorum bile.
film için çık git finnareye para ver kalabalığın içinde kal çenesi düşük kardeşin susmaz...