Report sistemi düzgün çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Son bir ayda kaç yüz kişiyi flame'den rahatsız edici söylemden reportladım bilmiyorum.Bıktım artık anama bacıma akrabalarıma dinime mezhebime küfür yemekten ya her maç aynı geçiyor.Haklı çıkacağımı bildiğim için hiç küfür kullanmam.Mesela örnek son maçım:
70524

Şu yasuo ban yemiyorsa report sistemi net çalışmıyordur.Daha lobide teemo pickledim teemo ne diye küfür yedim ya daha lobideyiz lobide.Oyuna girdik ilk kili aldım rivene karşı yasuoda talona öldü sebepsiz yere aileme küfür yedim ardından dinime küfür yaratıcıya küfür ya inanmıyorsan bari saygı duy ya.Bide üstüne 2 kere bilerek öldü.Benim derdim kötü oynamaları değil en kötü 20lp gider problem değil benim derdim saygısızlık,küfür,hakaret,ırkçılık,uygunsuz ad yasuoda bu yazdıklarımın hepsini yaptı ama ceza yok işte takımda 15 kill var 14'ünde katkım var dk 24'e kadar takımın 6 kili vardı 6 kilin 6'sıda bendeydi ya ya 1vs1 de ya da 2vs1 de aldıklarım kill alıyorum yasuo küfür ediyor kilimi çaldı diye tabdan bakıyorum hiç kili veya asisti yok kendi kendime diyorum nasıl yasuonun kilini çaldım ben.Ne yaparsa yapsın ceza yok oyununu devam ediyor.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Kafa yormaya deger mi sence? Ben Mute yapip oyunuma devam ediyorum.

siannn

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Son bir ayda kaç yüz kişiyi flame'den rahatsız edici söylemden reportladım bilmiyorum.Bıktım artık anama bacıma akrabalarıma dinime mezhebime küfür yemekten ya her maç aynı geçiyor.Haklı çıkacağımı bildiğim için hiç küfür kullanmam.Mesela örnek son maçım:Ekli dosyayı görüntüle 70524

Şu yasuo ban yemiyorsa report sistemi net çalışmıyordur.Daha lobide teemo pickledim teemo ne diye küfür yedim ya daha lobideyiz lobide.Oyuna girdik ilk kili aldım rivene karşı yasuoda talona öldü sebepsiz yere aileme küfür yedim ardından dinime küfür yaratıcıya küfür ya inanmıyorsan bari saygı duy ya.Bide üstüne 2 kere bilerek öldü.Benim derdim kötü oynamaları değil en kötü 20lp gider problem değil benim derdim saygısızlık,küfür,hakaret,ırkçılık,uygunsuz ad yasuoda bu yazdıklarımın hepsini yaptı ama ceza yok işte takımda 15 kill var 14'ünde katkım var dk 24'e kadar takımın 6 kili vardı 6 kilin 6'sıda bendeydi ya ya 1vs1 de ya da 2vs1 de aldıklarım kill alıyorum yasuo küfür ediyor kilimi çaldı diye tabdan bakıyorum hiç kili veya asisti yok kendi kendime diyorum nasıl yasuonun kilini çaldım ben.Ne yaparsa yapsın ceza yok oyununu devam ediyor.
ortalama olarak %70 el böyle geçiyor xd bizimkiler adamları 2, 3 seviye öne geçirtmişler 1 2 item bitirtmişler ben gitmiyorum diye küfür yiyorum. Ulan adamı boostlamışın ne yapabilceğimi zannediyorlar acaba anlamıyorum :)

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
O liglerden bir an önce kurtulmaya çalış,ligini bilmiyorum fakat en azından bi plata at kendini artık böyle oyuncular daha az gelir :)

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Bununla ilgili bir video vardı reportlarken sadece yapılan şeyleri işaretlemek gerekiyor hepsini işaretlersen bot geçiyormuş reportunu

nemano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Doğru report çok önemli sen doğru reportluyorsan bile diğer takım arkadaşların doğru şekilde reportlamıyorsa malesef hiç bir anlamı kalmıyor iş karşı takımda da bitiyor malesef kimse düzgün rekabet etmek istemiyor.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Arkadaş size rahat oynama saatini vermiş ne kadar doğru bilinmez ama biraz düşününce veletlerin ve diğerlerinin o saatlerde girmesi biraz zor.

KypRh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bununla ilgili bir video vardı reportlarken sadece yapılan şeyleri işaretlemek gerekiyor hepsini işaretlersen bot geçiyormuş reportunu
Aynı babam aynı platta aynı diada utanıyorlar dikkat hat saftada yoksa onlarda aynı olurduda neyse ???