Renault Talisman alınır mı?

Renault Talisman alınır mı?

• Kullanılan toplam oy
    24

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Biliyorsunuz Renault Talisman çıktı. Fiyatı da belli oldu.

Bilgiler şöyle;

Renault Talisman, Touch paketinde; yağmur sensörü, otomatik yanan farlar, elektronik klima, elektrikli park freni, ön ve arka park sensörleri, eller serbest park sistemi, cruise control ve 7’’ dokunmatik ekranlı R-Link 2.0 / Siyah kumaş koltuklar ve koyu renk iç ambiyans ve açık renk döşeme opsiyonuna sahip.

Icon seçeni ise; otomatik uzun&kısa farlar, kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi, geri görüş kamerası, head up display, deri koltuklar, eller serbest açılan bagaj sistemi, Renault Multisense teknolojisive 8, 7’’ dikey yerleştirilmiş dokunmatik ekranlı R-Link 2.0 / Standart siyah deri ya da opsiyon kahverengi deri koltukları içeriyor.

Öte yandan Renault Talisman için belirlenen başlangıç fiyatı 100.500 TL. 3 Mart'ta satışa sunulacağı açıklanan otomobilin kendi segmentinde Ford Modeo, Opel Insignia ve Volkswagen Passat gibi güçlü rakipleri bulunuyor.

Ne diyorsunuz, bu paraya değer mi?

Son düzenleme:

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Bence Renault'un Egea ile yaptığı şekli şemalı iyi bir araç. Ancak Ford Mondeo, Opel Insignia ve Passat ile kapışamaz. Ha bizim milletimiz az yaksın parçası ucuz diye Renault'un dibine vuruyor ama uçan teneke diyoruz bizde :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
almak istiyorsan al daha çok araştırma daha çok kafa karışıklığı olur ki karışıklık uzmanlık alanım...

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Abi bizim millet Renault'a 100.000 lira vermez bence...O paraya ne arabalar alırım ben diye düşünüp gidip ikinci el başka araba alırlar...

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Arka tekerleri dönen arabayı ben de merak ediyorun millet kullansın test edilsin bakalım

cansermo

Müdavim
Reaksiyon puanı
30
@Troy A5 in yerine TALİSMAN mı geliyor yoksa ? Biz senin yeni E serisi almanı bekliyorduk. [emoji23]

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Şimdi Renoya 100 bin Verilmez denmiş O dogruda Gidipte Passata da 100 Bin Verilmez dsg Aliyosun Yagli şanziman zaten elinde Kaliyo Sonra Zaten 100 bin Boş Kasa oluyo dmeek Ee bos Kasada Dusuk konfor dusuk Beygir demek
Ozaman Ne anlami Kaldi ?

Bana Gore 100 bini Hakeden Araçlar Degiller Hepsi dahildir Insignia Hiç isinamadigim Bir araç 508 Az Yakmasina Yakiyor Konforuda Yuksek Pejo Oldugundan on yargi fazla Ve Elden Hemen Dusuyor Passat Zaten Yillardir Izgaraligi Panjuru Degistirip millete Kakaliyor Geriye Mondeo Ve Talisman Kaliyo .. Ama fiyatlarla Araçlari Suclayamayiz Çunki otv kdv vergi yakit vb. Pahali olan bi ulkede Yasiyorux

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Talismanın sonu yakındır Latitude gibi bitecek. Renault'a o kadar para saymak mantıksız Latitude çıktığında yüksek fiyattı alanlar aldı aradan zaman geçtikten sonra fiyatı fazlasıyla düşüş yaşadı. Zaten üretimi durduruldu ve ikinci el piyasası da düşük

HyperXFury

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Biraz fiyatı pahalı da olsa alınır. Benim düşüncem bu şekilde..

Son düzenleyen moderatör:

Canik16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence Renault'un Egea ile yaptığı şekli şemalı iyi bir araç. Ancak Ford Mondeo, Opel Insignia ve Passat ile kapışamaz. Ha bizim milletimiz az yaksın parçası ucuz diye Renault'un dibine vuruyor ama uçan teneke diyoruz bizde :D
Kardeş öncelikle egea Renault değil Fiat birde Renault ü kötülemeden önce Euro n cap testlerini izle aldığı puanlara bak yıldıza değil puana dikkat et sonra git talismanı test et sonra gel burda konuş
--- Gönderi Güncellendi ---
Talismanın sonu yakındır Latitude gibi bitecek. Renault'a o kadar para saymak mantıksız Latitude çıktığında yüksek fiyattı alanlar aldı aradan zaman geçtikten sonra fiyatı fazlasıyla düşüş yaşadı. Zaten üretimi durduruldu ve ikinci el piyasası da düşük
Araba piyasasını yakın takip ederim latitüde sıfır satış fiyatı hiç düşmedi latitüde ile talisman çok farklı araçlar birde fiyat neye göre pahalı ona iyi dikkat etmek lazım

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Fransızdan adam olmaz yaptığı arabadan hayır gelmez.

Avrupada kimse fransız arabasının yüzüne bakmaz.
Çünkü orjinal bi hava veremedi ve hep çürük çarık araçlarla (çabuk çürüyen bozulan) ve elektroik sistemli kronik arızaları sebebiyle uzun zaman kimse sıcak bakmadı bakmayacakda.

Çabuk çürüyen dediğime hemen zıplamayın sakın
Avrupada tuzlanmadan ötürü araçlar paslanır ve çürür. Bu bağlamda kaliteli ürün çok önemli
Diğer yandan pahalı giriş yapıp 2. el piyasasında araç çok çok düşük fiyatları gördüğünden kimse yanaşmıyor almaya.
Anca 6-7 yaşını gördükten sonra yani sudan ucuz tabirine denk geldiğinde rağbet görür ki birkaç sene kullanan biri onun son kullanıcısı veya sondan önceki kullanıcısı olur. Çünkü aracı satın alacak kimse olmaz vesselam.

Son olarak talisman olsun veya başka segment dekiaracı olsun bunlara birçok alternatif olduğu gibi henüz renault'un oturmuş bir karakteri olmadığından ancak herzamanki gibi kendi ülkesinde ve türkiyede rağbet görür vesselam.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Kardeş öncelikle egea Renault değil Fiat birde Renault ü kötülemeden önce Euro n cap testlerini izle aldığı puanlara bak yıldıza değil puana dikkat et sonra git talismanı test et sonra gel burda konuş
--- Gönderi Güncellendi ---

Araba piyasasını yakın takip ederim latitüde sıfır satış fiyatı hiç düşmedi latitüde ile talisman çok farklı araçlar birde fiyat neye göre pahalı ona iyi dikkat etmek lazım
Aynen

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Şuan D sınıfında en baba araç mondeo ve S60 passata çok fiyat çekiyorlar ..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
adamlar boşuna mondea adını esnetip mondeal motorları yapmadı nemalanmak için...

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Abi bizim millet Renault'a 100.000 lira vermez bence...O paraya ne arabalar alırım ben diye düşünüp gidip ikinci el başka araba alırlar...

Renoya 100bin verilmez de son 1 sene de fiyatlar döviz ve yeni vergilendirme sistemi ile çok yükseldi. Hadi cari açık yükseliyor anlarım ,bari bu ülke de üretimi olan araçlar için bir indirim falan olmalı. 2015 de 70 bin lira olan 1.4 dizel auris bugün 100 bin lira.Keza 65 bin liraya burun kıvrılan Kia Sportage da aynı.
Teneke dacia kaç para zannediliyor hala 40 bin lira sanan var.

Millet ikinci ele gittiğinde apışıp kalıyor fiyatlardan haberleri yok.
---
Talisman alınır mı sanırım dsg vag dan nefret etsem de talisman yerine zorlar superb alırdım sedan kullanacak olsam.
Ama biraz da bütçe meselesi suv alacak kişi önce tiguan,crv ye bakıyor fiyat yüksek gelince hyundai kia ya gıcık olan reno ya veya tam tersi araç alıyor mesela kadjar 107 bin lira verip evet reno alan var.

Malesef ucuz fiyatlı arabalar da süspansiyondan tut yalıtıma kadar çok çalınıyor. Bütçenin rolü kriterlerden marka algısından daha yüksek bence.

Parcacim oto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
araç güzel rahat nispeten güvenli ama yedek parçaları çok pahalı. kendim sattığımdan biliyorum ben kullanmıyorum yoksa :)