Renault Bahar Kampanyası Adı Altında Düpedüz Tüketiciyi Kazıklıyor.......

Bu konuyu okuyanlar

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
reklamcılara göre reklamın iyisi kötüsü olmaz sanal ortamda reklamını yaptıkları marka ne kadar çok tekrarlanırsa o kadar iyi fanatikleri zaten savunuyor diye rahatlar dh'da vw'cılar çok mesela.
İyi o zaman mal sorunlu diye malın adını etmeyelim x marka şunu yaptı bunu yaptı diyelim millet de manyak mısın kardeşim adını söylemiyon biz de onu alıp yanalım mı desin. Veya madem başına dert geldi markayı da vermiyon, o zaman ne halt yemeye forumda konu açıyon da diyebilirler. Sonuçta forum(sanal) ortamı değil mi?
O adamlar başkalarına vw sorunsuz deyip kendi ağızları yanınca ortaya çıkmayan ve nasıl olsa 2 3 sene biner sorun çıkınca da aldığım fiyata birine kakalarım diyenden oluşuyor.

Reaksiyon puanı
16,118
İyi o zaman mal sorunlu diye malın adını etmeyelim x marka şunu yaptı bunu yaptı diyelim millet de manyak mısın kardeşim adını söylemiyon biz de onu alıp yanalım mı desin. Veya madem başına dert geldi markayı da vermiyon, o zaman ne halt yemeye forumda konu açıyon da diyebilirler. Sonuçta forum(sanal) ortamı değil mi?
O adamlar başkalarına vw sorunsuz deyip kendi ağızları yanınca ortaya çıkmayan ve nasıl olsa 2 3 sene biner sorun çıkınca da aldığım fiyata birine kakalarım diyenden oluşuyor.
doğru diyorsun fanları çok olunca böyle adamlar jetta'nın arka aksının bağımsızlığını ilan ettiği olaya bile vw'ni savundular...

burak1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
​
Şİkayet olarak dile getirsem ne degişecek...

Türk milletini keriz yerine koymalarına uyuz oldum.Avrupa'da bunu yapmıyor yapamıyor.

Ben reklam olsun dıye konuyu acmadım arkadaşlar.Firma'nın genel olarak davranış biçimini beyenmedığimden dolayı sızlerle paylaşmak istedim.Ben önceden fıyatını bıldıgım den dolayı beni kandıramadılar.

Ben istedim ki kımse kazıklanmasın ve şunu da belirtmek isterim olayı biraz daha abartarak yurt dısındakı renault firmsını aradım fıyatını sordum hicbir değişiklik yapılmamış.

Bu ve bunun gibi yabancı firmaların kendi ülkelerinde yapmadığı sahtekarlığı çok rahat Türkiye'de yapılabiliyor bende buna kızıyorum.

Herkez duysun bilsin istedim arkadaşlar.​

downahar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
61.000 TL ye clio ya veren adamın pikologa görünmesi lazım..