Remix OS Kurulum Esnasında PC Tekrar Tekrar Yeniden Başlatılıyor

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
-Selamunaleyküm arkadaşlar.Bilgisayarımda Windows var ve internetten araştırarak Remix OS kurulumu hakkında gerekenleri yaptım.USB belleğe veya CD/DVD'ye yazdırmadım.Önce sabit disk bölümleri oluştur ve biçimlendirden yeni bir FAT32 biçiminde disk bölümü oluşturdum.Sonra EasyBCD programıyla kurulum videosundakileri yaptım.Ancak PC'yi yeniden başlatıp Remix OS'a girmeye çalışınca bilgisayarım tekrar tekrar yeniden başlatılıyor.
-Daha önceden Remix OS kurulumu yapmış olanınız varsa bana kurulum esnasında bilgisayarın bir çok kez yeniden başlatılıp veya başlatılmadığını söyleyebilir misiniz?Yani siz kurarken de bilgisayar tekrar tekrar(bir-iki kez değil daha fazla) bilgisayarınız başlatıldı mı?

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Kuralı çok uzun zaman oldu ama eğer 5-6 kere falan yeniden başladıysa elbette bir sorun vardır. Belki de kurulumda bir hata yapmışsındır. Şu an kurulumu hatırlayamadığım için hiç bir şey söyleyemiyorum.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
-Selamunaleyküm arkadaşlar.Bilgisayarımda Windows var ve internetten araştırarak Remix OS kurulumu hakkında gerekenleri yaptım.USB belleğe veya CD/DVD'ye yazdırmadım.Önce sabit disk bölümleri oluştur ve biçimlendirden yeni bir FAT32 biçiminde disk bölümü oluşturdum.Sonra EasyBCD programıyla kurulum videosundakileri yaptım.Ancak PC'yi yeniden başlatıp Remix OS'a girmeye çalışınca bilgisayarım tekrar tekrar yeniden başlatılıyor.
-Daha önceden Remix OS kurulumu yapmış olanınız varsa bana kurulum esnasında bilgisayarın bir çok kez yeniden başlatılıp veya başlatılmadığını söyleyebilir misiniz?Yani siz kurarken de bilgisayar tekrar tekrar(bir-iki kez değil daha fazla) bilgisayarınız başlatıldı mı?
@Ben Kenobi @eronis @__kadıköyRAP__ @Simsizz1905 @Süleyman Alkan @Tys23 @Seyhoo @scorpion @errno
--- Gönderi Güncellendi ---
@eronis Yardım edebilir misiniz?
sisteminde linux mü kurulu windows mu yoksa her ikiside mi?

Reaksiyon puanı
16,118
çok kazık sorular soruyorsun hiç böyle yapan Linux görmedim pc neydi? pc ölümüne windows'çu donanımdan bağlı (matrix'te geçen diyalog) gibi...

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Remix os hangi sürüm kurmaya çalıştın. İkinci 16 GB tan fazla alan ayırma. 32 bitlik sürümü kur 64 bit sorun yaratıyor. işlemci amd ise 64 bit yükleme. Bios sürümü eski ise birtek legancy sürümü yükleniyor. MSİNFO32 diye bilgasayarım arama yaparsan görürsün. Eski veya Legancy yazıyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
windows.png
windows.png

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
@f.krtl1 Daha önceden bu konuyu açmıştım ve alıntıladığım mesajı yazmıştım. Sizce sorunun nedeni nedir? Bu sorun nasıl çözülebilir?