Referandumdan Evet Çıkarsa Mucize Olur

Bu konuyu okuyanlar

MoMoLa

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Şuana kadar izlediğim videolarda evet diyenlerle hayır diyenler arasında çok büyük bir fark var ki oda şöyle, evet diyenler genel olarak senin dediğin gibi, RTE için AKP için evet dediğini, teröristler hayır dediği için evet dediğini söylüyor çoğu maddeleri bilmiyor fakat hayır diyenler adam neden hayır dediğini neye karşı olduğunu niçin mantıksız geldiğini herşeyini detaylı maddeleri belirterek anlatılıyor. Tekrar bu dediğimi hatırlatıyorum; " "

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Her iki tarafın da bilinçsiz kesimi mevcut. Yaptığınız karalama kampanyasından, propagandadan başka bir şey değil.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Her iki tarafın da bilinçsiz kesimi mevcut. Yaptığınız karalama kampanyasından, propagandadan başka bir şey değil.

Karalama kampanyası değildir ben sadece izlediğim ve gördüğüm videolara göre konuşuyorum tabi ki, neden hayır dediğini detaylı anlatamayan insanda vardır yok diyen olmadı zaten

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Karalama kampanyası değildir ben sadece izlediğim ve gördüğüm videolara göre konuşuyorum tabi ki, neden hayır dediğini detaylı anlatamayan insanda vardır yok diyen olmadı zaten
Sen karşındakini gösterirsin, karşındaki seni gösterir. Sonuç? Elinize ne geçiyor? Karalamaktan başka bir şey değil. Egolarınızı tatmin ediyorsunuz sadece.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Zaten iki tarafın da yaptığı en büyük hata bu. Karşındakinin açıklarını çıkarmaya ihtiyaç duyuyorsan senin de eksiğin var demektir. Yaptığın da illa ki sana geri dönecektir. Kusursuz insan yoktur. Peygamberler dahi hata yapmıştır.
Sen güneş olursan, seni kimse balçıkla sıvayamaz..

Bir de, bazı ahmaklar da var ki, devlet politikasının, stratejisinin açıkça kamuoyuna anlatılmasını istiyorlar. Devlet sırrının açığa çıkarılması için gayret ediyorlar..

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Karşıt görüşlü bir arkadaşımla tartışma konusudna hiç bir zaman detayına inip uzatmam çünkü bilirim ki siyaset dostluğu ve arkadaşlığı bozar. Siyaseti bırakın siyasetçiler yapsın, Onlar viskilerini yudumlarken biz neden bir birimizin dostluğundan olalım ki?

Bu durum basitçe şöyle anlatılabilir: 2 milyon zengin azınlık için 77 milyon fakir sömürülüyor/kullanılıyor.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Hayircilar son çırpınışları ni yapiyorlar EVEEETTT