Reeder P10S Hakkında

Reeder P10S 1600TL lik fiyatı ile Alınır mı?

• Alınır

Kullanılan: 6 42.9%
  • Alınmaz

Kullanılan: 5 35.7%
  • Diğer ( Lütfen yorum olarak belirtiniz )

Kullanılan: 3 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    14

Bu konuyu okuyanlar

Josef Szászy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba. Ben yakın zamanda p10s almayı düşünüyorum. İlk sorum yukarda ankette de belirteceğim (1600TL şu anki resmi fiyatı) alınır mı alınmaz mı? 2. sorum epey.com da reeder p10s in amoled olduğu yazıyor fakat kendi sitesinde super amoled yazıyor bunun hangisinin doğru olduğunu bilmek istiyorum. 3. ve son olarak P10S ne kadar sene beni götürebilir? Bu arada sizin bu telefon hakkında görüşleriniz veya alternatifleriniz var ise lütfen belirtin. ( Mi5 Düşünmüyorum. Kısır bile kalabiliriz bunu göze almam :D )

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Alınmaz mediatek işlemcinin ne yapacağı bilinmez
300 katabilirsiniz tr garantili note 4
200 katabilirsiniz ithalatçı g5 400 katabilirsiniz ithalatçı note 5 al
Donanım haberde araştır zuk z2 sayıyorlar sd820 ve 4 gb ram
Eğer çıkamazsın ikinci el z5 compactek
Şöyle söyleyeyim reederp10s şişirme ir model 1600 tl hak etmiyor

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba. Ben yakın zamanda p10s almayı düşünüyorum. İlk sorum yukarda ankette de belirteceğim (1600TL şu anki resmi fiyatı) alınır mı alınmaz mı? 2. sorum epey.com da reeder p10s in amoled olduğu yazıyor fakat kendi sitesinde super amoled yazıyor bunun hangisinin doğru olduğunu bilmek istiyorum. 3. ve son olarak P10S ne kadar sene beni götürebilir? Bu arada sizin bu telefon hakkında görüşleriniz veya alternatifleriniz var ise lütfen belirtin. ( Mi5 Düşünmüyorum. Kısır bile kalabiliriz bunu göze almam :D )

Merhaba,

Mediatek hellio p10'lu cihazlar genellikle 1500 tl bandından sürüldü piyasaya. Bunun zaten fiyat aralığı bu. Bu demek değil mediatek p10 bu fiyatlardan satıldığına göre iyi f/p ürünü diye. Öyle birşey yok. 8xa53 çekirdekli orta segment bir işlemci. Sadece grafik işlemcisi diğer orta segmentlere göre bir tık daha iyi. p10s'in avantajı 64gb hafıza ve 4 gb ram ile geliyor olması.

Bu fiyat bandında alternatif ürün tabiki var. Aynı fiyat bandında satılan sony xperia xa ultra modelini de düşünebilirsiniz. Ön kamera konusunda ben p10s'den daha başarılı buldum. Tasarım olarak da çerçevesi yapısı şık duruyor.

Bu fiyat bandında tavsiye edebileceğim ürünler;

1- Samsung note 4 (ithalatçı garantili): Samsung Galaxy Note 4 (İthalatcı Garantili) Fiyatı

2- Lg g4 (distribütör garantili): LG G4 32 GB Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

Bütçenizi 100 tl arttırabilirseniz ;

lg g5: LG G5 H860 Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı

Umut Can ORAL

Asistan
Reaksiyon puanı
17
İyi Günler dostum.
İlk Öncelikle reeder p10s Önermem. İşlemcisi xiaomi nin kullandığı snapdragon 820'nin yanından geçemez. Ram'e aldanma ikisininde antutu karşılaştırmasını izleyebilirsin. şöyle düşün 4 gb ram var ama onu işleticek işlemci düzgün değil. formula 1 aracına serçe motoru takmak gibi birşey reeder.
Xiaomi mi 5 sar değeri yüzünden almamayı düşünüyosun şöyle söyliyeyim ; Günde 3 saatten fazla konuşmuyosan zaten herhangi bir zararı yok ayrıca konuştuğunda kulaklık kullanırsan günde 25-30 dakika zaten herhangi bir etkisi kalmıyor üstüne birde hybrid kap kullanırsan sar değeri çöp oluyor zaten. Ayrıca bu sar yüksek eyvallah ama bu sana kalıcı bir hasar bırakmaz senin kullanıcağın süre en fazla 3 Yıl. 3 Yılda bu sar değerinin sana herhangi bir zararı olmaz gelip geçici zaten radyasyon. sd820'yi bu fiyata en yakın lg g5 de bulabilirsin oda metal diye satılan telefon metal hissiyatı vermiyor ve modülerliğinde ileride sıkıntı oluyormuş ( kulaktan dolma bilgiler sende araştırabilirsin seni yanıltmak istemiyorum )

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Bence o fiyata Xiaomi Mi5 alman daha mantıklı olur gibi geliyor.

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Mi5 in sar değerini takmıyorsan mi5 al. Ama p10s de güzel telefon yani.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
şahsen alıp kullanmam ama yok bütçen buna yetiyorsa note 4 al derim yada g4

Josef Szászy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Note 4 çok eskidi ya. Ayrıca ablamda g4 var aynı telefonu istemiyorum.

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Note 4 gibi bir telefon varken veya Lg G5 gibi bir telefon varken bir cihaz düşünmezdim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 4ün yanından geçemez p10s kamerası felan hikaye dxomakrta en yüksek puan 88ken bu telefon 83 puan alıyor gerisini siz düşünün işlemcisi grafik birimi p9 seviyesinde açıkçası note 4 varken p10s almazdım.
İthalatçı g5de o fiyata çok üst düzey bir telefon onuda düşünebilirsin

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Note 4ün yanından geçemez p10s kamerası felan hikaye dxomakrta en yüksek puan 88ken bu telefon 83 puan alıyor gerisini siz düşünün işlemcisi grafik birimi p9 seviyesinde açıkçası note 4 varken p10s almazdım.
İthalatçı g5de o fiyata çok üst düzey bir telefon onuda düşünebilirsin

Vur deyince öldürmüşsünüz reeder P10s kamera olarak samsung 1.8 isocell kullanıyor nasıl note 4 den kötü oluyor acaba çözemedim. Note 4 de lazer odaklama yokken bu telefonda var. Parmak izi okuyucu yokken bu telefonda var. Mediatek işlemcilerle yapılan işleri günlük hayatta nasıl çözüyorsunuz o ayrı konu antuutu şöyle böyle o testi yapınca peş peşe farklı sonuçlar çıkıyor stabil bir yazılım değil. Telefonu kullanmadan ağır eleştiriler olmuş. Reeder P10 s iyi bir telefon tavsiye farklı bir şey ama kullanım olarak nasıl ne için ihtiyaçlar ne. Samsung 1 ay da takılmalar gösteririken reeder öyle bir durumla karşılaşmazsın. Sony kamera iyi ama çok kötü çekiyor. Ne samsunga nede sony telefonlara bulaşmam. LG V10 veya G5 düşünülebilir ama iyice bakmak lazım. Teknik servis yedek parça bulunabilirliği. Her şey kriter. Tavsiyede kötüleerek değil yapıcı olarak söylemek lazım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Vur deyince öldürmüşsünüz reeder P10s kamera olarak samsung 1.8 isocell kullanıyor nasıl note 4 den kötü oluyor acaba çözemedim. Note 4 de lazer odaklama yokken bu telefonda var. Parmak izi okuyucu yokken bu telefonda var. Mediatek işlemcilerle yapılan işleri günlük hayatta nasıl çözüyorsunuz o ayrı konu antuutu şöyle böyle o testi yapınca peş peşe farklı sonuçlar çıkıyor stabil bir yazılım değil. Telefonu kullanmadan ağır eleştiriler olmuş. Reeder P10 s iyi bir telefon tavsiye farklı bir şey ama kullanım olarak nasıl ne için ihtiyaçlar ne. Samsung 1 ay da takılmalar gösteririken reeder öyle bir durumla karşılaşmazsın. Sony kamera iyi ama çok kötü çekiyor. Ne samsunga nede sony telefonlara bulaşmam. LG V10 veya G5 düşünülebilir ama iyice bakmak lazım. Teknik servis yedek parça bulunabilirliği. Her şey kriter. Tavsiyede kötüleerek değil yapıcı olarak söylemek lazım.
Lazer otofokus olamsı bir artı değildir Htc10da lazer otofokus var ama Samsungun 7 ailesi daha iyi netliyor.
Note 4 kötü çalışşsa bile bir parmak izi okuyucusu var.
Daha çok profesyonel sitelere bakarak konuşuorum dxomark en yüksek 88 olan kamera puannıan bu telefona 83 vermiş bence çok iyi bir skor

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Lazer otofokus olamsı bir artı değildir Htc10da lazer otofokus var ama Samsungun 7 ailesi daha iyi netliyor.
Note 4 kötü çalışşsa bile bir parmak izi okuyucusu var.
Daha çok profesyonel sitelere bakarak konuşuorum dxomark en yüksek 88 olan kamera puannıan bu telefona 83 vermiş bence çok iyi bir skor

Haklısınızdır ama samsung üretimi bir kamera yani 1.8 diyafram açıklığıyla iyi işler yapıyor note dörtle kıyaslayınca çok daha iyi fotoraflar çekiyor biliyorum test ettim . O da sizin görüşünüz tabi birşey diyemem ama note 4 den birçok özelliği iyi ve hızlı. Tabi alacak olan arkadaş iyi karar vermesi lazım samsung daha fazla parçası teknik desteği ve kullananı olan bir telefon

Josef Szászy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar çok teşekkürler ama birkaç aydır araştırıyorum g5 in satıcısıyla falan da görüştüm parayı kart ile değil havale ile gerçekleştirince o fiyata vereceğini falan söylüyor Ben reeder p10s kullanıyorum 2-3 gün oldu işte pili çok iyi gidiyor gerçekten mutlu etti. Parmak izi okuyucusu yeterli. Ben kamerayı çok çok nadir kullanan bir insanım bu yüzden kamerası süper olmasa da çok sorun etmiyorum. P10s in yazılımla alakalı ufak tefek sorunları var bunları da bildirdim en yakın zamanda halledeceklerini söylediler. Bu sorunlarda ufak tefek şeyler işte bir uygulamayı kaldırmaya çalıştığında seçenek olarak iptal et ve yeniden adlandır yazıyor kaldır yerine bunlar hallolmayacak şeyler değil. Ne kadar yanlış düşünüyorum bilmem ama eğer yazılımla mediatek çok uyumlu hiçbir kasma donma en ufak bir şey yaşamıyorum lg g4 de oluyordu arada bence grafik işlemcisi dışında işlemcisi eğer yazılımla böyle uyumluysa çok da dert etmiyorum ki kötü değil ortalama bir işlemcisi var arkadaşın dediği gibi. Tasarımı falan hoş bir çok oyunu indirdim denedim öyle kasma donma da yok usb type c fakat 2.0 ama gene de hızlı şarjı iyi. Valla ben genel anlamda çok memnunum ve eminim note 4 alsam bu kadar memnun kalmazdım çünkü gerçekten hem kaba tasarımı var hemde daha ne kadar güncelleme alacak ki? Tekrardan hepinize çok teşekkür ediyorum teker teker. Bir de başta yazdığım gibi g5 ile arasında gerçekten çok büyük performans farkı var ama benim içim rahat çünkü yazılımı gerçekten çok uyumlu benim çok hoşuma gitti telefon. Ayrıca o g5 lerin bir sorunu olup olmadığından da emin olamıyorum hani bir sorun olsa sonuçta bunun garantisi telefonun firmasının garantisi 2 sene en azından düşüp kırılması dahil kafam rahat olur.

Son düzenleme:

Son mesajlar