Reeder P10s alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teknoburaks24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
%100 Diyorum Kesinlikle Değer Bende Alıcam Çünkü UKT bekliyordum Ama Beklemeden Alıcam Kaybedeceğim Bir Şey Yok Yani :D Kesinlikle Değer

teknoburaks24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
dostum telefonu aldın mı? aldıysan biraz anlatır mısın nasıl?
kardeş fiyatına göre iyi bir cihaz hatta iyiden kastım baya iyi özellikle depolama ile bellek kısmı için söylüyorum sadece marka dan kaybediyor bunu herkesede söyledim lg g4 alıcaktım fakat fiyatı yükseldiği için reeder aldım şuan memnunun bir sıkıntısı çıkmadı inş da çıkmaz ama verdiğin paraya değer yani kesinlikle

halloven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş fiyatına göre iyi bir cihaz hatta iyiden kastım baya iyi özellikle depolama ile bellek kısmı için söylüyorum sadece marka dan kaybediyor bunu herkesede söyledim lg g4 alıcaktım fakat fiyatı yükseldiği için reeder aldım şuan memnunun bir sıkıntısı çıkmadı inş da çıkmaz ama verdiğin paraya değer yani kesinlikle
ben baya uzun süredir telefon araştırıyorum içime sinen tek telefon reeder p10s oldu. parayı biriktirir biriktirmez alacağım. gerçekten özellikleri çok iyi

teknoburaks24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
ben baya uzun süredir telefon araştırıyorum içime sinen tek telefon reeder p10s oldu. parayı biriktirir biriktirmez alacağım. gerçekten özellikleri çok iyi
kardeş yani al alma diyemem içine sinmiş beğendiysen bişey demek düşmez bana doğru ama marka takıntın yoksa al mesela ben ilk aldığımda bi 2 el olarak telefoncuya sorim dedim gezmediğim yer kalmadı herkezin söylediği fiyatı duymak istemesin inan bana 2 el olarak sıkıştığın zaman geri satmaya kalkışırsan zarara uğrayabilirsin adamların söylediği fiyat bana 800TL demişti 2 eline düşün 1600TL ye aldığım cihaza verdikleri fiyata bak o yüzden elden satarsın satabilirsende 2el o yüzden marka al derim o fiyata şuan benim bildiğim 2 tane 3 tane cihaz var söyle dersen yazarım

teknoburaks24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kardeş Hiç Uğraşma Alıcaksan 1600TL Ye Git Sony Xperia Xa Ultra Al Ha Biraz Beklersende Asus Zenfone 3 Çıktığında Al Derim Tabi Bekleyebilirsen Ben Pişman Oldumu Reeder P10s aldığıma Hayır Marka Takıntın Yoksa Al Diyorum Çünkü Markanın Etkisini Fazlasıyla Görüyorsun

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
O fiyata Xiaomi Mi 5 varken bence alınamaz.

teknoburaks24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
O fiyata Xiaomi Mi 5 varken bence alınamaz.
yani demek istediğimde o zaten ben aldım verdiğim paranın karşılığını vermedi o yüzden 1600TL si olan almasın yani onu demek istiyorum Xiaomi Mi 5 , Sony Xperia XA Ultra veyada Daha Kalitelileri Yani Verilen Parayı Karşılamıyoru Onu En Başta Diyim Yanide

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
yani demek istediğimde o zaten ben aldım verdiğim paranın karşılığını vermedi o yüzden 1600TL si olan almasın yani onu demek istiyorum Xiaomi Mi 5 , Sony Xperia XA Ultra veyada Daha Kalitelileri Yani Verilen Parayı Karşılamıyoru Onu En Başta Diyim Yanide
Tamam.

teknoburaks24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
yani şunu diyim reeder p10s özellik bakımından çok iyi bir cihaz laf yapmak pek düşmez ama şuda bi gerçek turkcell veyada başka biyere satmaya kalkıştığınızda başka biri çin malı diye hani sırf markası reeder normal bi samsung sony htc olmadığı için almıyorlar bunu yaşadım yani çin malı diye almıyorlar bide aynı özellikleri ile asus zenfone 2 alın daha iyi

hejelen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Reeder İndirim kodu ile 1439 tl'ye satın alabilirsiniz. Aşağıdaki linkte indirim kodu bulunmaktadır
Ayrıca satamıyorum diyenler Reeder Kullanıcılar Grubundan 1200-1300e satılıyor. 1 ay önce 3000 lira olan LG G5'in sıfırı 2300 oldu. Marka alınca zarar etmiyormusunuz sanki. Sıfır cihazın zararı olacaktır. Ama 800'ede gitmez. Telefoncu senden 800e alıp müşteriye 1400e satacak bu bir kıyas değil
Daha da basiti Yine 20 gün önce İphone 6s mağazalarda 3200 Tlye satıldı. Şimdi aynı mağaza olan Teknosa'da 2600. Yani bunlara takılmayın, her marka 2. elde değer kaybeder. Satışı siz yaparsanız güzel paralara satarsınız. Bu telefon yerine LG G5 alsanız 2300 Tlye 2 ay sonra 1200-1300den fazlaya hiç bir telefoncuya satamazsınız
HERGÜN TEKNOLOJİ : Reeder İndirim Kodu

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Daha videosunu izlemeden görüntüsüne çarpıldım fakat özür dileyerek tekrar soruyorum Sar değeri sizce nasıl.:):confused:

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Daha videosunu izlemeden görüntüsüne çarpıldım fakat özür dileyerek tekrar soruyorum Sar değeri sizce nasıl.:):confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...