Reeder marka telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bu konuyu okuyanlar

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Çoğu yerde bu markanın telefonlarını övüyorlar hemde haddinden fazla peki sizce övgüleri hak ediyor mu ? İlerleyen günlerde akıllı telefonlar pazarında bir yerlere tutunabilir mi sizce ?

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Xiaomi , huawei varken bence tercih edilmez ....

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Çoğu yerde bu markanın telefonlarını övüyorlar hemde haddinden fazla peki sizce övgüleri hak ediyor mu ? İlerleyen günlerde akıllı telefonlar pazarında bir yerlere tutunabilir mi sizce ?
Arkadaşlar cevabını vermişler zyxel hatta beğenmediğim ne önermediğim hayaller Casper bile bir tık daha önce. Belki birgün iyi bir marka olabilir ama bu şekilde çok zor gibi. Ben tabletini aldım WiFi sorunu var dı dokunmatiği rezaletti yazılımı san ki çakma android gibi sürekli hata veriyordu yiyenim içi aldım ve aldığım gün iade ettim ürünü

Snickers

Profesör
Reaksiyon puanı
272
Her yerde anlatsalar da değeri beş kuruş etmeyen adi ürünlerdir benim gözüm de ne bir Xiaomi ne de Huawei gibi olabilirler.

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Herşeyiyle berbat ötesi olduğunu düşünüyorum.

mobilci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ya arayuz kasiyor telefonlarini satsin diye teknosa mediamarkt gibi yerlere para vermisler ben samsung standindayim adam beni reeder standina goturuyor magazada daha lg standi huawei standi yok adam daha fazla kazanmak icin reeder standina goturuyor bide ozelliklerini bilmiyor yanindaki kagittan bana okuyor vallaha beni orada calistirsalar butun telefonlarin ozellillerini bilirim neyse o ayri konu benim kesinlikle almam dedigim casper bile ondan cok daha iyi almayin aldirmayin derim ben

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Şuay
Ya arayuz kasiyor telefonlarini satsin diye teknosa mediamarkt gibi yerlere para vermisler ben samsung standindayim adam beni reeder standina goturuyor magazada daha lg standi huawei standi yok adam daha fazla kazanmak icin reeder standina goturuyor bide ozelliklerini bilmiyor yanindaki kagittan bana okuyor vallaha beni orada calistirsalar butun telefonlarin ozellillerini bilirim neyse o ayri konu benim kesinlikle almam dedigim casper bile ondan cok daha iyi almayin aldirmayin derim ben

Şubat 2016 da P10 modelini aldım ben 1100 e açıkçası fiyat performans telefonu gibi geldi bana. General mobileleri sevmediğim için bunu tercih ettim o günden bu gene ufak tefek arızalar oldu ama o kadar da yerin dibine sokulacağını ben düşünmüyorum tabi bi samsung huawei gibi markalar ile savaşacak kadar iyi değil. Onu da beklemiyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şuay

Şubat 2016 da P10 modelini aldım ben 1100 e açıkçası fiyat performans telefonu gibi geldi bana. General mobileleri sevmediğim için bunu tercih ettim o günden bu gene ufak tefek arızalar oldu ama o kadar da yerin dibine sokulacağını ben düşünmüyorum tabi bi samsung huawei gibi markalar ile savaşacak kadar iyi değil. Onu da beklemiyorum
mesele yerin dibine sokulacak kadar olması değil mesele inatla yerliyiz demeleri ve yurtdışında mesela 100 dolar olan ürünü 200-300 dolara satmaları.

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
mesele yerin dibine sokulacak kadar olması değil mesele inatla yerliyiz demeleri ve yurtdışında mesela 100 dolar olan ürünü 200-300 dolara satmaları.

Ha bak o konuda bir bilgim yok. Ben sadece işin fiyat performans tarafındayım

Reaksiyon puanı
16,118
alınabilir sağlam marka keşke benim de olsa...
tabletleri ve e-kitapları var ayrıca.

Reaksiyon puanı
5,171
MTK işlemcili telefon almayın, aldırmayın pişman olursunuz

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
5,171
niye? çekimi kötü? bir tane mtklı 3gli tablet var ona çöreklencem nesi kötü? o 4.1 var dark evopad 3g m7200 o...
Yav mtk bu 6 aydan sonra yok orasi patlak verir yok surasi patlak verir. Eskiden sadece replika tellerde kullanilirdi suan %85 oranda turk markalari kullaniyor zaten[emoji23] [emoji23] [emoji23]