Redmi Note 9 Pro hakkında merak ettikleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
RN 9 Pro kullanmaya başladım, merak ettiğiniz sorular içinizde şüphe kalan bir soru varsa sorabilirsiniz.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Daha şimdilik erken bazı performans içerikli vs sorular için ama, simdilik soracağım ilk soru..
Tasarimi nasıl?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun bu arada ?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Daha şimdilik erken bazı performans içerikli vs sorular için ama, simdilik soracağım ilk soru..
Tasarimi nasıl?

Hayırlı olsun bu arada ?
Çok teşekkür ederim, tasarımı çok hoşuma gitti ön taraf vs güzel, fakat bir tık ağır, ve sanki youtube de video izlerken 1080pde bile 480p gibi akıcı değil videolar.

Tasarimi nasıl?

Hayırlı olsun bu arada ?
Ayrıca performans konusunda şuanlık memnunum, 2-3 el cod attım 10-15 dakika kadar sürdü hiç ısınma yok, %2-3 şarj gitti ve ardından bir el pubg attım gram ısınma olmadı, şuanlık çok memnunum inşallah bir sorunla karşılaşmam.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Öncelikle hayırlı olsun.Kamera performansı nasıl? (Hem fotoğraf hem video).
Teşekkür ederim, kamera performansı gayet iyi. Video performansını deneme fırsatı bulamadım. Eğer Google kamera bulabilirsem Google kamera yükleyeceğim fakat bir türlü bulamadım.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
RN 9 Pro kullanmaya başladım, merak ettiğiniz sorular içinizde şüphe kalan bir soru varsa sorabilirsiniz.
güle güle kullan reis RN9 Pro'yu ben önermiştim nihayet benim dediğime geldin ee telefon hakkında ilk izlenimlerin neler ?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
güle güle kullan reis RN9 Pro'yu ben önermiştim nihayet benim dediğime geldin ee telefon hakkında ilk izlenimlerin neler ?
Çok teşekkür ederim, valla ilk iznelimlerime göre çok iyi nazar değmez inşallah, %50 deyken şarja taktım 10dklık işimi hallettim 10dkda 85 olmuş, 10-15dk cod oynadım %2-3 şarj gitmiş, şarj çok yavaş bitiyor ve çok hızlı doluyor, huaxing panel çıkması bir taraftan da ona sevindim.

Gece boyu şarjda bıraksam bir problem olur mu?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Çok teşekkür ederim, valla ilk iznelimlerime göre çok iyi nazar değmez inşallah, %50 deyken şarja taktım 10dklık işimi hallettim 10dkda 85 olmuş, 10-15dk cod oynadım %2-3 şarj gitmiş, şarj çok yavaş bitiyor ve çok hızlı doluyor, huaxing panel çıkması bir taraftan da ona sevindim.

Gece boyu şarjda bıraksam bir problem olur mu?
hocam gece boyu şarjda bırakma mevzusu artık geride kaldı yüzde 20'nin altına düşünce şarja tak ben öyle yapıyorum
boyutunu nasıl buldun çok büyük geliyor mu bende ablama RN9 Pro önerdim ama boyutunu büyük buldu

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
hocam gece boyu şarjda bırakma mevzusu artık geride kaldı yüzde 20'nin altına düşünce şarja tak ben öyle yapıyorum
boyutunu nasıl buldun çok büyük geliyor mu bende ablama RN9 Pro önerdim ama boyutunu büyük buldu
Boyutu büyük ama hoşuma gidiyor benim.

Almayı düşünüyorsa tavsiye ederim, gayet güzel.

Bu alttaki tuşlara basınca titriyor onu nasıl kapatabilirim? Bulamadım bir türlü.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Boyutu büyük ama hoşuma gidiyor benim.

Almayı düşünüyorsa tavsiye ederim, gayet güzel.

Bu alttaki tuşlara basınca titriyor onu nasıl kapatabilirim? Bulamadım bir türlü.
valla ablamın telefon işi çok belirsiz ya yeni çıkan telefonları da beğenmiyor hayırlısı artık

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,652
Xiaomi hiç bir zaman pişman etmez, elimde mi earbuds basic kulaklık ve wi-fi extender cihazları var çok memnunum. Bir de Redmi Note 8 Pro almayı düşünüyorum nasip olursa, tavsiye eder misiniz ?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Xiaomi hiç bir zaman pişman etmez, elimde mi earbuds basic kulaklık ve wi-fi extender cihazları var çok memnunum. Bir de Redmi Note 8 Pro almayı düşünüyorum nasip olursa, tavsiye eder misiniz ?
Note 8 proyu bilmiyorum ama 9 pro ilk izlenim olarak çok hoşuma gitti tavsiye ederim.

Arkadasım aldi iyi ve kotu yanlarini soyler misiniz
Kötü yanını görmedim şuana kadar sadece biraz ağır uzun kullanımda serçe parmak ağrıyor.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bende Freebuds S alacam 2 senedir Preo MS08 kullanıyorum işimi görüyor fakat hiç ergonomik gelmiyor bir de sıkıldım değişiklik gerek boynumda taşımak istemiyorum artık bir noktadan sonra ağrıtıyor
@AlteredTech hocam şu konuya bir el at sana zahmet

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Kamera tarafında fiyatını hak ediyor mu ?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Güzel bir cihaz olsa da artık Redmi Note 8 Pro'ya bakmayın derim. Çıkabilirseniz daha güncel ve güçlü donanıma sahip Redmi Note 9 Pro'ya bakın.

mudblood

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
merhaba telefonu yeni aldım güncellemeyi yaptıktan sonra kamerada yavaşlık oluştu zoomlarken falan yavaş yapıyor sizde de böyle mi acaba?

M

Murat Burç

SDN Okuru
0'dan tam şarj kaç dakika.
Video sarsıntısı nasıl?
Ekran nasıl?

Benim yapamadığımı yap ben 7 aydır kullandığım cihazı incelemedim sen o cihazla çok absürt bir izlenme kazanırsın güzel bir inceleme ile. Kaliteli inceleme için fikirlerim var tüyo verebilirim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bende böyle bir sorun yok. Hangi sürümü kullanıyorsunuz?

Video testi henüz yapmaya fırsatım olmadı, ufak tefek videolar çektim ahım şahım bir sarsıntı olmadı. Sıfırdan şarjı hiç ölçmedim genelde şarjım 1.5 gün falan full kullanımda gidiyor. %60da şarja taktım 10dk sonra geldiğimde %80-83 bandındaydı. Şarjı yavaş gidiyor ama çok hızlı bir şekilde doluyor. Ekranı çok hoşuma gidiyor ama ağırlık olarak bir tık ağır keşke bir tık daha hafif olsaydı diyorum.
1 saat 15 dakika falan onun 0'dan 100'e bnim tahminim.
Bence kafana göre şarja takma. %10 civarında takarsın. Zaten hızlı doluyor.

mudblood

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bende böyle bir sorun yok. Hangi sürümü kullanıyorsunuz?

11.0.2 güncellemesini yaptım
Video testi henüz yapmaya fırsatım olmadı, ufak tefek videolar çektim ahım şahım bir sarsıntı olmadı. Sıfırdan şarjı hiç ölçmedim genelde şarjım 1.5 gün falan full kullanımda gidiyor. %60da şarja taktım 10dk sonra geldiğimde %80-83 bandındaydı. Şarjı yavaş gidiyor ama çok hızlı bir şekilde doluyor. Ekranı çok hoşuma gidiyor ama ağırlık olarak bir tık ağır keşke bir tık daha hafif olsaydı diyorum.