Redmi Note 8 Pro vs Mi 9T

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bunlardan hangisi daha hızlı ?
Ne önemi var telefonda yapacağın şeyler belli sosyal medya arama whatsapp ve 2 el pubg hangisini alırsan al bir önemi yok iki cihaz da seni yarı yolda bırakmayacaktır ancak ekran olarak Mİ9T daha üstün çünkü amoled bir ekrana sahip yani siyahları siyah gösteriyor ama IPS LCD ise siyahları soluk gri gibi gösteriyor bu eğer senin için bir sorun teşkil etmiyorsa RN8 Pro öneririm ki karşılaştırma videolarında kimi zaman Mİ9T'den daha önce açtığı oluyor ya da aynı anda açıldıkları anlar oluyor o yüzden hangisi hızlı diye sormak pek mantıklı değil bir de MediaTek G90T 4 yıl sorunsuz bir kullanım sunar mı onu da bilmiyoruz keza sentetik testlerden yüksek skorlar almış
Mesaj otomatik birleştirildi:

RN8 Pro işlemci performansı, fotoğraf performansı ve arttırılabilir hafıza artılarına sahip.

1.5 haftadır RN8 Pro kullanıyorum, tavsiye ederim. Çok memnun kaldım:)
Bende babamı İPhone 5s'ten RN8 Pro'ya geçirmeyi planlıyorum hocam

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Ne önemi var telefonda yapacağın şeyler belli sosyal medya arama whatsapp ve 2 el pubg hangisini alırsan al bir önemi yok iki cihaz da seni yarı yolda bırakmayacaktır ancak ekran olarak Mİ9T daha üstün çünkü amoled bir ekrana sahip yani siyahları siyah gösteriyor ama IPS LCD ise siyahları soluk gri gibi gösteriyor bu eğer senin için bir sorun teşkil etmiyorsa RN8 Pro öneririm ki karşılaştırma videolarında kimi zaman Mİ9T'den daha önce açtığı oluyor ya da aynı anda açıldıkları anlar oluyor o yüzden hangisi hızlı diye sormak pek mantıklı değil bir de MediaTek G90T 4 yıl sorunsuz bir kullanım sunar mı onu da bilmiyoruz keza sentetik testlerden yüksek skorlar almış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende babamı İPhone 5s'ten RN8 Pro'ya geçirmeyi planlıyorum hocam

Babanız oyun oynamıyorsa Mi 9 Lite alsın bence. RN8 Pro daha çok performans isteyenler için bir cihaz.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,375
Bana göre de ikiside iyi mi 9t de çentiksiz ekran olması iyi

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
2000 tl bandında rn8pro al yada 600-700 tl koyup mi 9 t alınabilir pop up seviyorsan mi 9 t öneririm

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Bugün yayınlanan sdn cevaplıyor da tolga cem küçükyılmaz iki tel le ilgili yorumlarda bulundu bence de doğru yorumlar yaptı

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Güzel yayındı rn8pro ve mi9t ile ilgili çok soru geldi tolga cem k da rn8pro ya karşı olumsuz yorumlar yaptı ama inceleme videosunda fikirleri değişecektir ekranının o kadar da kötü olduğunu düşünmüyorum

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,375
Güzel yayındı rn8pro ve mi9t ile ilgili çok soru geldi tolga cem k da rn8pro ya karşı olumsuz yorumlar yaptı ama inceleme videosunda fikirleri değişecektir ekranının o kadar da kötü olduğunu düşünmüyorum
Tolga Cem Küçükyılmaz sadece daha fazlasını bekliyordum dedi.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Tolga Cem Küçükyılmaz sadece daha fazlasını bekliyordum dedi.
Ekran da kullanılan panelin ucuz ve kalitesiz olduğunu falan söyledi onunla ilgili olumsuz yorumlara katılmadığımı söyledim bende sonuçta bu telefon 2000tl bandında ekran göz ardı edilebilir

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,375
Ekran da kullanılan panelin ucuz ve kalitesiz olduğunu falan söyledi onunla ilgili olumsuz yorumlara katılmadığımı söyledim bende sonuçta bu telefon 2000tl bandında ekran göz ardı edilebilir
Bence de yani sonuçta 2000tl ama bence fiyatına göre gayet iyi performans'ı var.Ekranı'nı da göz ardı etmek lazım.Dediğiniz gibi.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Ayrıca xiaomi de o fiyat bandında iyi seçenekler sunuyor illa ekran diyosan mi 9 lite alirsin ayni fiyat bandinda ki bence rn8pro daha iyi genel olarak

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Cevap için hepinize teşekkürler.