Redmi Note 8 Pro Problemi

Bu konuyu okuyanlar

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
forumdakiler bilir alalı daha bir hafta olmadı redmi note 8 pro aldım.fakat dün ekran yansıtma özelliğini açtım lavaboya gittim geldim ve telefonun ekranı gitti herşeyi denememe rağmen ses var görüntü yok arada bir açıldı ama dokunmatik çalışmıyordu neden oldu anlamadım ve napıcağımı bilmiyorum yardım edin.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
forumdakiler bilir alalı daha bir hafta olmadı redmi note 8 pro aldım.fakat dün ekran yansıtma özelliğini açtım lavaboya gittim geldim ve telefonun ekranı gitti herşeyi denememe rağmen ses var görüntü yok arada bir açıldı ama dokunmatik çalışmıyordu neden oldu anlamadım ve napıcağımı bilmiyorum yardım edin.

Garantili ürün sonuçta bir sorun varsa aldığın yere götür yada servise ver 1 haftalık cihazda bu tarz sorun varsa yenisini iste değişim yapsınlar tamir edilip verilir derlerse kabul etme 1 haftalık telefonun tamiri mi olur. Aynısını kardeşime aldığımız Note 5'de yaşamıştık 10 günlük telefonun arka camı çıktı durduk yere daha sonra da bataryası şişti aldığımız yere götürdük adamlar tamir edilip geri veririz dediler kabul etmedik uğraştık baya sıfırı ile değişim almıştık.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Elektronik işi şans işi.

Bu xiaomi'nin rezilliği olmaz. Samsung'ta da olabiliyor böyle şeyler, Apple'da da.

Ya arkadaş ne meraklıyız marka gömmeye.

"Xiaomi Redmi Note 8 Pro Problemi" diye konu açsanız daha şık olurdu.

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Elektronik işi şans işi.

Bu xiaomi'nin rezilliği olmaz. Samsung'ta da olabiliyor böyle şeyler, Apple'da da.

Ya arkadaş ne meraklıyız marka gömmeye.

"Xiaomi Redmi Note 8 Pro Problemi" diye konu açsanız daha şık olurdu.
haklısın ama 2.5 verdiğim telefonda ilk hafta dolmadan böyle bir problemle karşılaşınca sinirlendim
neyse ki şuan düzeldi ama içime öküz oturdu biraz araştırıcam eğer bir şeyler bulabilirsem sizide bilgilendiririm

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
haklısın ama 2.5 verdiğim telefonda ilk hafta dolmadan böyle bir problemle karşılaşınca sinirlendim
neyse ki şuan düzeldi ama içime öküz oturdu biraz araştırıcam eğer bir şeyler bulabilirsem sizide bilgilendiririm

Hocam sakın unutmayın garantiniz 2 YIL - 730 gün - 17 520 saat

Kafanız rahat olsun.

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Yakınlık sesnsörüyle ilgili bir sorun . Dh de gördüm çok kişi yaşıyor bu problemi . Miui 11 le çözüleceği söylenmiş ama orda okuduğum kadarıyla çözülmemiş . Herkes beklemede . Rn8 ailrsinin kronik problemi bu .

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Yakınlık sesnsörüyle ilgili bir sorun . Dh de gördüm çok kişi yaşıyor bu problemi . Miui 11 le çözüleceği söylenmiş ama orda okuduğum kadarıyla çözülmemiş . Herkes beklemede . Rn8 ailrsinin kronik problemi bu .

Yakınlık sensörü kronik bir sorun değil, üretilen milyonlarca cihazda illa sorun çıkabilir.

Kendim DH'de bunu görünce 3 defa test ettim, hiç bir sorun yok:)

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Ben 1 kez yaptım onda da 2 saat aralıksız oyundan sonra 272K civarı almıştı. Stabil durumlarda 282K'ya kadar çıkıyor.
bende yaptım ilk önce 268k aldım hiç oyun oynamama rağmen sonra sıfırladım ve tekrar yaptım bu sefer 283k aldım

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
bende yaptım ilk önce 268k aldım hiç oyun oynamama rağmen sonra sıfırladım ve tekrar yaptım bu sefer 283k aldım

ram ve termal durum skorlara çok etki ediyor:)

Geçen yıl 845'li cihazlar 290-300K alırken G7 de 250K'da takılıyordu...

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
ram ve termal durum skorlara çok etki ediyor:)

Geçen yıl 845'li cihazlar 290-300K alırken G7 de 250K'da takılıyordu...
bugün tel sıkıntı çıkardığı için keşke almasaydım diyordum şimdi düzeldi gayet keşke mutluyum inşallah sorun çıkartmaz bunda sonrada
Mesaj otomatik birleştirildi:

konuyu nasıl silicem bilen biri var mı ?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
bugün tel sıkıntı çıkardığı için keşke almasaydım diyordum şimdi düzeldi gayet keşke mutluyum inşallah sorun çıkartmaz bunda sonrada

F/P canavarı bir cihaz ve beni 1 ayda çok mutlu etti. Umarım sorun çıkmaz.

Bazı tipler cihaz 282K'dan 270K'ya düşünce cihaz çok ısınıyor falan diyorlar ama aynılarını kendi cihazlarına yapmadıklarından göremiyorlar. 2000Tl'ye alabildiğin telefondan 230K puan almak bile çok iyi:) :)

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
İlk defa Xiaomi'yi övmeyen birisi, hayret :). Teknoloji şans işi diye bir şey kabul edilemez bence, garantisi var ise garantiye başvurun veya çalışıyorsa kullanmaya devam edin.

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
İlk defa Xiaomi'yi övmeyen birisi, hayret :). Teknoloji şans işi diye bir şey kabul edilemez bence, garantisi var ise garantiye başvurun veya çalışıyorsa kullanmaya devam edin.
sorun düzeldi ekran yansıtma ile ilgili benim yanlış yaptığım bir şey vardı galiba şuan sorunsuz çalışıyor

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yazılımsal hatalar her firmada olabilir. Dünya üzerindeki hiçbir yazılım hatasız değildir. 22.000 TL fiyata sahip MacBook Pro 16" ürününde bile birkaç hataya rastlanmış. Kısaca yazılımların tek bir ortak noktası var. Hepsi insan elinden çıkma. O yüzden karşılaşılan her hatada bir tek benim başıma geliyormuş düşüncesi ile saldırmak pek iyi olmaz bu bütün firmalar için geçerli. Çünkü bir şeyler üretmek gerçekten zor bir iş özellikle de sıfırdan bir şeyler üretmek. Bunları yapanların da insan olduğunu düşünerek daha mantıklı hareket etmek akıllıca olur diyebilirim.