Redmi Note 8 Pro-Mi 9T karşılaştırma

Sizce hangisi?

• Redmi Note 8 Pro

Kullanılan: 15 28.8%
  • Mi 9T

Kullanılan: 37 71.2%

• Kullanılan toplam oy
    52

Bu konuyu okuyanlar

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Kutunun içinden kılıf çıkmıyor mu ?

Siyah şeffaf bir kılıf çıkıyor. Ergonomi olarak gayet iyi ama pek güven vermedi. Gelirse en yakın zamanda spigen rugged armor alacağım:)

Ekran büyük ama abartılan kadar değil. 4.7 inçlik bir cihazdan geçtiğim halde zorlamadı.
Hayırlı olsun görüşlerini aktarırsan seviniriz
Teşekkür ederim, şuan cihaza alışma aşamasındayım. Tahminen 1.5-2 hafta sonra bir deneyim konusu açacağım.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Tüh Mi 9T alsaydın kulübümüze katılmaya hak kazanacaktın :D Şaka bir yana hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın umarım.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Tüh Mi 9T alsaydın kulübümüze katılmaya hak kazanacaktın :D Şaka bir yana hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın umarım.
Hocam en azından forumda bir farkı olacak 2 ay önce forumda Mİ9T furyası dönüyordu adam RN8 Pro alarak forumda farkını koydu :D

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Teşekkür ederim :)

İkisi de iyi cihaz ama seni kulübümüze bekliyoruz bak ona göre o kadar Mi 9T diye gezdin gidip RN8 Pro alamazsın :D
Görkem hocam zaten Mİ9T'den başka telefon almayı düşünmüyorum bu ayın sonunda bir aksilik çıkmazsa Mİ9T'ye geçiyorum kulübünüze katılmak için can atıyorum

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Görkem hocam zaten Mİ9T'den başka telefon almayı düşünmüyorum bu ayın sonunda bir aksilik çıkmazsa Mİ9T'ye geçiyorum kulübünüze katılmak için can atıyorum

Bu hafta Redmi Note 8 Pro kullananlar kulübü açacağım:)

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Forumda Mİ9T ve RN8 Pro kapışması olur demedi deme
Hocam sen siyah mı aldın yoksa orman yeşii mi aldın ?

Siyah aldım, zaten rugged armor takacağım için fazladan para vermek istemedim:)

Bu arada katılıyorum, RN8 Pro vs Mi 9T tartışmaları kesin olur.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
bence kapışma olmaz çünkü redmi note 8 pro mi 9 t nin eline su dökemez
Kapışma olur çünkü bu forumdaki herkes RN8 Pro ile Mİ9T kararsızlığı yaşıyor tabi bu bana işlemez çünkü ben kafaya koydum Mİ9T istiyorum ve bu ayın sonunda alıyorum ama şunu dürüstçe söyleyebilirim ki RN8 Pro bu yılın en iyi f/p telefonu yani Mİ9T seven biri olarak RN8 Pro'yu beğendim diyebilirim

Fg1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
vallah ben bir kaç yerde inceleme videosu izledim hatta mi 9 t len karşılaştırma bile vardı arada ciddi fark var nerdeyse 1.5 kat puan farkı işlemci bakımından ve hemde kamera karşılaştırmasında mi 9 te daha iyiydi

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Kapışma olur çünkü bu forumdaki herkes RN8 Pro ile Mİ9T kararsızlığı yaşıyor tabi bu bana işlemez çünkü ben kafaya koydum Mİ9T istiyorum ve bu ayın sonunda alıyorum ama şunu dürüstçe söyleyebilirim ki RN8 Pro bu yılın en iyi f/p telefonu yani Mİ9T seven biri olarak RN8 Pro'yu beğendim diyebilirim

İsteyen istediğini desin, RN8 Pro bence de bir F/P canavarı... Yazın çıksa yılın en çok satılan cihazlarından biri olurdu...
Mesaj otomatik birleştirildi:

vallah ben bir kaç yerde inceleme videosu izledim hatta mi 9 t len karşılaştırma bile vardı arada ciddi fark var nerdeyse 1.5 kat puan farkı işlemci bakımından ve hemde kamera karşılaştırmasında mi 9 te daha iyiydi

Hangi karşılaştırmayı izlediniz bilmiyorum ama ikisi de gayet iyi cihazlar. Pop-up kamera, çentiksiz ekran, amoled ekran ve hi-fi ses isteyen Mi 9T alır. Yüksek performanslı işlemci, daha büyük ekran, makro kamera ve 64mp kamera isteyen RN8 Pro alır, olay bu kadar:)

Bu arada aradaki 500-600 lira fark da az değil...

cengelkoylu53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

engintd1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Redmi Note 8 Pro bana mantıklı geliyor bende onu alıcam bu hafta

bende merakla bekliyorum bf ne kadar ucuza alıcaksın telefonu 11.11 kampanyasından bişey çıkmadı galiba heryer 11.11 kampanyası yapıyor baksana :D

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Bir buçuk kat derken redmi note 8'in tek farkı 64 mp olan ana kamerası onun dışında ufak farkla işlemcisi daha iyi öyle bir buçuk kat fark yok bu özellikler dışında diğer özelliklerde mi9 t önde kişisel düşüncem ıps ekranlı bir cihaz almam ips ekranlı iki cihaz kullandım dokunmatik sorunu yaşadım ekran bir bölümü geç algılıyordu sonra ips ekranlı telefonda isterse sd 855 işlemci olsun bu saatten sonra bulaşmam..

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Redmi Note 8 Pro bana mantıklı geliyor bende onu alıcam bu hafta

bende merakla bekliyorum bf ne kadar ucuza alıcaksın telefonu 11.11 kampanyasından bişey çıkmadı galiba heryer 11.11 kampanyası yapıyor baksana :D
bf 29 kasım'a denk geliyor telefonum da o gün alınacak şunun şurasında 19 gün kaldı