Redmi 7A 32 GB Telefon kayboldu

Bu konuyu okuyanlar

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
1570189413817.png

Hepsiburada sitesinden Redmi 7A 32 GB modelinden satın aldım, hediye edecektim. Hediye olduğu için de süreli idi, bu yüzden SÜPER HIZLI seçeneği olan firmadan aldım.

Satıcı telefonu SÜRAT KARGO ile gönderdi. Paket İstanbul'dan Kocaeli'ye gelecek. Fakat gelemedi.

Dün firma ile görüştüm, "Samandıra Aktarma Merkezi'nde kargonuz yarın sabah gelir" dedi.

Bu sabah yine gelmedi, aradım, nerede benim kargo? Dediler ki, kargonuz sanırım kayboldu !? Şaka mı bu?

Aktarma merkezinde bizim paket güme gitmiş.

1570189378554.png

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Sürat kargoda kargo kaybolma olayları çok olmaya başladı bu durumları yaşamamak için hepsiburadadan express kargo ile alınması daha iyi..

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Kargo gelmezse hemen dispute açın hepsiburada'ya

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
sürat kargodan almayın her seferinde rezalet yaşadım bu firmada

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Neredeyse her kargo firmasında bu gibi olaylar yaşanıyor ama sürat kargoda bu fazla olmaya başladı..

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Neredeyse her kargo firmasında bu gibi olaylar yaşanıyor ama sürat kargoda bu fazla olmaya başladı..
bana en yakın şube yenisahra şubesi bende mecburen oradan alıyorum ,gel yenisahra sürat kargo şubesine git bir halini rezaleti gör daha tövbe etmezsen bi şey bilmiyorum

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
bana en yakın şube yenisahra şubesi bende mecburen oradan alıyorum ,gel yenisahra sürat kargo şubesine git bir halini rezaleti gör daha tövbe etmezsen bi şey bilmiyorum
Yurtiçi kargoyu tercih etmeye çalışıyorum kötü olan şu bu neredeyse her kargo şirketinin yaptığı bir şey var tabi her şubesi değil kargoları arabaya bildiğin fırlatıyorlar hepsiburadadan alışveriş yapılacaksa hepsiexpress tercih edilmeli..

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Yurtiçi kargoyu tercih etmeye çalışıyorum kötü olan şu bu neredeyse her kargo şirketinin yaptığı bir şey var tabi her şubesi değil kargoları arabaya bildiğin fırlatıyorlar hepsiburadadan alışveriş yapılacaksa hepsiexpress tercih edilmeli..
bunlar direk beton zemine diğer kutuların üzerine fırlatıp tetris oynuyorlar

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Meğer sürat kargonun Samandıra Aktarma Merkezi cukka deposu imiş. Şimdiye kadar bir sürü gönderi kaybolmuş orada. Bana da karşı firma söyledi. Eğer paket samandıra aktarma merkezine uğruyorsa daha gelmez diye adı bile çıkmış.