redline 2500ts plus kopanıyor ve donma sorunu var acil destek

Bu konuyu okuyanlar

cankula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var acil
redline 25000 ts plus var daha alalı 1 ay oldu normal ulusal yayınları izlerken ( uydudan ) kendi kendine kapanıp açılıyor aldığım yee götürdüm güncelleme yaptılar geri geldi kapanma sorunu halen devam ediyor şidide kanal listesin açık şekilde donuyor yaplaşık 7-8 dakika hiçbir işlem yapamıyorum kumanda algılamıyor ve bazen kendi kendine düzeliyor bazende kapanıp açılıyor tekrar ...

bütün kaplalarım kontrol ettim şahse veya kaçak yok ve evimde tivibu uydu alıcımda var unu ve başka cihazları denedigimde bunların hiçbiri sözkonusu bile degil...

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Ürünün içinde sıkıntı vardır büyük ihtimal söyle yenisi ile değiştirirler büyük ihtimal

Reaksiyon puanı
306
merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var acil
redline 25000 ts plus var daha alalı 1 ay oldu normal ulusal yayınları izlerken ( uydudan ) kendi kendine kapanıp açılıyor aldığım yee götürdüm güncelleme yaptılar geri geldi kapanma sorunu halen devam ediyor şidide kanal listesin açık şekilde donuyor yaplaşık 7-8 dakika hiçbir işlem yapamıyorum kumanda algılamıyor ve bazen kendi kendine düzeliyor bazende kapanıp açılıyor tekrar ...

bütün kaplalarım kontrol ettim şahse veya kaçak yok ve evimde tivibu uydu alıcımda var unu ve başka cihazları denedigimde bunların hiçbiri sözkonusu bile degil...
Alete kurtarma yazılımı kurulması lazım. Yanlış hatırlamıyorsam TS modellerinde kurtarma yapılabiliyordu. Bunun için en son yazılımı indirip USB flaş belleği Fat32 ile biçimlendirip alete direkt atman lazım. Sonra uydu alıcının USB portuna tak prizden çek. Sonra prize tak ama takar takmaz 7-10 kere menü tuşuna basman lazım. Kurtarma yazılımı yüklendikten sonra alet hazır olacaktır