Redhat Linux'un KDE desteğini sonlandırması

Bu konuyu okuyanlar

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Hiçbir alakası olmaz, olduğu gibi devam eder Fedora Kde. Zaten 6 yıla kim öle kim kala.

brsglcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Benim haberden anladığım 2024'e kadar depolarda olacak ama güncel olmayacak sonrasında ise tamamen destek kesilecek.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Yine de fedoraya bir şey olmaz. O daha farklı bir alan, redhattan bağımsız gelişiyor.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
ikisine de hiçbirşey olmaz, ama Mint'e örnek olarak bakabilirsiniz.Mint KDE yi bıraktı, millet de Mint'i bıraktı.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
ikisine de hiçbirşey olmaz, ama Mint'e örnek olarak bakabilirsiniz.Mint KDE yi bıraktı, millet de Mint'i bıraktı.
Red hat biraz daha farklı bir alan ama. Hani mintin görevi en iyi masaüstü deneyimini vermekken red hat pek masaüstü kullanıcısına hitap etmiyor.

brsglcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
açıkçası yıllardır linux'u takip ediyorum ortalama bir kullanıcıyım
kde daha yakın geliyor bana gnome da eklentiler yüzünden sorunlar yaşadım
opensuse ve fedora sıkıntı çıkarmayan dağıtımlar şu an
slackware kullanmayı çok istiyorum ama bilgi birikimim yetersiz güncellemelerden sonra hep sorun yaşadım
opensuse ise pek güncel değil yılda bir çıkarıyor yeni sürüm aslında en beğendiğim dağıtım mandrake ile başladım linux macerama o yüzden şimdi mageia da favorim sayılır fedorayı ise ilk defa kurdum ve baya beğendim o yüzden kde desteğini sonlandırmasını istemem