Red alert 3ü aldım bu işte bir terslik var :S

Bu konuyu okuyanlar

plex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar dün cdciye gittim red alert 3 varmı dedim var dedi çıakrdı verdi cd sini :S inetrnetten takip ettiğim kadarıyla oyun piyasaya çıkmadığını biliyorum.oyunu kurdum pc ye red alert 3 yazıyor üstelikte türkçe bir şok daha geçirdim.ben red alet ne 1i nede 2yi oynamış biriyim oyunu kıyaslama imkanımda yok.acaba red alettin ara sürümü falan varsa onu kiklemişler olmasınlar bana :D açılış ekranındada red alert 3 yazıyor :S

haldunaksoz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
:D :D diy4ecek pek fazla birşeiym yok madem net ten takip ediosun da gidip neden alıosun ki hala :D :D Allah akıl fikir verwsin :)

plex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bi sorayım dedim ekimde çıkacak söylentileri vardı çıkmıştır dedim.aslında ben 2yi almay gittiydim 3 varmı dedim oda var dedi ee onu ver ozaman dedim bende :D zaten üç beş kuruş bişey verdim okadarda önemli değil.ben en iyisi oyundan bi kaç ss çekip buraya eklim bakalım oynadığım 3mü değilmi

haldunaksoz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya bi sorayım dedim ekimde çıkacak söylentileri vardı çıkmıştır dedim.aslında ben 2yi almay gittiydim 3 varmı dedim oda var dedi ee onu ver ozaman dedim bende :D zaten üç beş kuruş bişey verdim okadarda önemli değil.ben en iyisi oyundan bi kaç ss çekip buraya eklim bakalım oynadığım 3mü değilmi

değildir hocam :D çıkmayan bir oyunu nasıl satsınlar :D bi ara karaköy de yeni nokia üretmişlerdi :D aynı onun gibi olmuş bu olayda :D

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yok demo da değildir. Oyunları modifiye edip bu şekilde çok piyasaya süren var. Bkz: Call of Duty 3 PC :)

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
ek paket gibi bişeyler deyiştiriyorlar satıyorlar herşeyin çakması var oyunlar hakında bilgi almak istiyorsan bana gel ben sana oyunlar çıktığı zaman sölerim sana :)

plex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vaybe korsanında korsanı çıkmış desenize :D