Recep Tayyip ERDOĞAN (Biz Sevenleri İçin Konumuz Özeldir)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Reisimizi seven kaç kişiyiz? Ailemizde Reis'e ve partimize kaç oy çıkmaktadır?

• Kullanılan toplam oy
    24

PARAzitCELL

Dekan
Konumuz Recep Tayyip Erdoğan Başkanımız için özellikle sevenlerine özel açılmıştır. Tabi bu konu herkese açık olmakla beraber ricamız daha çok sevenlerinin buluşma noktası, ifade ve yazılarını bırakma ortamı veya bir bilgilenme sayfası, konusu olması duasıyla... Hayırlı olsun.

Öncelikle Hikayemizi şöyle bir hatırlayalım:

Oriolus Belası

Asistan
Erdoğan bu ülkeye çok şey kattı kabul ediyorum

Mesela ne kadar asgeri ücretlinin alım gücü düşsede AKP döneminde ekonomi ciddi boyutlara artış gösterdi.

Adalet ne kadar hala çok geri olsada biz sırf annesi türbanlı diye asgeriyeye alınmayan bir nesili gördük.

Dolar iki günde iki katına çıktı biz mark bir gecede nasıl dörde katlandığına şahit olduk dolayısı ile kimse patetes soğan diyerek geçmişle kıyaslamasın ülkesini. Ülke gerçekten gelişti. İstanbul resmen yeniden kuruldu.

Ancak şuan AKP Hükümet inin bu ülkeye katabileceklerinin bittiğini ve son yıllarda artık saçmalamaya başladığını düşünüyorum.

Eski bir AKP li olarak seviye korunduğu müddetçe bu başlık altında hala neden AKP yi desteklediğinizi yada neden benim AKP yi desteklemediğimi tartışabiliriz.

PARAzitCELL

Dekan
Hohahahaha ankete 0 yazsaydın ya mübarek onu seçecektik.
Olumlu düşünüyoruz ve gelecek için çalışıyoruz, zaman geçtikçe kıymet daha çok anlaşılır bazen çünkü "tecrübe" seçimlerimizde oldukça etkili olur. Katkı sunduğunuz için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Erdoğan bu ülkeye çok şey kattı kabul ediyorum

Mesela ne kadar asgeri ücretlinin alım gücü düşsede AKP döneminde ekonomi ciddi boyutlara artış gösterdi.

Adalet ne kadar hala çok geri olsada biz sırf annesi türbanlı diye asgeriyeye alınmayan bir nesili gördük.

Dolar iki günde iki katına çıktı biz mark bir gecede nasıl dörde katlandığına şahit olduk dolayısı ile kimse patetes soğan diyerek geçmişle kıyaslamasın ülkesini. Ülke gerçekten gelişti. İstanbul resmen yeniden kuruldu.

Ancak şuan AKP Hükümet inin bu ülkeye katabileceklerinin bittiğini ve son yıllarda artık saçmalamaya başladığını düşünüyorum.

Eski bir AKP li olarak seviye korunduğu müddetçe bu başlık altında hala neden AKP yi desteklediğinizi yada neden benim AKP yi desteklemediğimi tartışabiliriz.
Hocam katkı sunduğunuz için gerçekten teşekkür ederim ama konumun kirlenmemesi için sizden de destek bekliyorum, tartışmadan uzak ve daha çok "sevenleri" için açtığım bir konu ve fakat herkes katılabilir ama konumun bazı "itibar suikastçileri"ne hedef olmasını istemem. Değerli ve güzel, tecrübelerle sabit, kaynaklı ve samimi fikir ve düşünceler her zaman için ümid ettiğimiz bir konu için elzemdir.

Son düzenleme:

Oriolus Belası

Asistan
Olumlu düşünüyoruz ve gelecek için çalışıyoruz, zaman geçtikçe kıymet daha çok anlaşılır bazen çünkü "tecrübe" seçimlerimizde oldukça etkili olur. Katkı sunduğunuz için teşekkürler.

Hocam katkı sunduğunuz için gerçekten teşekkür ederim ama konumun kirlenmemesi için sizden de destek bekliyorum, tartışmadan uzak ve daha çok "sevenleri" için açtığım bir konu ve fakat herkes katılabilir ama konumun bazı "itibar suikastçileri"ne hedef olmasını istemem. Değerli ve güzel, tecrübelerle sabit, kaynaklı ve samimi fikir ve düşünceler her zaman için ümid ettiğimiz bir konu için elzemdir.
O zaman şöyle yapalım siz hala neden Erdoğanı destekliyorsunuz sorusuna cevap olarak üç beş cümle karalayan bende hiçbir muhalif düşünceye kapılmadan yorumunuzu okuyayım sizi tam anlamıyla anlamaya çalışayım.

En sonunda sizi anlasamda anlamasamda insani duygularımı siyasi düşüncelerimin ön planına çıkararak emek harcadığınız için size teşekkür edeyim.

Böylece konunuz hem genişlemiş hemde bizim aklımızdaki soru işaretleri silinmiş olsun ne dersiniz?

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
Adının akp değil ak parti olduğunu öğrendiğim parti :)
Ufak bir araştırma sonucu nedense akp denmesini sevmiyormuşsunuz. Bunun sebebini merak ettim.

PARAzitCELL

Dekan
Dostlarım burada bir birimizi sorgulamamıza hiç gerek yok ama şuan Barış Pınarı ile ilgili haberlere yoğunlaşmış durumdayım. Konumuzu takipte kalın ve bana özel değil de tüm sevenlerimizin iştiraklerini bekleyin. Böylece konunun "ben" olmadığı güzel bir fikir, düşünce sistemi maksadımızın hasıl olduğunu göreceğiz. Zaten ben birçok konuda ve gerekse kendi açtığım diğer konularda kendi düşüncelerimi destekli olarak yazdım, yazıyorum ve bundan ötürü burada nedensel olarak tarafımı savunma gereği duymuyorum, buna gerek de yok.

Adının akp değil ak parti olduğunu öğrendiğim parti :)
Ufak bir araştırma sonucu nedense akp denmesini sevmiyormuşsunuz. Bunun sebebini merak ettim.
Kendimizden veya partimizden hiç bir şüphemiz yok fakat "Ak Parti" bir markadır ve bu markanın en güzel şekilde tanınması, bilinmesi için çalışırız ama bu bahsettiğiniz kavram veya olay daha çok diğer muhalefet çevrelerince farklı bir algı şeklinde lanse edilmektedir. Bizim bunlardan beri olduğumuz da açıktır.

Yalnız şunu da ayrıca ve önem arz ederek belirteyim ki ben Ak Parti sözcüsü filan değilim, sadece burda bildiklerim nispetinde bazı cevaplar sunabilirim :) Gerisi partimizin tasarruflarıdır. Konunun sulandırılmasından da korkuyorum ve bu konuda mod arkadaşlardan çabalarından dolayı şimdiden teşekkür etmek isterim. Ak Parti inandığım, oy verdiğim partimdir, daha derinlemesine girmek istemem.

Son düzenleme:

Usain

SDN⚡
images.jpeg

Düşünüyorum o halde varım. Diyor Descartes. Ama onun yerine bugün düşünmüyorum ve düşünmek istemiyorum. Çünkü hayat toz pembe çok güzel diyebilir miyiz acaba?

mapavrili

Doçent
Recep Tayyip ERDOĞAN sadece bizim ülkemiz için değil, tüm dünya için bir şanstır. Benim yaşım 49 çok hükümetler çok cumhurbaşkanları vede çok başbakanlar gördüm..Bu ülkenin ve bu asil milletin ne durumlardan buralara geldiğini bizzat yaşayarak gördüm.. O yüzden diyorum ki ,Rabbim Erdoğan'ın ömrünü uzun ve sağlıklı vede hayırlı eylesin inşallah. AMİN.

PARAzitCELL

Dekan
Recep Tayyip ERDOĞAN sadece bizim ülkemiz için değil, tüm dünya için bir şanstır. Benim yaşım 49 çok hükümetler çok cumhurbaşkanları vede çok başbakanlar gördüm..Bu ülkenin ve bu asil milletin ne durumlardan buralara geldiğini bizzat yaşayarak gördüm.. O yüzden diyorum ki ,Rabbim Erdoğan'ın ömrünü uzun ve sağlıklı vede hayırlı eylesin inşallah. AMİN.
Aynen, Reis bir başka LİDER'dir. Dünya mazlumları için kurtuluş reçetesidir, Dünya halkları için özgürlük ve barışın yegane samimi savunucusudur. Biz tüm kalbimizle REİS'le beraberiz.

@mapavrili katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Kadima

Rektör
Reis'i seven 10 kişi çıkmadı iyi mi :D Tabi şaşırmadık bu duruma.
Ankete sevmiyorum seçeneğini de ekleseydin keşke.

PARAzitCELL

Dekan
Reis'i seven 10 kişi çıkmadı iyi mi :D Tabi şaşırmadık bu duruma.
Ankete sevmiyorum seçeneğini de ekleseydin keşke.
Çok istiyorsanız siz de "sevmeyenler" grubu olarak konu açabilirsiniz gayet tabi ama biz sevenlerin çoğunluğu yıllardır seçimlerde kendini kanıtlamış, artık efsane olmuştur iktidar kalarak :) Sizi muhalefet sayarsak anca hayal meyal belki tahassür ediyorsunuzdur iktidarı 😁

Ayrıca hem benim hem diğer üye ve modların açtığı anketlere baktığımızda hem Ak Parti hem de Cumhur İttifakı açık ara önde :)

Oriolus Belası

Asistan
Son zamanlardaki politikalar gayet yerinde ancak AKP hükumeti eşini dostunu yada bilmem ne vakfı başkanını kayıran kimler varsa hepsine el atmalıdır.

Yoksa zaten ne ala.

Utku Cabir

Ben Sana Doyamadım ATAM! Doysun kara topraklar...
Yönetici
Moderatör
Size bir soru sormak istiyorum.
Karşıt görüşünüzdeki insanlar Ak Parti'ye AKP diye hitap edince kötü oluyor, çünkü adının iyi yayılmasını istiyorsunuz. İyi de bir şey bence. Peki sizin görüşünüzdeki bazı kişiler diğer partilerin oluşturduğu, örneğin zillet veya illet ittifakı olabilir, CHPKK gibi benzetmeler yapıyorlar. Bu konu hakkında sizin görüşünüz nedir? Sizce doğru mu?

stat counter