Realme Türkiyede

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Leand

Profesör
Tasarım ve donanım olarak gm9'un ve rn7'nin icinden geçen önerecek bir cihazımız oldu ayrıca fiyatı özelliklerine göre çok uygun tek eksisi micro usb girişi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı şeyi ben Honor 9x'ten bekliyorum inşallah tuzlu bir fiyatta gelmez de bekledigime pişman olmam
Bakalım o da gelirse iyi fiyattan güzel olur ama bundan fazlasını bekleme yani aynı ayarda ikiside işlemci, kamera vs olarak batarya honor'da ne bilmiyorum ama bunda 4000 bunun bir garanti ve güncelleme muallak onun dışında honor olmazsa alınabilir. Honorda ucuz gelirse belki bende alırım ama a50 veya a30'da yapabilirim süper amoled alışkanlık yapıyor. İçimden elindeki sağlamken g8s fiyatının düşmesini beklemekte geçiyor hifi meraklısıyım bende sık müzik dinlerim.

Realme güncelleme vermesi ile ünlüymüş.
Fiyat çok iyi
Site cidden çok akıcı. Telefoncular arasında bu kadara kıcı site apple ile samsugndan başka yok
Güncelleme veriyormu hocam çok iyi o zaman ama google güncellemesimi bu güncelleme. Güncelleme tamam ise sırada garanti kalıyor.

Webhead

Profesör
Bakalım o da gelirse iyi fiyattan güzel olur ama bundan fazlasını bekleme yani aynı ayarda ikiside işlemci, kamera vs olarak batarya honor'da ne bilmiyorum ama bunda 4000 bunun bir garanti ve güncelleme muallak onun dışında honor olmazsa alınabilir. Honorda ucuz gelirse belki bende alırım ama a50 veya a30'da yapabilirim süper amoled alışkanlık yapıyor. İçimden elindeki sağlamken g8s fiyatının düşmesini beklemekte geçiyor hifi meraklısıyım bende sık müzik dinlerim.

Güncelleme veriyormu hocam çok iyi o zaman ama google güncellemesimi bu güncelleme. Güncelleme tamam ise sırada garanti kalıyor.
Honor 9x'in 4000 mAh bataryası var ben 6/64 gb modelini bekliyorum mavi rengi benim cok hosuma gitti bu arada 6/64 gb modeli 230 dolar bakalim ulkemize kac liradan girecek 2300'den girerse cok iyi olur ki fiyati baya uygun pro modeline gerek yok onda sadece ram ve depolama farki var bir de 3 kamerasi var geri kalan her seyi aynı

Bu honor 9x tahmini ne zaman gelir butun teknoloji sitelerine bakiyorum tık yok 3-4 gun once Çin'de satışa sunuldu

Leand

Profesör
Honor 9x'in 4000 mAh bataryası var ben 6/64 gb modelini bekliyorum mavi rengi benim cok hosuma gitti bu arada 6/64 gb modeli 230 dolar bakalim ulkemize kac liradan girecek 2300'den girerse cok iyi olur ki fiyati baya uygun pro modeline gerek yok onda sadece ram ve depolama farki var bir de 3 kamerasi var geri kalan her seyi aynı

Bu honor 9x tahmini ne zaman gelir butun teknoloji sitelerine bakiyorum tık yok 3-4 gun once Çin'de satışa sunuldu
Bende onlara bakıyorum genelde firma bir şey duyurmazsa kimse bir şeyde diyemez zaten.

Administraktör

Master Quality Authenticated
Yönetici
Mod. Adayı
Realme güncelleme vermesi ile ünlüymüş.
Fiyat çok iyi
Site cidden çok akıcı. Telefoncular arasında bu kadara kıcı site apple ile samsugndan başka yok
Ve oneplus 6 ile aynı kamera sensörünü kullanıyor. Gerçekten çok şaşırtıcı. Eğer kamera yazılımıda iyiyse her açıdan çok sağlam bir cihaz olmuş.

Jon Snow

Doçent
Telefon çok güzel fakat 1080P 60fps (güncelleme ile gelebilir) yok galiba bir de type c yerine micro usb kullanması biraz tuhaf olmuş ama yine de fiyatına göre gayet alınabilir bir cihaz.

astegon

Profesör
Telefon çok güzel fakat 1080P 60fps (güncelleme ile gelebilir) yok galiba bir de type c yerine micro usb kullanması biraz tuhaf olmuş ama yine de fiyatına göre gayet alınabilir bir cihaz.
Bu cihaz orta ya da orta+ segmentte yer alıyor sanki.

MicroUSB büyük sorun değil. Halen MicroUSB kabloları ağılıkla kullanıyoruz. Type-C'nin penetrasyonu muazzam bir hızda olsa bile daha vakti var. 5G ile muhtemelen microUSB kalmaz.

astegon

Profesör

Brt.17

Asistan
Çünkü daha yeni geliyor. Oppo da tanınmıyordu hop geldi.

Realme alt markasıydı hop ayrı marka oldu.

Xiaomi Redmi vardı

Hop Redmi diye ayrı marka oldu.

Daha yeniler.

SD730 lu cihaz realme x sanırım.
Epey sitesinde realme x'de 710 gösteriyor. Ne kadar gerçek bilmiyorum.

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Mesajlarımı beğenir misin benim mesajlarımı beğenirsen bende senin bütün mesajlarını beğenirim vallaha

Bu arada epey sitesi bazı karşılaştırmaları yalnış gösteriyor

Bana katılanlar +1

Yani mesaj konusundada alt tarafı bir düģmeye bascaksınız çok zor bir şey degil

stat counter