Realme 6 Pro vs Poco X3

Bu konuyu okuyanlar

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Alacağınız telefonu kaç yıl kullanmak istiyorsunuz?
Uzun ömürlü olması önceliğiniz midir?
Önceliklerinizi belirtmenizi rica ediyorum.

16Çetinarda16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Uzun ömürlü olsun sarzi çok gitsin kamera performansı çok önemli deil

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Poco X3 daha iyi.

Reaksiyon puanı
307
Miui 12.0.3.0 yüklü hiç bir sorunu yok telefonun, arayüz geçişleri nedense 60 hz hissettiriyor ama bir sorun değil bu yazılımla düzelir. Oyun oynarsan şarj 10 saate yakın dayanıyor hızlı güzel ama yazılım çok stabil hissettirmiyor.

Yine de realme' den iyidir emin olun realme 6 pronun işlemcisi realme 6 olandan daha kötü

Poco x3 öneririm

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
realme 6 pro nun fiyatına kadar çıkabiliyorken neden realme 7 proyu düşünmediniz
realme 7 pro alırdım yerinde olsam

Reaksiyon puanı
307
Snapdragon işlemcilere göre optimize edilmiş oyunlar var ve işlemcilerin çoğu pil tüketimi konusunda başarılı. Yine de "snapdragon>mediatek" gibi bir genelleme yapamayız bence.
Benim tanıdıklarda Mediatek' li Redmi Note 8 Pro var, yazılım olarak çok başarılı...

Snapdragon Pili önemsiyor Mediatek Performansı...
Snapdragon İntel, Mediatek Amd

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Snapdragon işlemcilere göre optimize edilmiş oyunlar var ve işlemcilerin çoğu pil tüketimi konusunda başarılı. Yine de "snapdragon>mediatek" gibi bir genelleme yapamayız bence.
tabiki genelleme yapamayız ama mediatekin pil konusunda ve verimlilik konusunda çok ta iyi olmadığını biliyoruz neticede bazı mediatek işlemciler iyi ona bir şey diyemem ama genel anlamda bana göre böyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim tanıdıklarda Mediatek' li Redmi Note 8 Pro var, yazılım olarak çok başarılı...

Snapdragon Pili önemsiyor Mediatek Performansı...
Snapdragon İntel, Mediatek Amd
ama dostum performans gittikçe aynı gücü vermiyor mtk işlemcide snapdragon biraz daha uzun ömürlü bence

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Xiaomi dışında telefon kullanmadığım için Realme nedir bilgim yok.
Poco X3 tercih edilebilir diyorum.

BTDKIBYLUCVS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
xiaomi poco phone oppo karşısında fazlasıyla güçlü gerek servis olarak gerekse performans olarak daha iyi özellikle de batarya performansı olarak oppo xiaomi nin üstüne geçemez. Ancak x3 tense yeni çıkacak olan poco m3 daha çok öneririm özellikle fiyat performans olarak daha iyi olduğunu düşünüyorum

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
xiaomi poco phone oppo karşısında fazlasıyla güçlü gerek servis olarak gerekse performans olarak daha iyi özellikle de batarya performansı olarak oppo xiaomi nin üstüne geçemez. Ancak x3 tense yeni çıkacak olan poco m3 daha çok öneririm özellikle fiyat performans olarak daha iyi olduğunu düşünüyorum
nereye pil performasında önüne geçemezmiş ya gayette geçer dostum xiaominin yazlımı iyi olmadığı için millet realme 7 pro ile 11 saat ekran açık süresi alırken ben mi note 10 lite ile 9 10 saat ekran açık süresi alıyorum hemde 760 mah daha fazla olmasına rağmen

BTDKIBYLUCVS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
nereye pil performasında önüne geçemezmiş ya gayette geçer dostum xiaominin yazlımı iyi olmadığı için millet realme 7 pro ile 11 saat ekran açık süresi alırken ben mi note 10 lite ile 9 10 saat ekran açık süresi alıyorum hemde 760 mah daha fazla olmasına rağmen
Benim kendi düşüncem kullanıcı yorumlarından yola çıkıyorum beni bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Miui 12.0.3.0 yüklü hiç bir sorunu yok telefonun, arayüz geçişleri nedense 60 hz hissettiriyor ama bir sorun değil bu yazılımla düzelir. Oyun oynarsan şarj 10 saate yakın dayanıyor hızlı güzel ama yazılım çok stabil hissettirmiyor.

Yine de realme' den iyidir emin olun realme 6 pronun işlemcisi realme 6 olandan daha kötü

Poco x3 öneririm
Hem sorun yok diyorsun,hemde arayüz geçişleri 60 Hz diyorsun.Şu anda yazdıkların birbirini tutmuyor.Biz burda Xiaominin yazılımı berbat derken boşa yorum yapmıyoruz.Kullanan bir çok insan şikayetçi.Bugün ikisi arasında bir tercih yapma şansım olsa yazılımdan dolayı Realme 6 Pro alırdım.

Reaksiyon puanı
307
Hem sorun yok diyorsun,hemde arayüz geçişleri 60 Hz diyorsun.Şu anda yazdıkların birbirini tutmuyor.Biz burda Xiaominin yazılımı berbat derken boşa yorum yapmıyoruz.Kullanan bir çok insan şikayetçi.Bugün ikisi arasında bir tercih yapma şansım olsa yazılımdan dolayı Realme 6 Pro alırdım.
60 hz geçiş bence önemli bişey değil yeni güncellemeyle hallolacak basit bişey, en azından donmuyor kasmıyor, her anlamda tatmin ediyor.